Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  27 stycznia 2017 (pierwszy post)

Ja i CuteNinja tam (prawdopodobnie) będziemy. Ktoś ewentualnie chciałby zasilić nasze grono? To temat wstępny, lecz bliżej sierpnia z pewnością porozmawiamy o tym na poważnie. Poziom biegu dostosujemy do poziomu zaawansowania naszej potencjalnej grupy w takich eskapadach.

Podejmujesz wyzwanie?
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  27 stycznia 2017
Eldim
Eldim: Rzeczywiście wówczas biegłbym szybciej. I jak najdalej od miejsca, w którym byś się znajdował :D

To ja bym musiał przed tobą biec najlepiej tyłem,mógłbym tobie kibicować i uciekać od ciebie a ty byś mnie gonił ;D

Eldim
Eldim: Wtedy CuteNinja będzie pilnować twojego łóżka szpitalnego, żeby nikt się przy nim nie tłoczył i byś mógł w spokoju odpoczywać :D


Jej mąż był by zazdrosny że mnie tak pilnuje ;) jeszcze coś by mi złamał albo zrobił ;)

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  27 stycznia 2017
Eldim
Eldim: Ja i CuteNinja tam (prawdopodobnie) będziemy


Ja zaliczam runmagedon 13.5.2017 Wrocław i na Woodstock 3 sierpnia.
ASZABENE
ASZABENE
  27 stycznia 2017

Cóż mogę powiedzieć Run eldim Run ,forestowi jakoś się udało to i tobie się uda d83dde0a

CuteNinja
CuteNinja
  27 stycznia 2017
LockOn
LockOn: Ja zaliczam runmagedon 13.5.2017 Wrocław i na Woodstock 3 sierpnia.

Powodzenia! Pochwal się wynikiem ;)
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  27 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Cóż mogę powiedzieć Run eldim Run ,forestowi jakoś się udało to i tobie się uda

Ja w siebie wierzę i myślę, że dam radę. Nawet pomimo wojny psychologicznej z wojowniczką ninja :D
A Ty, czemu nie dołączysz? Zapraszamy! Przybliż mi proszę tak w ogóle etymologię swojego nicku, cóż to znaczy ASZABENE? :D
Podejmujesz wyzwanie?
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  27 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Powodzenia! Pochwal się wynikiem


Dzięki d83dde0a nie ma sprawy powodzianie w Poznaniu .Pogadajcie z praksydą on już brała udział w rumagedonie i mieszka wielkopolsce.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  27 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
LockOn
LockOn: i na Woodstock 3 sierpnia.

A na Woodstock też bym się kiedyś chętnie wybrał, tam musi być elegancki klimacik :D A może Wy, którzy już byliście, odpowiecie mi na pytanie - co czyni Woodstock wyjątkowym?
LockOn
LockOn: Pogadajcie z praksydą on już brała udział w rumagedonie i mieszka wielkopolsce.

Może sama tu zajrzy.
Podejmujesz wyzwanie?
CuteNinja
CuteNinja
  27 stycznia 2017
Eldim
Eldim: pomimo wojny psychologicznej

Zaraz tam wojny... gotowa jestem nawet ciągnąć Twój stojak na kroplówkę na trasie. Takie ze mnie kochane stworzenie.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  27 stycznia 2017

Po tym jak skaleczę się zatrutą pocztówką? :D

Podejmujesz wyzwanie?
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  27 stycznia 2017
Eldim
Eldim: Woodstock wyjątkowym?


Klimat i ludzie oraz muzyka .
ASZABENE
ASZABENE
  27 stycznia 2017

Dlaczego się nie przyłączę ? Hmmm... chyba ciągle mam traumę po nieudanym zeszłorocznym wiosennym starcie ligi kopanej (wiejska kl. B.widzę że grasz to będziesz wiedział o co chodzi )w każdym bądź razie skończyło się dwumiesiecznym L4 i tak jakos sporty wyczynowe staram sie omijac szerokim lukiem . Na hale lub orlika jedynie z chlopakami pograc chodze d83dde0a.
A co do nicku ,wiąże się to z zamierzchlymi czasami gdy przebywalem w Rumuni, dwa słowa oznaczające to samo zaczerpnięte z ich języka (pojęcia nie mam jak się to piszę ,ale tak się je wymawialo )d83dde0a

ASZABENE
ASZABENE
  27 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

W każdym bądź razie jak się już zbierzecie ,życzę wam powodzonka i jak na wojnie nie porzucajcie rannych d83dde0a(to do ninjy żeby Cię dociagla do mety eldim )

CuteNinja
CuteNinja
  27 stycznia 2017
Eldim
Eldim: Po tym jak skaleczę się zatrutą pocztówką? :D

Nie dramatyzuj, proszę Cię! :D
Konto usunięte
Konto usunięte: ciągle mam traumę

Runmageddon jest najlepszym lekiem na traumę d83dde02 A jak nie, to serio wpadnij chociaż pokibicować, będzie też afterparty na OIOMie.
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  27 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: proszę Cię


A może się chcecie zapisać na półmaraton Poznański 26 marca ???
CuteNinja
CuteNinja
  27 stycznia 2017
LockOn
LockOn: ???

Ja w marcu odpadam, jestem zbyt zajęta. Ale może ktoś inny :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.