Memory
Memory
  21 stycznia 2017 (pierwszy post)

O jakiej tematyce najbardziej? Czy uwazacie ze sa kiczowate i niepotrzebne?
Macie jeden jakis ulubiony badz jakis w tej chwili placze sie wam po glowie? Mode mam nadzieje ze wybrnelam jako tako i sytuacja ostatnia sie nie powtorzy?

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  29 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Akurat kochana znam się na psychologii i znam takie przypadki, ale możesz kontynuować ;)


A ja się znam na fizyce kwantowej. I z moich obliczeń nie chce wyjść inaczej jak to, że menele to podludzie. d83dde0c
ASZABENE
ASZABENE
  29 stycznia 2017

Podludzie popularne było w czasie 2 wojny ,teraz się mówi ludzie gorszego sortu .

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  29 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Podludzie popularne było w czasie 2 wojny ,teraz się mówi ludzie gorszego sortu .


Może i wstyd się do tego przyznawać publicznie ale za swoje przekonania wstydzić się nie będę. I tak do meneli mam trochę nazistowskie podejście. Najchętniej stworzyłabym dla nich takie getta gdzie bym ich pozamykała. Ale przedtem poddała kastracji by nie mogli się w tych swoich melinach rozmnażać jak szczury. Potem pozwoliłabym im tam pić ile chcą. W cysternach zamiast mleka mieli by dowożoną wódkę. Aż upiliby się tak mocno, że już by nie wstali. Wiem to straszne. Ale dla tego dziadostwa nie mam litości i empatii.
ASZABENE
ASZABENE
  29 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ty im nie chcesz stworzyć getta tylko raj na ziemi . No może poza kastracja ,reszta brzmi obiecująco .

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  29 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Ale dla tego dziadostwa nie mam litości i empatii.

Nie masz, a chcesz ich wysłać na menelskie pola elizejskie, zgadzam się z Aszabenem :D Najgorszą karą dla żula będzie odcięcie go od napojów wyskokowych.
Podejmujesz wyzwanie?
niezalezna
niezalezna
  29 stycznia 2017

Ktoś tutaj sugerował, że blondynka myśleć potrafi? To jakieś novum :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.