nietypowyxtom
nietypowyxtom
  13 stycznia 2017 (pierwszy post)

Co ic gdy ktos wlamuje sie wam do domu gdy jestescie w pracy lub na wyjezdzie byla juz policja, zmirniono zamki a sytuacja sie powtarza ktos wchodzi i niszczy wasze rzeczy, najprawdopodobniej ma wytrych lub dorabia klucz,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  13 stycznia 2017

szcześcia zdrowia i hajsu miejcie tyle żeby zakleić dziurę w serduszku, bo wyleci wam cały popiół, a wtedy nic nie poradzicie,
ja w obecnej chwili staram się zebrać myśli i borykam się z coraz silniejszymi bólami głowy, ale to nic, niech wam manna z nieba leci nawet jak na to nie zasługujecie, pozdro z fotela,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  13 stycznia 2017

ja nigdy zbyt dobry nie byłem i nie bedę do tej pory śnią mi się koszmary ale to rutyna, ale tylko jedno pytanie why so syrius, hahahahahaha

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  13 stycznia 2017
jeszcze mi hohenhajma ukradna moze malo co czuje ale to jedyne zwierzatko ktore mnie lofcia
nietypowyxtom
nietypowyxtom
  13 stycznia 2017

każdy kiedyś umrze, a ja widzę że nikt nie weźmie na siebie odpowiedzialności za morderstwo proóbując je załagodzić żartem
beng siabadaba da, ugryście się w dupke, lowki kiski tracę siły a ludzie są fałszywi,
ale już wiem iż mój stan zdrowia nie pogarsza się tak szybko aby określić że umieram wiec jest dobrze,

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  13 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: sądzę że wy kpicie


Konto usunięte
Konto usunięte: myśle że mam racje


Konto usunięte
Konto usunięte: myśle że kpicie


Konto usunięte
Konto usunięte: ale zastanawiam się


Za dużo myślisz.
Lepiej zacznij działać :D
nietypowyxtom
nietypowyxtom
  13 stycznia 2017
https://youtu.be/RwUGSYDKUxU a ja se spiewam, nie zamieniaj serce w cegielke czy jakoś tak,
nietypowyxtom
nietypowyxtom
  13 stycznia 2017

jak się ludzie przyznają do szpiegostwa i trucia innych, a no i do tego że w pl skazuje się ludzi na kalectwo lub to też śmierć, jeśli wam nie odpowiada moje podejście to nie pisz w tym temacie, chciał bym aby mordercy byli ukarani to nie tak wiele,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  13 stycznia 2017

wiekszość osób które mnie zna wiedzą że aby działać to trzeba być sprawnym, a jeśli nie udzialono mi pomocy to jak by mnie zabito the end, nie prosiłem o pomoc gdy nie było to konieczne, a okazało się że jaka pomoc jak mnie skazano i zrobiono z tego żart

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  13 stycznia 2017

ślady pozostawiane w moim mieszkaniu mają jedynie trzymać mnie w niemocy i podwyższonym stresie aby łatwiej było mnie sprowokować urządzenia tańszych firm są tu bezużyteczne do monitoringu, ponieważ w dośc szybkim czasie zostają one uszkodzone ( zdalnie )
elektromagnetycznie) to lub coś w tym stylu, małe ślady ukazujące o ingerencji są bez sensu ponieważ co mnie to obchodzi, od tego jest policja, straż, ponadto rudy z csi i malanowski, ja jako zwykły wieśniak nie mam odpowiednich argumentów aby podejmować się bez sensownej walki skoro wiele osób o tym wie, a najlepsze że słabne wiec co mnie to wszystko obchodzi

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.