nietypowyxtom
nietypowyxtom
  13 stycznia 2017 (pierwszy post)

Co ic gdy ktos wlamuje sie wam do domu gdy jestescie w pracy lub na wyjezdzie byla juz policja, zmirniono zamki a sytuacja sie powtarza ktos wchodzi i niszczy wasze rzeczy, najprawdopodobniej ma wytrych lub dorabia klucz,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  13 stycznia 2017

Najprawdopodobniej to zwykla menda spoleczna, ktora jest nie godna zaufania, co robic gdy ludzie sa tak falszyfi i robia takie rzeczy

Memory
Memory
  13 stycznia 2017

Zainstalowac dyskretny monitoring ^^

praksyda
praksyda
  13 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zainstalowac dyskretny monitoring ^^


otóż to, takie kamerki to naprawdę tania sprawa, ale założyciel tematu ma dużą wyobraźnię, więc pewnie mu się do domu wkrada Wilk z Zającem i robią sobie domówki, tak było.
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  13 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Najprawdopodobniej to zwykla menda spoleczna, ktora jest nie godna zaufania, co robic gdy ludzie sa tak falszyfi i robia takie rzeczy
W Polsce za wszystko wini się sąsiada, takiego Pazdziocha :D
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
nietypowyxtom
nietypowyxtom
  13 stycznia 2017

a może ludzi społecznośc ktoży nie mają odwagi przyznać się do otrucia lub skazania kogoś na śmierć, czy też szpiegostwo, z resztą nie wnikam, sytuacja patowa bo i tak mnie otruto a ludziezrobili z tego żart
chyba że się mylę i nie robi się przekazów podprogowych po podaniu substancji psychoaktywnej z kradzionych zdjeć lu obrazu z kamery, jeśli tak takie osoby zasługują na śmierć, bo to by znaczyło że okaleczyli wiele osob i wiele przez nich umarło

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  13 stycznia 2017

a może wiele osób o tym wie wprowadzając człowieka w stan depresyjny udajac pomocnych doża do jego śmierci, proste i logiczne,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  13 stycznia 2017

w moim przypadku sprawa włamania została skierowana na policje a to że zostałem otruty do szpitala wylądowałem w szpitalu z silnymi majakami, a ponadto zaburzeniami kordynacji ruchowej, sądzę że wy kpicie z tej sytuacji ale nie wnikam nie interesuje mnie to,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  13 stycznia 2017

myśle że kpicie z osób które są skazane na kalectwo lub śmierć, a wy po przez przekazy podprogowe chcecie się wykpic, moja wyobraźnia nie ma nic wspóknego z sytuacjami które wydarzyły się naprawdę, pozdrawiam.

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  13 stycznia 2017

myśle że mam racje a osoby które poznawałem udawały na siłe aby nie widzieć zakłamania ludzkiego, a mnie to do tej pory nie obchodzi po prostu mnie otruto a ludzie byli na tyle fałszywi że nie potrafili powiedzieć mi czegoś w prost inaczej zwykli mordercy,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  13 stycznia 2017

te syti\uacje są mi znane z innych przypadków ale nigdy nie myślałem że ludzie mągą być aż tak fałszywi że ze śmierci człowieka zrobią wypadek lub z trucizny lekrstwo

Memory
Memory
  13 stycznia 2017

No drogie czy nie jedyne rozwiazanie na przylapanie przestepcow na goracym uczynku, majac nagrania z monitoringu mozna jedynie sie dowiedziec kto jest za to odpowiedzialny a potem pociagnac do odpowiedzialnosci karnej i zadoscuczynienia materialnego za wyrzadzone szkody. Sa rozne sprytne kamerki w okularach, guzikach, dlugopisach, nawet w kontakcie. No ale te jak kiedys patrzylam maja krotki czas nagrywania a dobrze by bylo aby ten monitoring byl na okraglo.

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  13 stycznia 2017

Załóż monitoring dowiedź się kto z domu robi ci cyrk z domu i połam mu nogi.

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  13 stycznia 2017

po co piszecie jeśli robicie o specjalnie jeśli ktoś mnie otruł to kto i jakie zadość uczynienie, nic bym nie chciał od takiej osoby najlepiej jak bym nigdy więcej nie miał z nią kontaktu, niech sobie żyje, ale zastanawiam się po co wy piszecie na forum, skoro w wiekszości wiadomości zmyślaliście pisząc ze mną ale co to za różnica mogła by to osoba podstawi ona, ja z każdym dniem czuje się coraz gorzej,
nie obchodzi mnie to że ktoś by miał być pociągniety do opdopowiedzialności, ja tam wybaczam przed śmiercią wole umrzeć w spokoju, ale do tego się nigdy nie przyznacie więc darujcie sobie,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  13 stycznia 2017

żeby was nikt nie otruł, ani nie próbował odziaływać na waszą psychikę po przez kradzież i włamania do mieszkania, aby nikt wam nie niszczył sprzętu, oraz żebyście nie wylądowali w szpitalu bo ludzie postanowili zrobić z was chorych umysłowo po przez otrucie i z każdym dniem jestem coraz słabszy więc sobie darujcie, ja wybaczam każdemu kto mi źle życzył, chociaż nieraz sobie popluje krewką lub tam zataczam się na nogach, ale przecież żyje, a ludzie mnie nie okłamują, niech ta osoba ma po prostu więcej szcześcia, a jeśli nie żałuje to i tak mnie nie obchodzi, bywajcie zdrowi,

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.