HarrisonJones
HarrisonJones
  11 stycznia 2017 (pierwszy post)

Cześć, jestem na tym portalu od pewnego czasu i odnoszę wrażenie, że są tu ludzie bez zainteresowań, wykształcenia oraz logicznego światopoglądu. Mówię w tej chwili o kobietach, bo tylko z nimi rozmawiam. Każda rozmowa jaką przeprowadziłem była bardzo nużąca i myślę, że nie chodzi tu o mnie i moje podejście. Ciężko jest rozwinąć rozmowę, gdyż druga strona daje tak suche informacje o sobie blokujące możność ciekawej rozmowy. Przeważnie zainteresowania to sprawy małostkowe, które można podpiąć do każdego, są też osoby interesujące się wszystkim (ponieważ niczym się nie interesują, ale ładniej to brzmi). Propo zdjęć, niektóre kobiety wystawiają zdjęcia, które są bardzo podobne. Zamiast wybrać jedno najlepsze wystawiają całą sesje. Tutaj nie chodzi o wygląd, ale o taki pewnien przekaz ukryty, który za tą osobą i jej myśleniem. Może mam uprzedzenia często, ale niektóre zwyczaje tutaj odpychają mnie od rozmowy. Między innymi cytaty, które nijak mają się do zdjęcia i nie są złotą myślą tej osoby, ale wyszukanym 5 minut przed wstawieniem zdjęcia tekstem. Wspomniane powielanie zdjęć, głupie opisy, wstawiane w miejsce swojej strony domowej profilu do Fb, nazwy profili (zdrobnione imiona, kociaczki itp. moim zdaniem to nie dodaje kobiecości kobiecie) . Może niektóre te rzeczy są na wyrost oceną, bo wydają się niewinne, ale zastanawia mnie co siedzi w głowie takiej osoby robiąc takie rzeczy, jaki to ma sens. Nie poruszam wyglądu, bo to oddzielna kwestia. Czy też macie takie doświadczenie, a może ja widzę te osoby w krzywym zwierciadle. Jesli ktoś przeczytał moje myśli zapisane tutaj to bardzo dziękuję za poświęcony czas i proszę o komentarz

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  12 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Coś Ci pokażę:

Toż to foto montaż d83dde0f

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

666
666
  12 stycznia 2017

no

CuteNinja
CuteNinja
  12 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: bo naprawdę chciałbym rozmawiać z przyjemnością

W takim razie jak będziesz znudzony, zapraszam do rozmowy. O fizyce kwantowej, religii i polityce nie uciągnę konwersacji, ale resztę tematów śmiało możemy poruszać. A Ty może chociaż trochę zweryfikujesz swoje zdanie :)
HarrisonJones
HarrisonJones
  12 stycznia 2017

O k***a. Tymi wiadomościami zamknęłaś temat. Zamykam fotkę i kończę z portalami. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi!

Castiel8989
Castiel8989
  13 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć, jestem na tym portalu od pewnego czasu i odnoszę wrażenie, że są tu ludzie bez zainteresowań, wykształcenia oraz logicznego światopoglądu.

Trochę jakbyś oglądał Warsaw Shore na MTV i dziwił się, że ludzie nie dyskutują o teorii strun przy akompaniamencie Straussa. Fotka to portal społecznościowy na który wchodzi się dla relaksu przy odmóżdżającej rozrywce (oglądanie zdjęć np. WisienkiNaTorcie czy przeglądanie tematów na forum).

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Myślisz, że dostając kolejną tysięczną wiadomość, która wygląda identycznie jak wiadomość poprzednika mam ochotę nawet rozpoczynać jakąś rozmowę na PW? Wymagacie od nas zacznijcie wymagać również od siebie.

Czyli gdyby tam w wiadomościach było ponad 9 tys. metafizycznych elaboratów pełnych głębi to byś je czytała? Nie wydaje mi się.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.