jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017 (pierwszy post)

Przeczytałam ostatnio że w plemieniu Huichol, w którym wyznaje się pogląd, że cierpienie podczas porodu powinno być dzielone na matkę i ojca. Przyszła mama trzyma w ręku sznureczek, który obwiązuje się wokół jąder przyszłego taty. Z każdym skurczem kobieta pociąga za sznureczek, tak by mężczyzna też go poczuł. Podobno w tym plemieniu dzięki zrozumieniu przez mężczyzn cierpienia kobiet, darzy się je większym szacunkiem. Proste, a skuteczne rozwiązanie.
Co o tym sądzicie Panowie i Panie?d83dde04

Memory
Memory
  12 stycznia 2017

Ale tu chyba zawsze bedzie panowal taki folwark zwierzecy d83dde0f ze
na czele dowodzenia. Wszyscy sa rowni wobec netykiety, ale sa tez rowniejsi ^^

Memory
Memory
  12 stycznia 2017

No dobrze, zgadza sie ale ten niby nie pasuje na dzial kultura? Skoro jest o obyczajach i kulturze plemienia? O to mi chodzi z tym wybiorczym traktowaniem. No ale widocznie to na jaki dzial zostanie podpiety post zalezy od subiektywnej interpretacji moderacji.

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  12 stycznia 2017

Moim skromnym bardzo zdaniem przeniesienie tematu na dział "Kultura" to skazanie go na karę śmierci. Dlatego naprawdę powinno robić się takie rzeczy bardzo ostrożnie i przemyślanie. Tym bardziej, że dział hydepark to dział:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dyskusja dosłownie o wszystkim więc "piszta co chceta"


Czyli umieszczenie na nim wiersza, wzmianki o filmie, o seksie nie koniecznie zawsze musi oznaczać, że taki temat musi zostać przekierowany do odpowiedniego działu bo przypominam że hydepark to:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dyskusja dosłownie o wszystkim więc "piszta co chceta" Dyskusja dosłownie o wszystkim więc "piszta co chceta" Dyskusja dosłownie o wszystkim więc "piszta co chceta" Dyskusja dosłownie o wszystkim więc "piszta co chceta" Dyskusja dosłownie o wszystkim więc "piszta co chceta"


Kilka razy żeby zostało to zapamiętane.
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  12 stycznia 2017

Pasuje tez do działu humor , seksd83dde0a

Petyhorc
Petyhorc
  12 stycznia 2017

Baby do garów, za dużo wam się wydaje. A wasze skromne zdanie takim pozostaje...

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  12 stycznia 2017

ważny jest dział czy każdy pasuje do każdego? pogubiłam się. Chyba liczy sie temat a nie treść

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  12 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Baby do garów

I na traktoryd83dde02
Memory
Memory
  12 stycznia 2017

Na konie :/

Petyhorc
Petyhorc
  12 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: I na traktory

Nic z tego, nie podołacie, niestety.

Konto usunięte
Konto usunięte: Na konie :/

Wcale nie cwidzę tu ukrytego przekazu.
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  13 stycznia 2017
Kilka Ważnych Zasad – przeczytaj zanim założysz nowy wątek / dodasz posta:
1. Zanim założysz temat upewnij się, że:
- nie pasuje on do tematyki pozostałych działów


Wyjaśnienie przeznaczenia tego działu jest mylne, powinno być: Dyskusja dosłownie o wszystkim więc "piszta co chceta" co nie pasuje na inny dział.

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Czyli umieszczenie na nim wiersza, wzmianki o filmie, o seksie nie koniecznie zawsze musi oznaczać, że taki temat musi zostać przekierowany do odpowiedniego działu bo przypominam że hydepark to:
Takim rozumowaniem jak sugerujesz to większość tematów nadawałaby się na przeniesie, a tak się nie dzieje. Przenoszone są tematy które jednoznacznie pasują na inny dział, takie są zasady tego działu. Warto odwiedzać inne działy coś tam też napisać, niż skupiać się na jednym. A tak w ogóle macie dział Pomysłomat napiszcie jakąś propozycje zmiany forum, na temat przenoszonych wątków już była ostatnio http://fotka.com/forum/pomyslomat/2168,Wymarle_Dzialy_Forum małe poparcie, może warto odgrzać dyskusje, może inny pomysł :)
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Tajra
Tajra
  13 stycznia 2017

Temat z cyklu co bardziej boli.... Poród czy kopniak w jaja? Ani to mądre, ani to elegancie, ani to rosądne, bo skala odczuwania bólu jest b. podobna d83dde0f Po co to, komu to i do czego ma służyć ta licytacja?

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  13 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Baby do garów, za dużo wam się wydaje. A wasze skromne zdanie takim pozostaje

tak długo jak długo na to pozwolacie i głowy przed samcami grzecznie pochylacie,
każda z was niech pozna rzecz tę oczywistą, że samiec dotąd wierzga, aż mu jaja ścisną,
więc stosujcie zasadę czy z marszu, czy z biegu, samiec zawsze powinien znać swe miejsce... w szeregu

Pancerny, co tak słabiutko, marniutkie to prowo, czyżby problemy z koniem?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  13 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Temat z cyklu co bardziej boli.... Poród czy kopniak w jaja? Ani to mądre, ani to elegancie, ani to rosądne, bo skala odczuwania bólu jest b. podobna


o wszechwiedząca Lodzisławo znasz obydwa przypadki z autopsji?

Konto usunięte
Konto usunięte: Po co to, komu to i do czego ma służyć ta licytacja?

to oczywiste, kto da więcej,
łolaboga, czyżby zabrakło ci "siostro" asów w rękawie, że tak niezakoniecznie, z "pefnych fzględów", masz ochotę na miniwojenkę?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Castiel8989
Castiel8989
  13 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytałam ostatnio że w plemieniu Huichol, w którym wyznaje się pogląd, że cierpienie podczas porodu powinno być dzielone na matkę i ojca.

Różne kraje różne obyczaje.
Tutaj ciekawostka z Malawii - http://www.bbc.com/news/magazine-36843769
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  13 stycznia 2017
gregbond
gregbond: 1. Zanim założysz temat upewnij się, że: - nie pasuje on do tematyki pozostałych działów


Dyskusja dosłownie o wszystkim więc "piszta co chceta"
Dyskusja dosłownie o wszystkim więc "piszta co chceta"
Dyskusja dosłownie o wszystkim więc "piszta co chceta"
Dyskusja dosłownie o wszystkim więc "piszta co chceta"

I tak możemy się licytować do końca świata. Mistrzu to jest hydepark i tutaj każdy temat pasuje, bo to hydepark. I nie bądź taki służbista i nie błyszcz tym znaczkiem moderatora. :))
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.