Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  13 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Moje Hobby to Gołębie.

Jest może ktoś tutaj co ma podobne Hobby do mojego, z miłą chęcią podyskutuje z kimś na temat Gołębi :mrgreen:

HardStyled83ddd0a
dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez
  29 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: zostawiając niespodziank

Chociaż masz czym smarować chlebek jak ci masełka zabraknie d83dde37
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  29 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: zostawiając niespodziank Chociaż masz czym smarować chlebek jak ci masełka zabraknie

Widze, ze dowcipu Ci nie brak. Chętnie sie podziele 😉
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  29 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubie wszelakie żyjątka i krzywdzić nie będe, ale to placki mnie irytują na maxa

A tam, fajne ptaszki są.
Konto usunięte
Konto usunięte: Wczoraj okupkał jeden latarenke ledową na skalniaku i musialam gąbką skrobać 😝

Miałaś przynajmniej zajęcie :)
HardStyled83ddd0a
bozaowieczka
bozaowieczka
  4 maja 2019

Gołębica pokoju z gałązką oliwną, symbol Ducha Świętego, tak często spotykam, czuwają nad spokojem mojego ducha.
Chociaż są też i sadyści, rzucający nierozdrobniony chleb na jezdnię. Pewnie tygrysek z Hefalumpów rzucił. d83dde09

Avatar użytkownika akwarysta1989akwarysta1989
Posty: 105 (po ~989 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
akwarysta1989
  22 czerwca 2021

Kilka zdjęć byłej mojej hodowli i śp pamięci mojego Taty




































Michał

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  22 czerwca 2021

Widzę dużą mieszankę gołębi. Paviki też posiadał. Teraz Ty się nimi zajmujesz po tacie, czy je o dałeś komuś.

HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika akwarysta1989akwarysta1989
Posty: 105 (po ~989 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
akwarysta1989
  22 czerwca 2021

Część została wydana, a druga część znalazła miejsce w rosole ;) zresztą nie mam już tej działki, za daleko było od miasta i kiepski dojazd żeby coś tam działać. Z kolei u mnie w mieście siadały sąsiadom po oknach, a i koty grasowały, mój sąsiad też swego czasu miał, do tego stopnia się za kumplowały, że jego samce zabawiały się z moimi samicami, i miałem dzięki temu ładne granoski i newki. Wszystko ładnie się trzymało do momentu aż Koty prawdopodobnie osiedlowe, zaczęły wybierać i tak po kolei u mnie i sąsiada ptaki znikały. A później jak ostał się tylko jeden to gdzieś sam poleciał, do miasta to bardziej nadają się nieloty typu Pawiki, chociaż wychowane od małego też z innymi będą latały, ale same raczej tego nie praktykują.

Michał

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  30 czerwca 2021
akwarysta1989
akwarysta1989: Część została wydana, a druga część znalazła miejsce w rosole ;)

To dryga cześć miała pecha :lol:
akwarysta1989
akwarysta1989: Wszystko ładnie się trzymało do momentu aż Koty prawdopodobnie osiedlowe, zaczęły wybierać i tak po kolei u mnie i sąsiada ptaki znikały.

U mnie to samo, tylko moje koty własne łapały je i nie raz się nie zdążyło dolecieć żeby go uratować i zawsze było za późno.
akwarysta1989
akwarysta1989: Pawiki

To nie loty zgadzam się. U mnie jak wystartował z dachu uleciał trochę i zawsze siadał na pierwszym bliższym drzewem :)
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika akwarysta1989akwarysta1989
Posty: 105 (po ~989 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
akwarysta1989
  14 lipca 2021

Kot to drapieżnik to nie ma się co dziwić, że takie jego zachowanie, ale jak jest wychowany od małego z Gołębiami, to nie powinien ich łapać. Takie mieliśmy koty na wsi że Gołębie omijały.

Michał

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.