Clex
Clex
  21 marca 2013 (pierwszy post)

Jak wiemy, powszechnymi i często zażywanymi posiłkami przez młodzież są fast foody. Jak dobrze wiemy jest to niezdrowe ale szybkie i w miarę tanie jedzenie.

Zalety:
1. Są one smaczne.
2. Szybko przygotowywane.
3. Wystarczy, że zjemy burgera i trochę frytek a czujemy sytość.

Wady:

1. Po pierwsze-OTYŁOŚĆ.
2. Fast food kojarzy nam się z Ameryką a tam problem z otyłością jest na dość wysoką skalę.
3. Po zdjedzeniu jakiegokolwiek zestawu poczujemy się najedzeni ale nie utyjemy. Dopiero przy większej częstotliwości zażywania takich posiłków zaczniemy mieć problem.

Czekam na wasze opinie na temat fast foodów.

Paulinessa
Paulinessa
  29 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: I tu jest problem. Gdyby to żarcie nie tuczyło byłoby najczęściej spożywane na świecie.


Niektórym i tycie nie przeszkadza w spożywaniu tego w masakrycznych ilościach.
Suffix
Suffix
  29 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Niektórym i tycie nie przeszkadza w spożywaniu tego w masakrycznych ilościach.

Bo w sumie jeśli nie ma się ochoty uprawiać sportu a nadmierny ruch nie jest im potrzebny w pracy czy też poza nią to czemu nie, ich wola. ;)
zielonyrobaczek
zielonyrobaczek
  29 marca 2013

Nie mam nic przeciwko, ale w rozsądnych odstępach czasowych - wiadomo, nie codziennie, ale raz na jakiś czas można wstąpić ;)

Suffix
Suffix
  29 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ale raz na jakiś czas można wstąpić ;)

Góra 6 razy w tygodniu. ;-)
zielonyrobaczek
zielonyrobaczek
  29 marca 2013

oj nie... toż to samobójstwo! :)

Suffix
Suffix
  29 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: toż to samobójstwo! :)

Nie tyle samobójstwo co ogromna bomba kaloryczna.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  30 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: I tu jest problem. Gdyby to żarcie nie tuczyło byłoby najczęściej spożywane na świeci


Wydaje mi się, że jednak nie.
Obserwując moje otoczenie widzę, że coraz więcej ludzi zwraca uwagę na to co je. Stopniowo wyrzucają ze swojej diety produkty i dania, które nie są zdrowe, zastępują je własnie zdrowymi. Ja akurat nie zwracam na to szczególnej uwagi, niestety pewnie. Mi fast foody bardzo smakują, i nic mi po nich nie jest, a znam ludzi, którzy po zjedzeniu kebaba cierpią potem mocno ;D, więc to również jest powodem rezygnacji z takiego jedzenia.

Wcześniej napisałam, że mogłabym je jeść codziennie.. przez pewien czas na pewno, potem by mi się obrzydziły ;).
:ziober2:
Suffix
Suffix
  30 marca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Obserwując moje otoczenie widzę, że coraz więcej ludzi zwraca uwagę na to co je.

Może dlatego, że coraz więcej ludzi nie wie co tak naprawdę je.
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  6 kwietnia 2013

Ten Mcdonalds jest przereklamowany

Michell94
Michell94
  13 kwietnia 2013

FAST FOOD TO ZUOO... JAK MOŻNA TO JEŚĆ ??? TE WSZYSTKIE BURGERY, PIZZE, FRYTKI itd PRZECIEŻ TO NAWET SMACZNE NIE JEST A W DODATKU OCIEKA TŁUSZCZEM I TYLKO DUPA OD TEGO TYJE...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.