pijana
pijana
  9 września 2012 (pierwszy post)

Temat dla rozruszania forum xd

Lubicie obiady na słodko, typu naleśniki z dżemem, pierogi z owocami etc. ? Jeśli tak, jakie są Wasze ulubione dania ?
Jesteście fanami połączeń typu żurawina+mięso, ser ? Oczywiście żurawina to tylko przykład, chodzi mi ogólnie o łączenie owoców np. z ryżem, kaczką itp. :-)

Pozdrawiam, pijana.

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  12 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie obiady na słodko, typu naleśniki z dżemem, pierogi z owocami etc. ?


Lubicie. :) Jeżeli mam ochotę na coś słodkiego, a nie chce mi się robić "poważnego" obiadu z mięchem na czele.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli tak, jakie są Wasze ulubione dania ?


Naleśniki i ser biały + śmietana + cukier waniliowy; naleśniki i dżem. Pierogi z truskawkami/wiśniami/jagodami polane śmietaną z cukrem. :zakochany: Zmiksowane truskawki z cukrem i makaronem. Zupa owocowa. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteście fanami połączeń typu żurawina+mięso, ser ?


Chyba jedyne połączenie owoców i mięsa jadłam w postaci drobiowego kotleta a'la schaboszczak z plastrem ananasa na wierzchu i pod ciągnącym się żółtym serem. :) Smaczne to było. Jeszcze sałatki, w których jest tuńczyk i ananas.

Póki co, nie przypominam sobie innych tego typu połączeń. Jak wyżej wspomniała Gagulina, lubię czasami zjeść kanapkę z żółtym serem i dżemem. :) Miałam też kiedyś taki dzień, że coś chciałam zjeść, ale nie wiedziałam co - doszło do tego, że jadłam gotowany ryż z dżemem truskawkowym. :rotfl: To też nawet dobre było. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdrawiam


Wzajemnie. :)
Sebuch
Sebuch
  13 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie obiady na słodko, typu naleśniki z dżemem, pierogi z owocami etc. ?

ja lubie wszystko co jest slodkie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli tak, jakie są Wasze ulubione dania ?

pierogi z truskawkami i smietana x3

Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteście fanami połączeń typu żurawina+mięso, ser ?

nie jestem wybredny :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  17 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie obiady na słodko, typu naleśniki z dżemem, pierogi z owocami etc. ? Jeśli tak, jakie są Wasze ulubione dania ?


nie, raczej nie.
wyjatkiem jest ananas na pizzy czy w sosie slodko kwasnym z kurczakiem, ale poza tym to mi rzeczy takie jak np. pierogi z owocami nie smakuja, nalesnikow z dzemem tez nie jem, w sumie jedyne nalesniki na slodko jakie mi odpowiadaja to te z bananem, a i to nie na glowne danie a na deser raczej.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteście fanami połączeń typu żurawina+mięso, ser ? Oczywiście żurawina to tylko przykład, chodzi mi ogólnie o łączenie owoców np. z ryżem, kaczką itp.

szczerze mowiac to zalezy, jezeli ktos to dobrze polaczy i bedzie smaczne to zjem, ale samej jednak nie chce mi sie w to bawic :)
poza tym kaczki nie znosze :nie:
ostatecznycios
ostatecznycios
  18 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Temat dla rozruszania forum xd

rozrusza się kobietę przed seksem a nie forum kulinaria
Pjotrek
Pjotrek
  19 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli tak, jakie są Wasze ulubione dania ?

pierogi z jagodami ^^zawsze wtedy mam biała koszulkę
boniwinter
boniwinter
  2 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli tak, jakie są Wasze ulubione dania ?


na slodko to tak jak napisalam nalesniki i jeszcze placki z jablkami
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteście fanami połączeń typu żurawina+mięso


uwielbiam laczyc owoce z warzywami i z miesem. Kocham sliwki z miesem, rodzynki z kurczakiem, zurawine, ananasa itp.... do salatki greckiej zamiast oliwek dodaje winogron:)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteście fanami połączeń typu żurawina+mięso, ser ? Oczywiście żurawina to tylko przykład, chodzi mi ogólnie o łączenie owoców np. z ryżem, kaczką itp. :-)


Wszystko zjem, z takich kombinacji to lubię schabowego/karkówkę z ananasem 270c

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Felka
Felka
  19 października 2012

kasza manna , ryz n mleku , pierogi z jeżynami/truskawkami/malinami , nalesniki z dzemem pomaranczowym/porzeczkowym/winogronowym omnomnomnom forever

Bianka
Bianka
  19 października 2012

nie na słodko ale pizza hawajska z ananasami..mniam :P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.