pijana
pijana
  9 września 2012 (pierwszy post)

Temat dla rozruszania forum xd

Lubicie obiady na słodko, typu naleśniki z dżemem, pierogi z owocami etc. ? Jeśli tak, jakie są Wasze ulubione dania ?
Jesteście fanami połączeń typu żurawina+mięso, ser ? Oczywiście żurawina to tylko przykład, chodzi mi ogólnie o łączenie owoców np. z ryżem, kaczką itp. :-)

Pozdrawiam, pijana.

gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  9 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie obiady na słodko, typu naleśniki z dżemem, pierogi z owocami etc. ?

Nie lubię. Dla mnie to nie obiad. Ja lubię zjeść bardziej konkretnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteście fanami połączeń typu żurawina+mięso, ser ? Oczywiście żurawina to tylko przykład, chodzi mi ogólnie o łączenie owoców np. z ryżem, kaczką itp. :-)


To już tak. Uwielbiam różne sałatki z mięsem i owocami, sosy na bazie owoców do piersi z kurczaka, camembert albo klopsiki szwedzkie z żurawiną, kanapki z serem żółtym i dżemorem... :D
Letal
Letal
  9 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie obiady na słodko

tak ale nie za często , głównie żywię się mięsem

Konto usunięte
Konto usunięte: eśli tak, jakie są Wasze ulubione dania ?


jw naleśniki z serem, dzemem czekoladą , owocami bitą śmietaną. taki mix
gofry. Sałatka owocowa z zalewą z wódki tylko dla +18. galaretka z owocami. Zależy jak mam smak na słodkie to mogę jeść i jeść.
Hoshiko
Hoshiko
  10 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie obiady na słodko, typu naleśniki z dżemem, pierogi z owocami etc. ? Jeśli tak, jakie są Wasze ulubione dania ? Jesteście fanami połączeń typu żurawina+mięso, ser ? Oczywiście żurawina to tylko przykład, chodzi mi ogólnie o łączenie owoców np. z ryżem, kaczką itp. :-)

nie .. obiad na słodko ? niee :nie: a jak pierogi to tylko ruskie , z kapusta lub z mięsem :zakochany:
pijana
pijana
  11 września 2012

To i ja sobie odpowiem, a co :P
Obiady na słodko lubię, choć raczej okazyjnie. Do moich ulubionych dań należą naleśniki (z białym serem, dżemami), pierogi z owocami posypane cukrem, makaron świderki z białym serem, cukrem i cynamonem :)
Fanką połączeń ze słodkim także jestem, kurczak+żurawina, ser pleśniowy+żurawina, kurczak i owoce d83ddc4d

styka51
styka51
  11 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Fanką połączeń ze słodkim także jestem, kurczak+żurawina, ser pleśniowy+żurawina, kurczak i owoce

Lubię :zakochany:
Schab ze śliwką albo ananasem :D Czy słodkim sosem:D
Gad
Gad
  11 września 2012

śledzie...

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  11 września 2012

Od czasu do czasu lubię, właśnie typu naleśniki, pierogi z owocami itd.

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  11 września 2012

No i oczywiście drób, ryż ciemny i ananas u mnie często....obie z córką wielbimy :)

asexualna
asexualna
  11 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie obiady na słodko, typu naleśniki z dżemem, pierogi z owocami etc. ? Jeśli tak, jakie są Wasze ulubione dania ?

Nie, to dla mnie deserek.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteście fanami połączeń typu żurawina+mięso, ser ? Oczywiście żurawina to tylko przykład, chodzi mi ogólnie o łączenie owoców np. z ryżem, kaczką itp. :-)

Kaczka z jabłkami to najlepsze co może człowieka spotkać, również kurczak teriyaki.
Takie połączenia wprost uwielbiam, nawet w zwykłym kebabie czy pizzy lubię dodatek ananasa.
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  11 września 2012

Zupy owocowe są bardzo spoko.

madzia2143
madzia2143
  12 września 2012

również nie przepadam za słodkimi daniami. Wolę konkretne. Nie przełknę klusek na słodko, nadziewanymi jakimiś owocami etc. ;/ jedynie naleśniki mi smakują jak już, ale rzadko je jadam. wolę mięcho.

Alucard
Alucard
  12 września 2012

Dla mnie owoce tylko kwalifikują się pod desery i łakocie.

Hoshiko
Hoshiko
  12 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie owoce tylko kwalifikują się pod desery i łakocie.

podbijam ;)
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie obiady na słodko, typu naleśniki z dżemem, pierogi z owocami etc. ?


Nie.
Obiad bez mięsa to nie obiad.

Aczkolwiek wszelkie połączenia owoców z mięchem uwielbiam.
:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.