puupets
Posty: 13 (po ~253 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
puupets
  31 marca 2012 (pierwszy post)

Tak na przekór. Dobre piwo dla was to Żywiec czy Żubr czy coś bardziej wyszukanego.
Ja np: ostatnio zakochałem się w Weizen Bock'u gorzki, mocny i ma to coś co powinien mieć dobry Koźlak.
Ps: Czekam na propozycje piw do mojej małej kolekcji

asexualna
asexualna
  31 marca 2012

Ja lubie te http://www.browarkormoran.pl/

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  31 marca 2012

Lech, Żywiec to zależy na co mam ochotę.

Do kolekcji zarzuć Wojak Super wszech mocne 12,2% podchodzi pod winiaka :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Interwencja
Interwencja
  31 marca 2012
puupets
puupets: Dobre piwo dla was to Żywiec czy Żubr

oczywiście że Żuberek :piwo::mrgreen:
puupets
Posty: 13 (po ~253 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
puupets
  31 marca 2012

A teraz popijam Fortuna Czarna piwo ciemne z dodatkiem orzeszków coli. Podawane w temp: 10-12 oczywiście w pokalu. Deliaktne słodkie lekki posmak coli. Cena 4zł z kaucją. A co do browaru Kormoran to porter Warmiński najlepszy delikatny porter jaki piłem, tylko że cena 7zł lekko odstrasza.

LeVentSolaire
Posty: 9523 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
LeVentSolaire
  31 marca 2012

Rzadko pije piwo ale jak wybieram to Żywca.

Winterfell
Winterfell
  31 marca 2012

Ostatnio piłam Ale, całkiem ciekawe choć 10 zł za butelke odpada, ale to alko z książki, musiałam przetestować. Piłam też czekoladowe piwo, było okej, ciekawa jestem tej Fortuny z colą. ;)

Ogólnie rzadko pijam piwa, a jeśli to często zagraniczne testuje z Delimy lub.. z Ukrainy. :-P

puupets
Posty: 13 (po ~253 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
puupets
  31 marca 2012

A z Ukrainy to Obolon białe kapitalne pszeniczne lub z miodowe z mikulenic lekko gorzkawe męskie miodowe lub z milkulenic Ciemne jest kapitalne kwaśne piwo . Rewelka lub porter lwowski.
Wiem młody jestem a tyle juz wypite

Winterfell
Winterfell
  31 marca 2012
puupets
puupets: Obolon białe

Yyy? Zaciekawiło mnie. :-D Ale nie wiem kiedy będę tam niestety. :-)
asexualna
asexualna
  31 marca 2012

Jak masz jeszcze dostęp do jakiś zagranicznych to polecam rosyjskie: Krynica (Крыница) i Baltika (Балтика) :zakocha: najlepsze na ziemi



puupets
Posty: 13 (po ~253 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
puupets
  1 kwietnia 2012

Asexualna poszukam poszukam a narazie zacznę produkcje podpiwku w domu. Więc nie tylko piwo, ale też około piwna. Jak sobie wyszukam w przystępnej cenie szklane butelki ok 8-10l to zacznę robić kwas chlebowy bez konserwantów.
Piwa się nie pije tylko się delektuje.
Dobre piwo na upały Cornelius grejfrutowy (radler smakowy). Dobre delikatne owocowe piwo raptem 3%.

Eve
Eve
  1 kwietnia 2012
puupets
puupets: produkcje podpiwku w domu.

Dobre jest taki domowy, moja babcia robi wyśmienity.

Winterfell
Winterfell: czekoladowe piwo

Gdzie to kupiłaś?
puupets
Posty: 13 (po ~253 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
puupets
  1 kwietnia 2012

Eve czekoladowe są dwa chyba w Polsce Magnus czekoladowy ostatnio w Polo widziany w butelce 0.33 słodziutki i posmak lekko gorzkiej czekolady ok 3zł.
Oraz Lubelskie Witnica, nie piłem ale od przyjaciół słyszałem że średnie więc spróbuj magnusa

puupets
Posty: 13 (po ~253 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
puupets
  1 kwietnia 2012
Winterfell
Winterfell: Yyy? Zaciekawiło mnie. :-D Ale nie wiem kiedy będę tam niestety. :-)
. Ja ostatnio w Almie kupiłem za 5zł szukałem czegos
lekkiego po oddaniu krwi.
asexualna
asexualna
  1 kwietnia 2012
puupets
puupets: Dobre piwo na upały Cornelius grejfrutowy (radler smakowy). Dobre delikatne owocowe piwo raptem 3%.

Tak samo Jabłko w Piwie z browaru Kormoran. Mocno orzeźwiające i nie daje tanim winem jak większość owocowych piw.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.