puupets
Posty: 13 (po ~253 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
puupets
  31 marca 2012 (pierwszy post)

Tak na przekór. Dobre piwo dla was to Żywiec czy Żubr czy coś bardziej wyszukanego.
Ja np: ostatnio zakochałem się w Weizen Bock'u gorzki, mocny i ma to coś co powinien mieć dobry Koźlak.
Ps: Czekam na propozycje piw do mojej małej kolekcji

puupets
Posty: 13 (po ~253 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
puupets
  1 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak samo Jabłko w Piwie z browaru Kormoran. Mocno orzeźwiające i nie daje tanim winem jak większość owocowych piw.

Akurat jabłka nie piłem ale śliwkę piłem z kormorana ale wolę magnusa śliwkowego jednak. Bardziej śliwkowy. To są piwa owocowe a nie Reedsy itp.
LeVentSolaire
Posty: 9523 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
LeVentSolaire
  2 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak masz jeszcze dostęp do jakiś zagranicznych to polecam rosyjskie: Krynica (Крыница) i Baltika (Балтика) :zakocha: najlepsze na ziemi


Jak byłem w Moskwie to piłem te piwo, jego reklama bije w centrum miasta neonami po oczach. Dla ciekawostki to chyba jedyny taki przypadek w edycjach zagranicznych Milionerów to właśnie w edycji rosyjskiej prowadzący wraz uczestnikiem pili na wizji piwo Baltika w ramach reklamy :)
asexualna
asexualna
  2 kwietnia 2012
LeVentSolaire
LeVentSolaire: Jak byłem w Moskwie to piłem te piwo, jego reklama bije w centrum miasta neonami po oczach. Dla ciekawostki to chyba jedyny taki przypadek w edycjach zagranicznych Milionerów to właśnie w edycji rosyjskiej prowadzący wraz uczestnikiem pili na wizji piwo Baltika w ramach reklamy :)

Którą piłeś? Ja niestety tylko pszeniczną, bo nie miałam czasu na wszystkie :nie:, a ogólnie to Krynica jeszcze lepsza, więc polecam!
Niezła reklama : D takie rzeczy tylko w Rosji.
LeVentSolaire
Posty: 9523 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
LeVentSolaire
  2 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Którą piłeś? Ja niestety tylko pszeniczną, bo nie miałam czasu na wszystkie , a ogólnie to Krynica jeszcze lepsza, więc polecam! Niezła reklama : D takie rzeczy tylko w Rosji.


Nie zwróciłem jaka to była Baltica ale pamiętam że dobre piwo.
Fantastyczna
Fantastyczna
  5 kwietnia 2012

Nie wiem... Ale za łóżkiem mam to:

LuznyGosc
LuznyGosc
  6 kwietnia 2012

Carlsberg. :tak:

Sebuch
Sebuch
  6 kwietnia 2012

zimny Leszek :zakochany:

Letal
Letal
  6 kwietnia 2012

Heineken. : 3

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  9 kwietnia 2012

:napalony:
bardzo mi smakuje :)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Kasjopejka
Kasjopejka
  10 kwietnia 2012

Ja lubię Leszka, calsberga, tyskie i raz na jakiś czas jakieś babskie owocowe piwo :) np jabłkowego reddsa :)
nie smakują mi zupełnie ciemne piwa oraz takie robione przez mnichów- gęste jakieś takie z zawiesiną, te mi zupełnie nie idą

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  10 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie smakują mi zupełnie ciemne piwa

Ja do niedawna tez pogardzalam ciemnymi a teraz sa tymi, po ktorej siegam najchetniej :)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
GRHeadshot
Posty: 98 (po ~169 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 75
GRHeadshot
  11 kwietnia 2012

Perła mocna zdecydowanie, ale niewiem jak z dostępnością w innych cześciach polski. Odradzam perłę export bo to szczoch kota. Magnusy również propsuje, robią je kilometr od mej jamy :))

puupets
Posty: 13 (po ~253 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
puupets
  12 kwietnia 2012

Perłę spokojnie w krakowie można kupić. Ja teraz zakochany po uszy w Cernym Kozelu. Leciutkie (3,8%) piwo ciemne z słodkawo kwaśne. Coś czego szukam. Poluje na Atak chmielu PINTY i to może być albo kocham albo nienawidze. Podobno bardziej chmielowe od perły

Dye
Dye
  13 kwietnia 2012
puupets
puupets: Perłę spokojnie w krakowie można kupić.

We Wrocławiu też.

za granicą, to kupowałam Tuborga. nie było jakieś zajebiste, ale od złej biedy można się było napić.
puupets
Posty: 13 (po ~253 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
puupets
  13 kwietnia 2012

Żywe z Ambera w ustach. Masakra za 4zł spodziewałem się czegoś lepszego. Podobnego do Świeżego z Kormorana ale brak i to dużo. Ale i tak lepsze niż kasztelan niepasteryzowany czy inne piwa pseudo niepasteryzowane. Tak 4/10 powinno być 3 ale kapsel mi się podoba:-)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.