ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  28 maja 2011 (pierwszy post)

Lubicie ryby ?
Pod jaką postacią ?
Ja zwykle jem panierowane i obsmażane filety, uprzednio dobrze przyprawione.
Jakie ryby preferujecie ? Jecie pangi i inne słodkowodne ryby, hodowane w chińskich rzeczkach ?
Przy zakupie kierujecie się ceną ?
Jak często jecie ryby , które jak wiadomo są bardzo zdrowe?

Fish&Chips , próbował ktoś takiego połączenia ;>?

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kupuje tylko świeże słodkowodne rybki spotykane w naszych wodach, czasem zdarzy się zjeść dorsza lub makrele wędzona.

Chyba chodzi Ci o słonowodne; dorsz jest rybą słonowodną , panga jest rybą słodkowodną.
Hana25
Hana25
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie ryby ? Pod jaką postacią ?

Bardzo, lubię na ciepło w folii z piekarnika, na zimno wędzone, w oleju, koreczki, paprykarz który sama robię...różne

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie ryby preferujecie ?

tylko morskie, wolę kupić tylko raz w tygodniu ale zdrowe ryby

Konto usunięte
Konto usunięte: Przy zakupie kierujecie się ceną ?

raczej nie

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak często jecie ryby , które jak wiadomo są bardzo zdrowe?

1-2 razy w tygodniu
bng
Posty: 1697 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
bng
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie ryby ? Pod jaką postacią ? Ja zwykle jem panierowane i obsmażane filety, uprzednio dobrze przyprawione. Jakie ryby preferujecie ? Jecie pangi i inne słodkowodne ryby, hodowane w chińskich rzeczkach ? Przy zakupie kierujecie się ceną ? Jak często jecie ryby , które jak wiadomo są bardzo zdrowe?

nie jem śledzi
a ryby głównie smażone lub zapiekane
flądra smaczna jest i kargulena np

Plus que hier , moins que demain.....

Modernizator- nowy rodzaj moda

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba chodzi Ci o słonowodne; dorsz jest rybą słonowodną , panga jest rybą słodkowodną.

nie, chodzi mi o to ze jem słodkowodne ale czasem tez zjem coś słonowodnego, myślałem ze oczywiste że dorsz i makrela sa słonowodne xd
KaroIa
KaroIa
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie ryby ? Pod jaką postacią ?

niektóre, najbardziej te bożonarodzeniowe.
smażone w cieście. :)
incepcja1
incepcja1
  4 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie ryby ?

Lubie

Konto usunięte
Konto usunięte: Pod jaką postacią ?

gotowana, smazona bez panierki, wedzona, sledzie

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie ryby preferujecie ?

Najbardziej Sola i Torbut a tak pozatym to karp, makrela, pstrag i wiele innych :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jecie pangi i inne słodkowodne ryby, hodowane w chińskich rzeczkach ?

Panga dla mnie nie jest ryba tylko czyms co wyglada jak ryba i smakiem przyponina smak ryby. Sama chemie + woda to wszystko to co ma w sobie panga moim zdaniem oczywiscie :) jak ktos nie wierzy to zrobcie sobie pange w folii z duzego kawalka zrobi wam taki malutki kawalek ze nie jest w stanie tm sie normalny czlowiek pozywic...
styka51
styka51
  4 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie ryby ? Pod jaką postacią ? Ja zwykle jem panierowane i obsmażane filety, uprzednio dobrze przyprawione. Jakie ryby preferujecie ? Jecie pangi i inne słodkowodne ryby, hodowane w chińskich rzeczkach ? Przy zakupie kierujecie się ceną ? Jak często jecie ryby , które jak wiadomo są bardzo zdrowe?

Lubię.
Smażone w panierce, gotowane nie zawsze mi smakują.
Lubię śledzie. A jako, że mój tatuś jest zapalonym wędkarzem, to sumy, liny, szczupaki, czasem nawet węgorze zdarza mi się jeść. No i dorsze uwielbiam :zakochany:
Kupuje tylko śledzie solone ;p reszte tata łowi.
Sensi
Sensi
  4 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie ryby ? Pod jaką postacią ?
Jedynie toleruję śledzie, inne ryby odpadają.
Pod pierzynką, z cebulką, w śmietanie... :zakochany:
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  9 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie ryby ?

Bardzo :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Pod jaką postacią ?

Najczęściej smażone panierowane, czasem smażone bez panierunku, pieczone w warzywkach, i po grecku! Uwielbiam rybkę po grecku.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie ryby preferujecie ? Jecie pangi
Najbardziej lubię mintaja, morszczuka, dorsza i flądrę. Nie jem pangi, ale swojego czasu zajadałam się nią.

Konto usunięte
Konto usunięte: Przy zakupie kierujecie się ceną ? Jak często jecie ryby , które jak wiadomo są bardzo zdrowe?

Najcześciej wybieram tą droższą rybkę w tej taniej więcej glazury niż czegokolwiek. Jem raz-dwa w tygodniu.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.