madzia2143
madzia2143
  26 maja 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Macie jakieś fajne 'przepisy' na zrobienie czegoś z niczego? Tak totalnie po najniższej lini oporu, aby było tanio i dobrze ;p
Osobiście nie umiem się w tym ogarnąć, zawsze byłam przyzwyczajona do tego, że jak coś gotuję to kupuję wszystkie potrzebne składniki, ale od momentu studiowania niestety się pozmieniało.

Liczę na Waszą kreatywność :D

Pozdrawiam :)

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  26 maja 2011

idziesz do sklepu, ładujesz po kieszeniach co sie da i wychodzisz-coś z niczego

tylkoprzejazdem
tylkoprzejazdem
  26 maja 2011

no to dajesz, jesteś pierwszy

mmaryjka
mmaryjka
  26 maja 2011

a zupy? wszelakie, kremy, zwykłe, o tej porze roku także chłodniki. łatwo, szybko, przyjemnie i do tego zdrowo.

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  26 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chłodniki

jak chłodnik to z botwinką wielbię.

Konto usunięte
Konto usunięte: Macie jakieś fajne 'przepisy' na zrobienie czegoś z niczego? Tak totalnie po najniższej lini oporu, aby było tanio i dobrze ;p

Jajko sadzone. Nawet na żelazku możesz to wykonać.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  26 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak Warzywa na patelnię to tylko z Hortexu. Reszta to szajs. Ewentualnie z Lidla niektóre są ok. Obecnie jem je niemal codziennie z makaronem pełnoziarnistym, właśnie jestem po konsumpcji

jak robisz? podaj przepis :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  26 maja 2011

Gotuję makaron, podsmażam warzywa, dosypuję przyprawę na koniec a potem to razem mieszam :ziober2: Skomplikowane co nie? :rotfl:

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  26 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gotuję makaron, podsmażam warzywa, dosypuję przyprawę na koniec a potem to razem mieszam Skomplikowane co nie?

no strasznie :rotfl: chyba zrobie cos takiego, bo juz mi się nudzą ryby.

dzis kupilem sosy knorra w sloiku i moze kurczaka jakiegos walne :woot:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  26 maja 2011
Prinz
Prinz: no strasznie chyba zrobie cos takiego, bo juz mi się nudzą ryby.

Ja dziś łososia wędzonego troszkę zjadłam :mrgreen:

Prinz
Prinz: dzis kupilem sosy knorra w sloiku i moze kurczaka jakiegos walne

Ja robię piersi z kurczaka z tym sosem

Pycha :tak:
mmaryjka
mmaryjka
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak chłodnik to z botwinką wielbię.

to to tak, szczególnie teraz, ale ogólnie lubię wszelakie. z ogórków, z pomidorów, z papryki i tak dalej.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja robię piersi z kurczaka z tym sosem

wlasnie dzis wyczytalem w tesco na sloiku przepis i postanowilem kupic :Rotfl:

a jakis makaron dodam do sosu smietanowo-grzybowego :)

Konto usunięte
Konto usunięte: to to tak, szczególnie teraz, ale ogólnie lubię wszelakie. z ogórków, z pomidorów, z papryki i tak dalej.

a jak mielisz warzywa? ja szukałem paru przepisów na chlodnik, ale wszędzie - blender, a nie posiadam :and:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to to tak, szczególnie teraz, ale ogólnie lubię wszelakie. z ogórków, z pomidorów, z papryki i tak dalej.

Dobra,orzeźwiająca rzecz. Przerabiałem to w wakacje, a botwinka fajnie zabarwia ten chłodnik.
madzia2143
madzia2143
  27 maja 2011

chyba coś ze mną nie tak, ale nie mam pojęcia co to chłodnik :woot:

mmaryjka
mmaryjka
  27 maja 2011
Prinz
Prinz: a jak mielisz warzywa?

nie mielę. jeśli chodzi o ogórki to trę na tarce. pomidory drobno siekam, to samo z papryką, ale ją wcześniej lekko podgotowuję lub grilluję.
Sensi
Sensi
  28 maja 2011

Leczo oraz bigos. Lub taka zapiekanka z kolekcji 'pomysł na...'. Potrzebujesz makaronu jedynie. A potem wrzucasz, to co masz. Każdą wędlinę, wszelakie sery (żółte, pleśniowe), co chcesz. Ta zapiekanka jest mega.
A leczo - hm, wszystkie warzywa jakie masz. Bigos warzywa plus jakieś mięso, tzn. wszelakie parówki, wędliny, kiełbasy etc.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011

Jak student to ma zapewne zupkę chińską. Zatem można wykorzystać makaron z niej do sałatki. Do tego obojętnie co się ma. Kukurydza, koperek, gotowane jajko, fasolka. Ja dorzucam jeszcze cycki z kury i trochę majonezu oczywiście.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.