pijana
pijana
  6 kwietnia 2011 (pierwszy post)

1. Zaobserwowałam (zresztą pewnie nie tylko ja), że wiele osób tutaj lubi placki ziemniaczane... Podzielcie się więc swoimi przepisami na nie - co dodajecie do środka, a co kładziecie na wierzch, czy jecie je na zimno, czy na ciepło, jak mocno spiekacie itp. ;-)
2. Jakie dania stają Wam przed oczami na hasło "kuchnia polska" ? Lubicie je ?
3. Macie jakieś ulubione potrawy z regionu, z którego pochodzicie ?
4. Czy uważacie, że w kwestii jedzenia "nie ma jak u mamy" ? :ziober2:
Smacznej dyskusji :-)

Zadziora
Zadziora
  6 kwietnia 2011

Przeważnie standardowe robię. Nigdy po węgiersku nie robiłam, bo nie wiem jak :ziober2:

agoosiaaa
agoosiaaa
  6 kwietnia 2011
Undertaker
Undertaker: Dostałem kołkiem w serce :(

a mowiles ze umarles od fapania :and:
Jezus
Jezus
  6 kwietnia 2011
Zadziora
Zadziora: Nigdy po węgiersku nie robiłam, bo nie wiem jak

Kiedyś Ci zrobię, spoko. :D:*
bellaragazzaa
bellaragazzaa
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Zaobserwowałam (zresztą pewnie nie tylko ja), że wiele osób tutaj lubi placki ziemniaczane... Podzielcie się więc swoimi przepisami na nie - co dodajecie do środka, a co kładziecie na wierzch, czy jecie je na zimno, czy na ciepło, jak mocno spiekacie itp. ;-) 2. Jakie dania stają Wam przed oczami na hasło "kuchnia polska" ? Lubicie je ? 3. Macie jakieś ulubione potrawy z regionu, z którego pochodzicie ? 4. Czy uważacie, że w kwestii jedzenia "nie ma jak u mamy" ?

Bardzo lubię, ale tylko z gulaszem, z sosem z grzybkami albo najlepiej placka po węgiersku, kocham.
Bigos ;p tak lubię.
Nie wiem czy coś charakterystycznego się u nas gotuje.
Hmm, mama dobrze gotuje ale lubię jadać w różnych miejscach. Ostatnio jadłam np. w Salad cośtam pyszną sałatkę! Przepyszną!!!
asexualna
asexualna
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podzielcie się więc swoimi przepisami na nie - co dodajecie do środka, a co kładziecie na wierzch, czy jecie je na zimno, czy na ciepło, jak mocno spiekacie itp.

Placki ziemniaczane po cygańsku. Dwa placki i pomiędzy nim sos pieczarkowo-paprykowo-pomidorowy. Trudno go określić, ale niezłe :ziober2:
Ogólnie najczęściej żrę ze śmietaną.

Konto usunięte
Konto usunięte: Macie jakieś ulubione potrawy z regionu, z którego pochodzicie ?

Tylko sery Warmia :zabawa: ręcznie ubijane.
Undertaker
Undertaker
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a mowiles ze umarles od fapania

Podczas niego gdy dochodziłem, podniosłem się a mam drewniaki wieszak.
agoosiaaa
agoosiaaa
  6 kwietnia 2011
Undertaker
Undertaker: Podczas niego gdy dochodziłem, podniosłem się a mam drewniaki wieszak.

coz za niefortunny zbieg okolicznosci :/
Undertaker
Undertaker
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: coz za niefortunny zbieg okolicznosci :/

Dawaj więcej fotek ;/
Zadziora
Zadziora
  6 kwietnia 2011
Jezus
Jezus: Kiedyś Ci zrobię, spoko. :D:*

aż se to zapisze ;*
agoosiaaa
agoosiaaa
  6 kwietnia 2011
Undertaker
Undertaker: Dawaj więcej fotek ;/

to ty nie wiesz, co mi sie stalo :pavarotti:
Undertaker
Undertaker
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to ty nie wiesz, co mi sie stalo

Zaszłaś w ciąże, będę Ojcem :rotfl:
agoosiaaa
agoosiaaa
  6 kwietnia 2011
Undertaker
Undertaker: Zaszłaś w ciąże, będę Ojcem

nie, to to bylo juz 3 lata temu :P
teraz zaatakowaly mnie lody smietankowe :and:
Undertaker
Undertaker
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz zaatakowaly mnie lody smietankowe

Ojoj zamieniasz się w kurę domową, która swoją figurę topi w lodach przed Tv :and:
agoosiaaa
agoosiaaa
  6 kwietnia 2011
Undertaker
Undertaker: Ojoj zamieniasz się w kurę domową, która swoją figurę topi w lodach przed Tv

3 miechy zajelo mi, zeby przestawaly mi koscie wystawac i zebym przytyla 3 kilo, do 52, a ty mi o topieniu figury nawijasz :rotfl:
krzychu7818
krzychu7818
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Zaobserwowałam (zresztą pewnie nie tylko ja), że wiele osób tutaj lubi placki ziemniaczane... Podzielcie się więc swoimi przepisami na nie - co dodajecie do środka, a co kładziecie na wierzch, czy jecie je na zimno, czy na ciepło, jak mocno spiekacie itp.


placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym :zakochany:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.