akwarysta1989
Posty: 105 (po ~989 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
akwarysta1989
  1 sierpnia 2018 (pierwszy post)

Jako że nie lubię fotografować roznegliżowanych pań bo to mnie nie kręci, za to mam ogromną cierpliwość do robienia zdjęć wszystkiemu co się rusza, w szczególności owadom czy Ptakom niedługo planuje kupić sprzęt dzięki któremu będzie można robić zdjęcia podwodne. kilka z moich fot Pasja mojego taty, na zdjęciu ojciec z synem kolor Płowy DSC W30 Ptasi goście u nas na stawie, co ciekawe nigdy nie wyprowadziły młodych zawsze na noc odlatywały na bagna, a w dzień wracały DSCW30 Paź Królowej - Jeden z naszych najładniejszych motyli obecnie co raz trudniej go spotkać. DSCW30 Wisła we Włocławku, w oddali widać tamę oraz kominy elektrociepłowni, jako ciekawostka to pojechaliśmy tam Rowerami od nas ze Zgierza. DSCW30 Listkowiec cytrynek - SONY SATIO Rusałka Admirał - na zimę odlatują do ciepłych krajów, nieliczne próbują zimować SONY SATIO Ten sam motyl w drugim kadrze SONY SATIO Włocławek widok na Wisłę i Tamę SONY SATIO Zebrasoma flavescens Rafa w domu

Michał

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  5 sierpnia 2018

Kiedys tez robilem zdjęcia nie koniecznie nagim kobietą...zazwyczaj od technicznej strony interesowala mnie fotografia

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.