BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  2 lutego 2016 (pierwszy post)

Cześć ;)

W związku z faktem, iż na forum pojawia się coraz wiecej tematów odnośnie poszukiwania modela/modelki do pozowania do zdjęć, jak i osób szukajacych fotografa (nie zawsze profesjonalisty), pojawia się ten wątek ;)

Tutaj możecie zamieszczać (zgodnie z Ogólnym Regulaminem serwisu oraz Zasadami działu) swoje propozycje wykonania fotek, lub wziecia udziału w sesji.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Puszystaa
Puszystaa
  4 grudnia 2018

Zapraszam wszystkich chętnych na sesje plenerowe i domowe.. Z uwagi na regulamin link do portfolio wyślę prywatnie. Fotografuję na terenie Warszawy, resztę możemy negocjować i ustalać :)

MarcoWwa83
MarcoWwa83
  8 grudnia 2018

Warszawa, możliwość dojazdu na terenie całej PL. Wykonam zdjęcia w zakresie portret, fashion, lingerie i sensual nude BW. Gwarantuję super efekty i świetną atmosferę! Szczegóły na priv.

Anitel
Anitel
  13 grudnia 2018

Chętnie pocykam zdjecia ,Trójmiasto - jestem amatorka robie to dla zabicia czasu i przyjemnosci

michalskw
michalskw
  6 stycznia 2019

Kraków ktoś? Ma chwilke cyknąć pare fotek.

nadjeziorem
wpis jest ukryty
nadjeziorem
wpis jest ukryty
Bart944
Posty: 2 (po ~129 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Bart944
  4 marca 2019

Witam poszukuje kogoś kto wykona łade zdjęcia naturalne gdzieś w plenerze. Oczywiście zapłacę, okolice Krakowa i Myślenic

fotkizrobie18
fotkizrobie18
  5 marca 2019

Zrobię foteczki z Twoich marzeń ze mną w roli głównej. Spełnię Twoje życzenia i rozkazy. Odezwij się do mnie !

turbil
turbil
  9 marca 2019

Zdjęcia - Iława i okolice

Gremisius
Gremisius
  7 kwietnia 2019

Zapraszam do współpracy na sesje zdjęciowe w plenerze. Wykonam ciekawe projekty i pomysły!
Jesli lubicie nieszablonowe zdjęcia piszcie!
Górny Śląsk ;) więcej info w wiadomości prywatnej.
Pozdrawiam!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.