BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  2 lutego 2016 (pierwszy post)

Cześć ;)

W związku z faktem, iż na forum pojawia się coraz wiecej tematów odnośnie poszukiwania modela/modelki do pozowania do zdjęć, jak i osób szukajacych fotografa (nie zawsze profesjonalisty), pojawia się ten wątek ;)

Tutaj możecie zamieszczać (zgodnie z Ogólnym Regulaminem serwisu oraz Zasadami działu) swoje propozycje wykonania fotek, lub wziecia udziału w sesji.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
KevinKeagan
wpis jest ukryty
xxxOGRODNIKxxx
xxxOGRODNIKxxx
  9 maja 2017

Będę w Warszawie (13.05). Popołudnie mam wolne.
Ktoś chętny na Sesję Zdjęciową w plenerze.

xxxOGRODNIKxxx
xxxOGRODNIKxxx
  9 maja 2017

Będę w Warszawie (13.05). Popołudnie mam wolne. Ktoś chętny na Sesję Zdjęciową w plenerze.
Kontakt priw: https://www.facebook.com/FotoMarecki/ Portfolio: www.Foto_Marecki.maxmodels.pl

Avatar użytkownika OLIWSIAOLIWSIA
Posty: 34 (po ~40 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 16
OLIWSIA
  23 czerwca 2017

Szukam Kogos do sesji zdjeciowej w sierpniu

czynazwacoszmieni
czynazwacoszmieni
  28 lipca 2017

Zrobie sesje w Warszawie kobiecie. Plener, apartament. Nie oczekuje w zamian sexu:)

benevale
benevale
  14 sierpnia 2017

Poszukuję modelki, okolice Krakowa/Wadowic, priv ;)

xXxKiCiA2xXx
Posty: 3 (po ~363 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
xXxKiCiA2xXx
  19 sierpnia 2017

Poszukuje fotografa z pasja, ze Szczecina, nie chcącego zarobić, tylko ktory kocha to co robi i pozwoli nowym modelką bez doświadczenia dać szansę się wybić i zabłysnąć. Do rzeczy: chce na początek portfolio, żeby sprawdzić czy się w ogóle nadaję. Tak więc..miło by było, jak by jakieś dobre oko, poświęciło mi troszkę swojego czasu i uwagi. Fotograf z dobrym sercem i pomocną dłonią.

albricht
albricht
  25 sierpnia 2017

Zapraszam na zdjęcia wawa. Pf do wglądu priv

dugina17cm
Posty: 1 (po ~30 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
dugina17cm
  4 października 2017

Zapraszam na sesje zdjęciowe.

leggingsfun
leggingsfun
  2 listopada 2017

Początkujący fotograf poszukuje modelki do sesji zdjęciowej.

TomaszDobroc
Posty: 1 (po ~112 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
TomaszDobroc
  7 listopada 2017

Witam poszukuję chętnych na sesje zdjęciowe. Świdnica ,Wałbrzych ,Wrocław o okolice. www.dvs.maxmodels.pl

Bonias
Bonias
  27 listopada 2017

Witam poszukuje dziewczyn do sesji street foto TFP, Kalisz portfolio: www.facebook.pl/adambonczykphotograph lub www.abonczyk.pl

MarcoMarcovsky83
MarcoMarcovsky83
  6 grudnia 2017

Warszawa - robię zdjęcia i pozuje, specjalizuję się w sensual portrait & nude. Zapraszam solo lub pary - mieszkanie lub studio, także TFP.

DavidBanach
DavidBanach
  1 stycznia 2018

Poszukuję modelkę na sesję zdjęciowa, Nysa lub okolice, sesja na podstawie TFP.
Jest jakaś chętna? Więcej na priv

MarcoMarcovsky83
MarcoMarcovsky83
  4 stycznia 2018

Warszawa Śródmieście - robię zdjęcia TFP w zakresie portret, fashion i polaroidy. Zdjęcia wykonywane są w domowym studio. Realizuję także zlecenia profesjonalne w pełni wyposażonym studio fotografocznym za oplatą. Zdjęcia przekazuję od ręki! Zapraszam na priv

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.