BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  17 lipca 2013 (pierwszy post)

Witajcie,

z tego, co kojarzę to chyba mój pierwszy temat w tym dziale (więc nie bić i nie krzyczeć! :P)

Po dłuższym czasie postanowiłam powrócić do 'zabawy' z wodą i innymi cieczami...

Buszując po sieci znalazłam kilka zdjęć odnośnie tej tematyki, które mnie zafascynowały... :)

Poniżej wstawiam kilka, które wzbudziły moje największe zainteresowania:

1.

2.

3.



żeby nie było - trafiłam na nie tutaj , tutaj

Kombinowałam na różne sposoby, ale nie jestem w stanie osiągnąć takiego efektu - baaa pomińmy juz fakt, uchwycenia tego aparatem, co sama forma przyjmowana przez ciecz...

Macie może jakiś pomysł, jak można osiągnąc tego typu efekt?

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
GRADEK83
GRADEK83
  24 lipca 2013
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Na razie najwiekszy problem stanowi dogranie tego spadania - chodzi mi o ten moment, ze jedna kropla jakby wyplywa do gory a druga na nia spada... albo zlatuja za wczesnie albo za pozno... ;/ Jutro 3 podejscie (moze starzy mi cierpliwosci)


bez ekejtroniki nie uda ci się zgrać dwóch kropel w czasie nie ma szans i szkoda twojego czasu

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: to urzedzanie o, ktorym wspomniales na poczatku jest swietna sprawa, nic tylko pstrykac, tylko nie jestem pewna czy chce inwestowac w cos, co na dluzsza mete moze mi sie nie przydac...


No właśnie w tym sęk :/
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  28 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: bez ekejtroniki nie uda ci się zgrać dwóch kropel w czasie nie ma szans i szkoda twojego czasu


Musi sie udac ;D
Raz mi sie juz prawie zgraly - ulamka sekundy zabraklo :zonk: ...

tu na koncowce filmiku fajnie to wyglada: http://www.youtube.com/watch?v=VoQ0DQpwwHU
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
GRADEK83
GRADEK83
  30 lipca 2013

Tu jak testowałem ale to kilka lat temu dziś też chciałem ale się nie udało jutro może coś zrobię.

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  31 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Tu jak testowałem ale to kilka lat temu dziś też chciałem ale się nie udało jutro może coś zrobię.

To z ta elektronika robiles?

Ja dalej walcze, kilka razy bylam bylam bardzo blisko ;/
zastanawiam sie czy nie byloby latwiej jakby wode zamienic na mleko (wydaje mi sie, ze te ruchy moze byc latwiej dograc, bo wolniej sie 'rusza')...
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
GRADEK83
GRADEK83
  31 lipca 2013

To bez znaczenia jaka ciesz przyciąganie ziemskie działa z taką samą siłą na wszytko.
Tak z tą elektroniką masz tam specjalny program gdzie ustalasz wielkość kropli i czas pomiędzy dwiema kroplami oraz ogólny czas wyzwolenia lampy błyskowej.

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  2 sierpnia 2013

@Gradek83 poddaje sie :(...
po kilku dniach stwierdzam, ze to niewykonalne, dla przecietnego smiertelnika :and:

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
GRADEK83
GRADEK83
  2 sierpnia 2013
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: po kilku dniach stwierdzam, ze to niewykonalne, dla przecietnego smiertelnika


Spoko :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.