KnightDamian
KnightDamian
  23 grudnia 2011 (pierwszy post)

Chcę nabyć dobrą lustrzankę. Aparat ma być głównie przeznaczony do robienia portretów. Jako cenę biorę pod uwagę coś w granicach 1100zł.
Fajnie by było gdybyście podali modele aparatów i jakieś przykładowe zdjęcia abym mógł ocenić.
Coś w stylu CANON EOS 550D może?

danpoz
danpoz
  7 stycznia 2012

...miałem już nie dyskutować...ale...Gdzie ja pisałem o Sigmie 1,4/50??? Nie widzę nigdzie czegoś takiego...
Fakt, Sigma nie robi szkła 1,8/85...tak jakoś się zasugerowałem, gdy mnie poprawiałeś, że do portretu jest 1,8/85 a nie 1,4/85.
Skoro teraz piszesz, że do portretu jest każdy obiektyw o ogniskowej 85, to zastanawiam się dlaczego najpierw mnie poprawiałeś.
KONIEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIE ODPISUJ JUŻ BO I TAK NIE BĘDĘ CZYTAŁ, SZKODA MOJEGO CZASU
pa

oscaro
oscaro
  7 stycznia 2012

Poprawiałem Cie z 50 na 85. Stary Ty weź przeczytaj co Ty napisałeś od samego początku jeszcze raz. :)

arete
arete
  20 stycznia 2012
KnightDamian
KnightDamian: chcę nabyć dobrą lustrzankę. Aparat ma być głównie przeznaczony do robienia portretów. Jako cenę biorę pod uwagę coś w granicach 1100zł. Fajnie by było gdybyście podali modele aparatów i jakieś przykładowe zdjęcia abym mógł ocenić. Coś w stylu CANON EOS 550D może?


Po co zaraz lustrzanka... Ja mam między innymi Sony H9 i jestem z niego zadowolona. Zdjęcia są w porządku, wiadomo, że nie są to fotki takie, jakie cyknąłbyś aparatem za 3-4 tysiące, ale moim zdaniem jest warty swojej ceny. U nich kupowałem w promocji za niecałe 900zł:
http://www.euro.com.pl/lustrzanki.bhtml chociaż po pierwsze nie wiem, czy możesz wyjść poza pułap tych 7 stów, a po drugie, czy oni jeszcze w ogóle mają te promocję…
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.