Dolny
Dolny
  29 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Witam jak na razie mam FujiFilm S9600 jestem z niego zadolowony lecz trochę mnie wkurza że za wolno robi zdjęcia lub też przy nie można zrobić zdjęć przy ISO 400 ponieważ powstają szumy...

Czy ta hybryda będzie lepsza i będzie spełniać moje wymagania ? czy lepiej poczekać i uzbierać sobie kasę i zastanowić się nad jakąś lustrzanką ?

Pozdrawiam.

Dolny
Dolny
  29 sierpnia 2010

teraz żałuje że sprzedałem tego Jupitera co miałem, chodzi o teleobiektyw.

andzey
andzey
  29 sierpnia 2010
Dolny
Dolny: teraz żałuje że sprzedałem tego Jupitera co miałem, chodzi o teleobiektyw.


Nie żałuj.
Jupitery 135 generalnie to słabe obiektywy były.
za 100 PLN masz np reuvenon special 135/2.8
AlicjaBezKrainy
Posty: 455 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
AlicjaBezKrainy
  29 sierpnia 2010
Dolny
Dolny: przy ISO 400 ponieważ powstają szumy...

Tak, jeżeli nie posiadasz podstawowych inf.
Ja szumy uzyskuję przy 800++
paulus2303
paulus2303
  31 sierpnia 2010

Witam jak na razie mam FujiFilm S9600 jestem z niego zadolowony lecz trochę mnie wkurza że za wolno robi zdjęcia
Też go mam i nie narzekam w sumie robi wolno zdjęcia ale mi to wcale nie przeszkadza.

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  31 sierpnia 2010
AlicjaBezKrainy
AlicjaBezKrainy: Dolny:przy ISO 400 ponieważ powstają szumy... Tak, jeżeli nie posiadasz podstawowych inf. Ja szumy uzyskuję przy 800++

a masz taki sam aparat ewentualnie ta sama matryce w nim ? bo jesli nie to tak samo jakby on napisal ze ma malucha i przy 100km/h jest w srodku glosno na co Ty ze w Twoim A* glosno jest przy 240 :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Witam jak na razie mam FujiFilm S9600 jestem z niego zadolowony lecz trochę mnie wkurza że za wolno robi zdjęcia Też go mam i nie narzekam w sumie robi wolno zdjęcia ale mi to wcale nie przeszkadza.

no wiec luz pokaz cos z tego fufu :D
Dolny
Dolny
  1 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam jak na razie mam FujiFilm S9600 jestem z niego zadolowony lecz trochę mnie wkurza że za wolno robi zdjęcia Też go mam i nie narzekam w sumie robi wolno zdjęcia ale mi to wcale nie przeszkadza.

dobrze się sprawdza do śłit fotek przed lustrem z fleszem :lol: :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.