VIPprofile
VIPprofile
  18 czerwca 2010 (pierwszy post)

Co mozecie powiedziec na temat tego aparatu? (do uzytkownikow canona )
Znacie moze jakis lepszy w cenie tego? (for all)
Mam zamiar kupic taki aparacik i sie zastanawiam :D

VIPprofile
VIPprofile
  28 czerwca 2010
KamillM
KamillM: Mnie w tych Canona irytuje to, że strasznie im się obudowa rysuje. Wystarczy lekko przejechać paznokciem i już zostają białe ślady. Zresztą w wyższym modelu 450d jest to samo. Co do samego modelu - podstawowy, najniższy model lustrzanki Canona. Jak będziesz pstrykał na dworze, przy dobrym światle, to nie ma problemu. Gorzej w ciemnych miejscach, gdzie poziom szumów będzie wyższy. Ale to taka specyfika tego sprzętu, nie ma co się spodziewać cudów za te pieniądze. Widzę, że jesteś amatorem, więc czeka Cię trochę edukacji :). Ale to jak każdy kiedyś początkujący. Ja nadal nie potrafię wykorzystać możliwości swojej lustrzanki, nawet w 50 %. Co 1600 zł, to jeszcze możesz rozglądać się za Nikonem D3000. W sumie to mają podobne możliwości, choć kitowy obiektyw ponoć jest lepszy - tak wynika z dyskusji użytkowników. Poczytaj sobie testy na dpreview.com. Mają tam dogłębne testy, porównanie sampli, itd. A jak nie znasz za dobrze ang, to fotopolis.pl też jest niezły serwisem o aparatach fotograficznych.


Dziekuje za odpowiedz na pytanie :) Pozdrawiam
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.