VIPprofile
VIPprofile
  18 czerwca 2010 (pierwszy post)

Co mozecie powiedziec na temat tego aparatu? (do uzytkownikow canona )
Znacie moze jakis lepszy w cenie tego? (for all)
Mam zamiar kupic taki aparacik i sie zastanawiam :D

VIPprofile
VIPprofile
  18 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: pójdź do saturna albo media marktu i dotknij lub poproś sprzedawcę lub sprzedawczynię aby Ci go pokazała, porób kilka zdjęć, zobacz sobie menu


aparat mialem juz w reku zalezy mi tylko na poznaniu opinii uzytkownikow, czy aparaty te psuja sie dzieje sie cos z nimi jak jakosc zdjec po zgraniu na kompa itd...
Tu zaczynaja pieprzyc

Konto usunięte
Konto usunięte: rany zebrał kasę na komunię chce focić koleżanki
Zauwazylem ze polacy nie potrafia odpowiadac na zadawane pytania...
Fieska
Fieska
  18 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: aparat mialem juz w reku zalezy mi tylko na poznaniu opinii uzytkownikow, czy aparaty te psuja sie dzieje sie cos z nimi jak jakosc zdjec po zgraniu na kompa itd... Tu zaczynaja pieprzyc


spytaj może na forum canona tutaj szansa, że ktoś używa ten aparat jest niska, każdy ma co innego
Unexpected
Unexpected
  18 czerwca 2010

bo w oszolomie jest teraz na ten aparat promocja i karta 8gb ;p

VIPprofile
VIPprofile
  18 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: spytaj może na forum canona

po prostu tak zrobie bo tu kazdy pie rdoli co innego niz ma :)
Unexpected
Unexpected
  18 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak co ci k*rwa nie pasuje to mow wprost a nie na forum swirujesz!

on powiedzial ci to wprost na forum.
VIPprofile
VIPprofile
  18 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: on powiedzial ci to wprost na forum.

mialem na mysli to ze jak mu cos nie pasuje to ma pisac PW
VIPprofile
VIPprofile
  18 czerwca 2010

Temat uwazam za zamkniety...

poike
poike
  18 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak co ci k*rwa nie pasuje to mow wprost a nie na forum swirujesz!

on tak do każdego usera, nie przejmuj się :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ten tez jest oczywiscie nowy i uwazam ze to nie jest zla cena tylko chcialbym poznac opinie uzytkownikow canona

ale w zamian tego możesz kupić coś znacznie lepszego, choć tu akurat obiektyw jest ważniejszy niż body..
przecież jestem posiadaczką canona :zonk:
AlicjaBezKrainy
Posty: 455 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
AlicjaBezKrainy
  18 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: pie rdoli

a propos banów unikanie bluzgometra...
(skoro mamy się czepiać)
oskar
oskar
  19 czerwca 2010

@VIPprofile:
Musisz zrozumieć ze po pierwsze foteczki obiektywem standardowym wychodzą średnio. DO albumu rodzinnego dają radę. Dopiero zabawa zaczyna się przy obiektywach:) szkła to koszt 1-3tys jeśli jesteś w stanie potem dokupić przynajmniej z 2-3 sztuki to powinieneś też zastanowić się nad innym body canona.
Jeśli nie, to za 1800zł jest fajny fujifilm miałem go w ręce, jeśli jeszcze wygląd nie jest super ekstra, chociaż trochę przypomina te ciut bardziej profesioalne zabawy, to same możliwości ma tak duże ze głowa pęka. Dlatego musisz na prawdę napisać co chcesz focić i jak w planach widzisz przyszłe możliwości zakupu szkieł.
A propos, ja zamiast 1000d kupił bym 500d dużo kasy nie wydasz więcej a dostajesz więcej punktów af'a procesor digic4 a nie 3 :) I pare innych ciekawych i przydatnych rzeczy.

teststsdtasd
teststsdtasd
  19 czerwca 2010

Pewnie seksowne zdjęcia koleżanek z ławki ;d

paattiee
paattiee
  24 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie seksowne zdjęcia koleżanek z ławki ;d

życze powodzenia zabrania do szkoły. niech się nie zdziwy jak upssss.... upadnie :lol:, albo nauczyciele zabiorą i zaproszą rodziców do szkoły .
:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
oskar
oskar
  24 czerwca 2010
paattiee
paattiee: albo nauczyciele zabiorą i zaproszą rodziców do szkoły

To jest przywłaszczenie. Ogólnie nie mają prawa do czegoś takiego.
spioch
spioch
  24 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: on tak do każdego usera, nie przejmuj się :)


Tylko do tych co nie mają mózgu a jak mają to go nie używają , nie przejmuj się :)
KamillM
Posty: 87 (po ~208 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
KamillM
  28 czerwca 2010

Mnie w tych Canona irytuje to, że strasznie im się obudowa rysuje. Wystarczy lekko przejechać paznokciem i już zostają białe ślady. Zresztą w wyższym modelu 450d jest to samo.

Co do samego modelu - podstawowy, najniższy model lustrzanki Canona. Jak będziesz pstrykał na dworze, przy dobrym światle, to nie ma problemu. Gorzej w ciemnych miejscach, gdzie poziom szumów będzie wyższy. Ale to taka specyfika tego sprzętu, nie ma co się spodziewać cudów za te pieniądze.

Widzę, że jesteś amatorem, więc czeka Cię trochę edukacji :). Ale to jak każdy kiedyś początkujący. Ja nadal nie potrafię wykorzystać możliwości swojej lustrzanki, nawet w 50 %.

Co 1600 zł, to jeszcze możesz rozglądać się za Nikonem D3000. W sumie to mają podobne możliwości, choć kitowy obiektyw ponoć jest lepszy - tak wynika z dyskusji użytkowników.

Poczytaj sobie testy na dpreview.com. Mają tam dogłębne testy, porównanie sampli, itd. A jak nie znasz za dobrze ang, to fotopolis.pl też jest niezły serwisem o aparatach fotograficznych.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.