BlackScript
BlackScript
  3 czerwca 2010 (pierwszy post)

Tak jak w temacie, co byście polecili na pierwszą lustrzankę. Mam do wyboru Canon 450D,
Sony DSLR-A330, Sony DSLR-A500, Nikon D5000, Olimpus E-PL1. Może macie jakieś swoje propozycje, cena do 2500 zł.

spioch
spioch
  7 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo proszę: http://www.digart.pl/zoom/3753646/index.html http://www.digart.pl/zoom/3955785/Ania.html te zrobiłem w studiu


Widzę jeden problem - ostrość
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  7 czerwca 2010
uotr
uotr: Nie, ktoś poprosił o rady aby kupił sobie aparat NIE dla zaawansowanych tylko dla laików, jak wynika z tematu, "pierwsza lustrzanka".

dla laikow w ogole nie polecilbym lustrzanki bi czesto i gesto koncza na kicie ewentualnie dokupia dluga jego odmiane do standardu...
to juz lepiej kupić sobie hybryde odpada wymiana obiektywow czyszczenie matrycy etc
BlackScript
BlackScript
  8 czerwca 2010
uotr
uotr: Nie, ktoś poprosił o rady aby kupił sobie aparat NIE dla zaawansowanych tylko dla laików, jak wynika z tematu, "pierwsza lustrzanka". D90 - nie powiedziałem że pro. ale jest dla bardziej zaawansowanych. Bo Tobie nie pasuje że nie ma kilku rzeczy, które Ci odpowiadają.


Czasem nazwa tematu jest mylna nie można tak z góry zakładać że ktoś jest początkującym czy laikiem, potrzebna mi ta lustrzanka akurat do szkoły bo niestety na kompakcie daleko nie zajadę z racji jaki profil wybrałem to muszę kupić by się móc dalej rozwijać w tym akurat zawodzie którym jest " Fotograf ".
spioch
spioch
  8 czerwca 2010

Więc skoro tak to już Ci mówiłem D90 plus jakieś szkło.
Nauczyć się nauczysz a body jest rozwojowe

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  8 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czasem nazwa tematu jest mylna nie można tak z góry zakładać że ktoś jest początkującym czy laikiem

Nooo skoro PEN Twoim zdaniem to lustrzanka....

Konto usunięte
Konto usunięte: co byście polecili na pierwszą lustrzankę.[...], Olimpus E-PL1
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
BlackScript
BlackScript
  9 czerwca 2010

No akurat z tym to wiem że się pomyliłem... W sumie nie ja tylko koleś w sklepie który go polecał... :P

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  9 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie nie ja tylko koleś w sklepie który go polecał... :P

standard ale co jak co Peny to piekne aparaty :zakochany: ten styl mi sie podoba taki wintydż :D
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  9 czerwca 2010
joker4444
joker4444: standard ale co jak co Peny to piekne aparaty ten styl mi sie podoba taki wintydż :D

oo tak, piękne. tylko drogie, ceny lustrzanek. Stary aparat z nowym wnętrzem można powiedzieć.
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.