WhoWantsToBeAlone
WhoWantsToBeAlone
  30 maja 2010 (pierwszy post)

Czyli mam rozumiec zwykłą cyfrówką nic nie można fajnego zrobić? :)

spioch
spioch
  31 maja 2010

@WhoWantsToBeAlone:

Nie naskakujcie na niego ...
Chłopak ma 16 lat i jakieś początki swojego własnego stylu !
To bardzo ważne, że w młofym wieku i bez zaplecza sprzętowego pokazuje świat w specyficzny sposób. W swojej galerii ma kilka "pstryków" ale ....

Ma też kilka ciekawych ujęć
Licząc od lewej: zdjęcia nr: 12, 14,15,16,18

omgNAT
omgNAT
  1 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie naskakujcie na niego ... Chłopak ma 16 lat i jakieś początki swojego własnego stylu ! To bardzo ważne, że w młofym wieku i bez zaplecza sprzętowego pokazuje świat w specyficzny sposób. W swojej galerii ma kilka "pstryków" ale .... Ma też kilka ciekawych ujęć Licząc od lewej: zdjęcia nr: 12, 14,15,16,18

ja mam 16 lat również, a jak napisałam pierwszego posta że wychodziły mi czarne zdjęcia bo miałam za bardzo przymkniętą przesłonę to przez miesiąc po mnie jeździłeś.
spioch
spioch
  1 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam 16 lat również, a jak napisałam pierwszego posta że wychodziły mi czarne zdjęcia bo miałam za bardzo przymkniętą przesłonę to przez miesiąc po mnie jeździłeś.


Bo Tobie nie chciało się zajrzeć do instrukcji...
Do tego chłopak ma potencjał i nie lata z lustrem na szyi nie szpanuje a kilka zdjęć ciekawie się zapowiada ....

Nie porównuj ....
omgNAT
omgNAT
  1 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo Tobie nie chciało się zajrzeć do instrukcji... Do tego chłopak ma potencjał i nie lata z lustrem na szyi nie szpanuje a kilka zdjęć ciekawie się zapowiada .... Nie porównuj ....

sugerujesz że ja latam z lustrem na szyji, tak?
większość zdjęć wykonuję hybrydą. a potencjał może ty widzisz. inni niekoniecznie
spioch
spioch
  1 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: sugerujesz że ja latam z lustrem na szyji, tak? większość zdjęć wykonuję hybrydą. a potencjał może ty widzisz. inni niekoniecznie


Nic nie sugeruje ... A o gustach się nie dyskutuje
omgNAT
omgNAT
  1 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nic nie sugeruje ... A o gustach się nie dyskutuje

więc właśnie. z resztą ja siebie profesjonalistą nie mogę nazwać. a ty robisz zaawansowana fotografię. pamietaj że patrzymy z innych perspektyw
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.