Unexpected
Unexpected
  8 maja 2010 (pierwszy post)

witam znowu was męcze hehe ale wy sie znacie a ja raczkuje w dzieszinie fotografii wiec przymknijcie oko i pomózcie :)
Mam kompakt bawie sie amatorsko w fotografię, i ostatnio zaczynam zabawe w PS. Ogrom możliwości mnie podnieca ale wiem że sam tego nie ogarne a tutoriale na youtube nie sa szczytem na jakim chcę osiaść, w zwiazku z tym chciałbym sie zapytać was o literature specjalistyczna z zakresu edycji grafiki w Photoshopie. Wiadomo z książka mozna sobie usiaśc poczytać. Ogólnie oczekuje od takich pozycji przeprowadzenia mnie "za reke" od operacji banalnych poprzez te trudniejsze az po profesjonalne. chciałbym ogarnac ten program bo widze jakie cuda mozna zrobic i az mi żal ze nie potrafię nawet 20% tego co można tam zroobic. Mam cyfrowy kompakt - gdyz na profesjonalny aparat mnie nie stac a byćmoże nie wykorzystalbym jego mozliwości. wiadomo ze zdjecie z taniego kompaktu objawia sporo wad. chcialbym sie nauczyć jak zdjęcie poprawić wiadomo nie ograniczając sie do zmiany kontrastu jasnosci itp bo to nie jest edycja. wogóle moim mazeniem jest zrobienie fotomontażu. Dlatego prosze was o naprawde dobre pozycje. Póki co znalazlem jedna na allegro - w tytule miała cos z biblią - bodajże Biblia Photoshopa czy cos w tym stylu. Cena takiej ksiazki / ksiazek raczej nie gra roli. Chce sie nauczyc jak najlepiej wiec oszczędzac nie powinienem :)

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  12 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Autorka

autor :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.