FX5700
FX5700
  29 stycznia 2010 (pierwszy post)

Ello, tak się zastanawiam nad kupnem aparatu "kompaktu" i się zastanawiam nad SONY W300 lub starszym, miał ktoś do czynienia z tą serią aparatów? czy warto inwestować s SONY?

bukolcik
bukolcik
  29 stycznia 2010

Osobiście ja preferuję aparaty firmy Canon kompakty jak i lustrzanki osobiście mam Kompakt model A470 i nie narzekam. Oczywiście Sony są tańsze niż Canon ale jednak firma i jakość robi swoje

FX5700
FX5700
  29 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Osobiście ja preferuję aparaty firmy Canon kompakty jak i lustrzanki osobiście mam Kompakt model A470 i nie narzekam. Oczywiście Sony są tańsze niż Canon ale jednak firma i jakość robi swoje

No właśnie mam ograniczony budżet jak na ten rok, więc szukam coś w miarę taniego a dobrego, podobno sony robi dosyć dobre foto, tylko nie wiem jak to się w praktyce sprawdza, no fakt wolał bym np. Nikon lub Canon ;) ale cóż... brak środków ;)
Fieska
Fieska
  30 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czy warto inwestować s SONY?

Jeżeli chcesz narzekać później na jakość zdjęć to kup.
spioch
spioch
  30 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: podobno sony robi dosyć dobre foto,


No popatrz a ja całe życie myślałem, że to fotograf robi dobre foto :ninja:
A tu taka niespodzianka !!!
FX5700
FX5700
  30 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No popatrz a ja całe życie myślałem, że to fotograf robi dobre foto

facet ja nie mam pojęcia o robieniu profesjonalnych zdjęć więc potrzebuje w miarę dobrego aparatu żeby mi te robienie zdjęć dosyć sprawnie wychodziło., Logika przemawia sama za siebie że dobry fotograf to i starym, ruskim sprzętem zrobi dobre zdjęcie.
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  30 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli chcesz narzekać później na jakość zdjęć to kup.

uwazasz ze sony robi złe kompakty?:woot:

Pozatym jak bedzie robil kiepskie zdjecia to zawsze bedzie mial na co zwalic :mrgreen:
javor86
javor86
  30 stycznia 2010

nie no kompakty sony robią dobre zdjęcia ... ale w dobrym świetle czyli w dzień na dworze, a w ciemnościach to już kupa :P oczywiście przez "dobre zdjęcia" rozumiem tu małe szumy :) chociaż jeśli chcesz taką fotkę tylko wrzucić na nk czy tutaj to po tak wielkim zmniejszeniu foto i kompresji na tych portalach i tak nie będzie różnicy czy to kompakt sony czy canona :D

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  30 stycznia 2010

Sony juz wiele lat temu zrobilo hybryde jakościa niedoścignioną do dzisiaj przez zadnego z producentów w tym segmencie
cena ww R1 wyzsza od niejednej lustrzanki

fotokr
fotokr
  30 stycznia 2010
joker4444
joker4444: Sony juz wiele lat temu zrobilo hybryde jakościa niedoścignioną do dzisiaj przez zadnego z producentów w tym segmencie cena ww R1 wyzsza od niejednej lustrzanki

Bo to sprzęt dla masochistów..
paulczkow
Posty: 18573 (po ~70 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 20
paulczkow
  30 stycznia 2010

Na dzien dziesiejszy nie kupilbym zadnej lustrzanki sony :ninja:

Pewne rzeczy sie nie zmieniaja ;) Kobieta idealna ;)

Fieska
Fieska
  30 stycznia 2010
joker4444
joker4444: Sony juz wiele lat temu zrobilo hybryde jakościa niedoścignioną do dzisiaj przez zadnego z producentów w tym segmencie cena ww R1 wyzsza od niejednej lustrzanki


Powiedz mi która to jest i olśnij mnie jej zdjęciami to Ci uwierzę.
feuliette
feuliette
  31 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czy warto inwestować s SONY?

ja bym polecała canona lub nikona
HandOfFate
HandOfFate
  31 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedz mi która to jest i olśnij mnie jej zdjęciami to Ci uwierzę.

http://www.swiatobrazu.pl/test_sony_dscr1lxzqxcnb.html prosze

Joker ma racje, sony r1 to akurat kawal solidnego kompaktu, smiem twierdzic ze zdjecia zrobi porownywalne do takie d5000, jesli gorsze to niewiele. ale i kosztuje swoje...1500zl to chyba minimum
javor86
javor86
  31 stycznia 2010

ja bym tego sony r1 kompaktem nie nazwał, kompakt można nosić w kieszeni lub torebce a r1 nie :P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.