VisualOrgasm
VisualOrgasm
  21 stycznia 2010 (pierwszy post)

hej:mrgreen:

Mam pytanie.
Jak zorbić tak, by na zdjęciu np, czlowiek był wyraźny, a tło na max zamazane, wiem, że cos trzeba kombinować z przesłoną i czasem naświetlania chyba, ale jak tam przestawiam to zdj całe czarne wychodzi.

Nie wiem czy na takim obiektywie w ogóle da się takie na maxa zamazane tlo uzyskac..

help!

omgNAT
omgNAT
  21 stycznia 2010

czuje sie jakbym widziala siebie :mrgreen: juz, juz wyzywajcie mnie ze sie nie znam i jak to bylo: glupia d* :****

HandOfFate
HandOfFate
  21 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja w zyciu zadnej ksiazki o fotografii nie przeczytalem i dobrze mi z tym (:

W takim razie albo masz talent z prawdziwego zdarzenia, albo ktos Cie uczyl.
Ja wiem ze ksiazki to sucha teoria itp itd, ze najlepiej uczyc sie w praktyce, i taka jest prawda, natomiast hm, skads musisz jednak umiec robic zdjecia takie, jakie robisz, sam do tego nie doszedles, raczej, bo jesli doszedles, to jestes wyjatkiem potwierdzajacym regule.
Ja kilka ksiazek przeczytalem, cos tam zawsze z kazdej z nich wynioslem ciekawego mniej lub bardziej, ale ja ogolnie lubie czytac wiec mnie to nie przeszkadzalo ;P
...Dobrze bylo by miec pod reka kogos kto by mnie nauczyl, pokazal itd, tego bym chcial bardziej niz 500 ksiazek kolejnych za darmo :D
bartheq
bartheq
  21 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: albo ktos Cie uczyl

nope... ja sie nawet programowac sam nauczylem 14 lat temu i dzieki temu mam teraz prace, ktora w wiekszym stopniu finansuje moje zabawki (:
spioch
spioch
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nope... ja sie nawet programowac sam nauczylem 14 lat temu i dzieki temu mam teraz prace, ktora w wiekszym stopniu finansuje moje zabawki (:


Wtedy była mniejsza konkurencji :) A teraz przychodzi pokemon a na szyi D300 dynda :lol:
HandOfFate
HandOfFate
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nope... ja sie nawet programowac sam nauczylem 14 lat temu i dzieki temu mam teraz prace, ktora w wiekszym stopniu finansuje moje zabawki (:

pogratulowac i pozazdroscic.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.