Avantt
Avantt
  26 grudnia 2009 (pierwszy post)

Witam. :)
Mam ten oto model aparatu z podstawowym obiektywem.
Kiedy włączam tryb macro, portrety itd, włącza mi się lampa błyskowa.
Jak ją wyłączyć?

PS: Wiem, jak w trybie AF, Tv, P itd.

HandOfFate
HandOfFate
  28 grudnia 2009
Konan21
Konan21: Pozatym przeglądam tematy i póki co to widze że tylko krytykować ludzi umiesz. zastanawiam sie czy pojechałes poniej tylko po to by coś tu w ogóle napisać, popisać się czy jak? bo pomocy zero z twojej stronny. Ja wychodze z założenia i myśle ze nie tylko ja. że są ludzie którym raz powiesz i zakapują coś, a innm trzeba kilka razy zanim załapie troche tolerancji bo to świadczy tylko o twojej glupocie.....

fajnie.
ja wychodze z zalozenia ze jak kupuje sobie lustrzanke cyfrowa to wiem ze dostaje do niej instrukcje. wychodze z zalozenia ze nie kupuje sobie czegos co jest mi niepotrzebne, Wychodze z zalozenia ze kiedy kupuje taka lustrzanke to chce jej uzywac, zeby jej uzywac czytam instrukcje kiedy nie mam pojecia z czym to sie je, bo mam swiadomosc ze w instrukcji producent zawarl dla mnie mase cennych informacji. Wychodze z zalozenia ze jak juz kogos o cos na forum pytam, to nie zadzieram nosa i nie robie z siebie debila, pytam o cos czego nie znajde w instrukcji albo czego w niej nie zrozumiem, a nie o totalne podstawy....owszem krytykuje ludzi, ale konstruktywnie, nie sztuka jest kupic sprzet i nic o nim nie wiedziec, tylko po co go kupowac, po to zeby pozniej robic komus na forum 100 pytan do, a nie daj Boze niech Ci ktos na tym forum nie tak odpowie, albo odpowie ze masz instrukcje to jeszcze sie unosic? Litosci...nie robisz na mnie swoimi moralami najmniejszego wrazenia bo piszesz zwyczajne glupoty. amen
Konan21
Konan21
  28 grudnia 2009

no na jedno sie zgadzam ale na 2 to po to to chyba jest by zadawac pytania i by pomuc tym mniej rozgarnietym :) a mi nie chodzilo o to ze napisałes ze ma instrukcje a o ogólna wypowiedz po co odrazu z nerwam. Moze dziewczyna czytała instrukcje i nie zrozumiała:D

andzey
andzey
  28 grudnia 2009
Konan21
Konan21: Moze dziewczyna czytała instrukcje i nie zrozumiała:D


mam instrukcje do 400D 40D i 5D
ciezko ich nie zrozumiec bo sa napisane w stylu amerykanskim (duzo obrazkow jak dla idiotow)
spioch
spioch
  28 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: (duzo obrazkow jak dla idiotow)


Hmm to podejrzewam, że zrozumiała doskonale :D

Temat do zamknięcia ? :mrgreen::woot:
HandOfFate
HandOfFate
  28 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Temat do zamknięcia ?

zdecydowanie tak
cy3erbob
cy3erbob
  28 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ciezko ich nie zrozumiec bo sa napisane w stylu amerykanskim (duzo obrazkow jak dla idiotow)

Piękne zdanie :) mimo, że w tym wypadku obraża kogoś.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.