Avantt
Avantt
  26 grudnia 2009 (pierwszy post)

Witam. :)
Mam ten oto model aparatu z podstawowym obiektywem.
Kiedy włączam tryb macro, portrety itd, włącza mi się lampa błyskowa.
Jak ją wyłączyć?

PS: Wiem, jak w trybie AF, Tv, P itd.

spioch
spioch
  27 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. :) Mam ten oto model aparatu z podstawowym obiektywem. Kiedy włączam tryb macro, portrety itd, włącza mi się lampa błyskowa. Jak ją wyłączyć? PS: Wiem, jak w trybie AF, Tv, P itd.


Powinnaś mieć dożywotni zakaz wstępu tutaj ! :ninja: :nie:
spioch
spioch
  27 grudnia 2009
LeonGrande
LeonGrande: Mam ten sam model Agnieszko co Ty :P i wydaje mi sie ze w opcjach tematycznych nie ma jak z poziomu menu wylaczyc lampy raz sie otworzy raz nie :) zalezy od swiatla : D coz... najlepiej robic w manualu :) i sobie ja wylaczyć




Noo ja nie wiem skąd się taki ciemnogród bierze ....
No jest coś takiego ak tryb bez lampay prawda ?
No a jak ktoś robi macro to chyba normalne że w słaby świetle wyrzuci lampę
Ale jak się ma wbudowaną diodkę w aparat to tak to jest
HandOfFate
HandOfFate
  27 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ustawić na manual? :D

Jezus Maria, kuva...ludzie, instrukcje obslugi masz dziewczynko, wez ja do lapek i przeczytaj, tam naprawde duuuzo cennych informacji znajdziesz, jak chcesz nauczyc sie obslugi aparatu jak nie zajzalas do instrukcji? Do cholery to nie jest kompakcik ze robisz "cyk" i masz zdjecie, po cos te instrukcje pisza prawda? Moj D90 ma instrukcje ok 260 stron po polsku tylko, przeczytalem od deski do deski, inaczej nie mialbym pojecia o pewnych funkcjach do dzis zapewne...
Ja wiem ze Polska to narod ktory czytac nie lubi ale kuva, litosci...czasem trzeba poczytac a nie tylko isc na latwizne i pytac ludzi o wszystko :/

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tak Sb400 przytrzymałem i ciut sobie rękę sparzyłem

Ja raz mojego sunpaka, taki odpowiednik sb600 jak nie sb900, w kazdym badz razie slad mialem przez pare ladnych dni, stwierdzilem ze zrobie dlonia dyfuzor :lol:
paulczkow
Posty: 18573 (po ~70 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 20
paulczkow
  27 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kumpel tak w D50-tce przytyrzymywal az mu sie nadtopiło szkiełko i palnik zaczął dymić

mi tez dymi teraz juz wiem od czego :lol2:

Pewne rzeczy sie nie zmieniaja ;) Kobieta idealna ;)

Avantt
Avantt
  27 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Noo ja nie wiem skąd się taki ciemnogród bierze .... No jest coś takiego ak tryb bez lampay prawda ? No a jak ktoś robi macro to chyba normalne że w słaby świetle wyrzuci lampę Ale jak się ma wbudowaną diodkę w aparat to tak to jest

Po pierwsze, wiem, że jest taka opcja na "pokrętle", ale chcę tryb macro. :ziew:.
Po drugie, w jasnym oświetleniu lampa i tak się włącza.
spioch
spioch
  27 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Po drugie, w jasnym oświetleniu lampa i tak się włącza.


Bo jestem ciemna to sie jej nie dziwie :)
W lato o 12 ej w południe przy takiej właścicielce też się pewnie włączy !
Avantt
Avantt
  27 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo jestem ciemna to sie jej nie dziwie :) W lato o 12 ej w południe przy takiej właścicielce też się pewnie włączy !

Masz ten model aparatu?
Zapewne nie, więc nie wiesz ocb.
Flo
Flo
  27 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz ten model aparatu? Zapewne nie, więc nie wiesz ocb.

idz do sklepu i sobie popatrz jak baaaardzo sie roznia :ninja:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No jest coś takiego ak tryb bez lampay prawda ?

Faktycznie, calkowice zapomnialem o tym trybie:ziober2:
ale moze dlatego ze rzadko korzystam, wybieram zawsze swoje ustawienia w manualu.
Tam przynajmniej mam nad wszystkim kontrole.

Konto usunięte
Konto usunięte: Avantt

Pobaw sie tym trybem bez lampy
i tak jak ktos wyzej pisal, instrukcja obslugi to podstawa.
175 stron do przeczytania.
cy3erbob
cy3erbob
  27 grudnia 2009
Specjalnie dla koleżanki polska instrukcja obsługi:
http://rapidshare.com/files/119307045/Instrukcja_Canon_EOS_450D_PL.pdf
HandOfFate
HandOfFate
  27 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Specjalnie dla koleżanki polska instrukcja obsługi: http://rapidshare.com/files/119307045/Instrukcja_Canon_EOS_450D_PL.pdf

ahahahhahahaha padlem, mistrzowstwo :lol:
andzey
andzey
  27 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz ten model aparatu?


A ty masz bana na google?

Konto usunięte
Konto usunięte: Zapewne nie, więc nie wiesz ocb.


mam 400D 40D i 5dMkII
w pierwszych dwoch producent tak ustawil parametry zeby debil ktory wlaczy tryb makro mial zawsze dobrze naswietlona fote czyli zawsze z wlaczona lampa bo zazwyczaj uzywa sie mocno przyslonietych szkiel
w duzej skali odwzorowania i czasy naswietlania za sa krotkie zeby zdjecia nie poruszyc PRAWDOPODOBNIE DLATEGO NIE MOZNA WYLACZYC w tym trybie lampy

dotarlo?
Konan21
Konan21
  27 grudnia 2009

Ale nerwowy naród :mrgreen: ciesze sie ze mam inny aparat moze i nie najleprzy ale moge wlanczac i wylanczac lampe w jakim tybie bym nie robil czy to jest macro czy jaka kolwiek inna kupa:superkupa::lol:

HandOfFate
HandOfFate
  28 grudnia 2009
Konan21
Konan21: Ale nerwowy naród ciesze sie ze mam inny aparat moze i nie najleprzy ale moge wlanczac i wylanczac lampe w jakim tybie bym nie robil czy to jest macro czy jaka kolwiek inna kupa

idz na korepetycje z jezyka ojczystego :woot:
Konan21
Konan21
  28 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: idz na korepetycje z jezyka ojczystego

jak sie nie podoba nieczytaj:fuck2:

Pozatym przeglądam tematy i póki co to widze że tylko krytykować ludzi umiesz. zastanawiam sie czy pojechałes poniej tylko po to by coś tu w ogóle napisać, popisać się czy jak? bo pomocy zero z twojej stronny. Ja wychodze z założenia i myśle ze nie tylko ja. że są ludzie którym raz powiesz i zakapują coś, a innm trzeba kilka razy zanim załapie troche tolerancji bo to świadczy tylko o twojej glupocie.....
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.