JacekFM
JacekFM
  12 grudnia 2009 (pierwszy post)

Co jakiś czas, jak mantra, powraca temat ,,portfolio,, dla modelek nieprofesjonalnych. Chodzi mi o sciemniackie castingi i ugadywanie na zdjęcia do portfolio.

Zapraszam do dyskusji na ten temat;

MojeZieloneOczka
MojeZieloneOczka
  14 grudnia 2009
melania666
melania666:

Wow, zdjecia sa swietne.. jaka szkoda, ze tak daleko! MARZENIE! siedze i podziwiam. :)
spioch
spioch
  15 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wow, zdjecia sa swietne.. jaka szkoda, ze tak daleko! MARZENIE! siedze i podziwiam. :)


Ale się podlizuje a zdjęcia ma takie sobie :)
NaughtyTit
Posty: 3133 (po ~169 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 31
NaughtyTit
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie iść na fotoshooting nigdy samemu! Najlepiej jest wziąć ze sobą kogoś starszego, np. mamę - jeżeli jest taka możliwość, lub chłopaka, lub przyjaciółkę.


Błagam Cię :D Nie wyobrażam sobie pozować przy mamie, albo przy jakimś kumplu, który się będzie plątał i zawadzał. Z resztą wielu fotografów też sobie tego nie życzy- robić zdjęcia ze strachem, że jak zaproponuję coś zbyt odważnego mama/chłopak/tata się na niego rzuci albo zabije wzrokiem tudzież zwyzywa od zboczeńców ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Muszę zobaczyć jakie zdjęcia robił już ten fotograf.


To chyba oczywiste? Jak można jechać na sesję nie widząc wcześniej pf fotografa?

Konto usunięte
Konto usunięte: prosi by pokazać trochę ciała i być trochę bardziej seksi i mała siksa robi to, bo ma wielkie marzenie i nie zastanawia się długo. a potem gdy zobaczy zdjęcia w internecie jest wielki płacz i lament...


Dlatego jak ktoś nie dojrzał do modelingu nie powinien w ogóle się za to brać. Jak chce pozować w golfie niech idzie do babci, ona chętnie zrobi zdjęcia. Jak pozuje fotografowi, na dodatek tfp to musi się liczyć z tym, że może wymagać pokazania się z bardziej odważnej i seksownej strony (chyba, że projekt dotyczy czegoś zupełnie innego). Teraz panienki myślą, że wszyscy za free im zrobią zajebiste słit focie na nk. Już nie mówiąc o tym, że po jednej sesji z fotografem amatorem wszystkie nagle są pro modelkami, które powinny byc zasypywane ofertami komercyjnymi :D

Ogólnie to widzę, że masz bardzo dużo do powiedzenie w tej kwestii. Szkoda tylko, że ja żadnych pro zdjęć u Ciebie nie widzę :p

Don't push me, cuz I'm close to the edge
and I'll jump of with a rope that's wrapped around your head!

--I know I'm alive when I bleed!--

Fieska
Fieska
  16 grudnia 2009
NaughtyTit
NaughtyTit: Ogólnie to widzę, że masz bardzo dużo do powiedzenie w tej kwestii. Szkoda tylko, że ja żadnych pro zdjęć u Ciebie nie widzę :p


Nie jestem modelką i nie mam zamiaru nią być, a zdjęcia na fotce mogę mieć takie jakie chcę.

NaughtyTit
NaughtyTit: Z resztą wielu fotografów też sobie tego nie życzy- robić zdjęcia ze strachem


Dlatego najlepiej żeby była to zaufana osoba, a jeżeli fotograf nie życzy sobie żeby ktokolwiek przy tym był, to dla mnie jest sprawa oczywista, że coś jest nie tak.

NaughtyTit
NaughtyTit: musi się liczyć z tym, że może wymagać pokazania się z bardziej odważnej i seksownej strony


Nikt nic nie musi i jeżeli nie jest to wcześniej wyjaśnione to tym bardziej nie powinno, ale widzę po Twoich zdjęciach, że dla Ciebie to obojętne. Rozchodzi się o nastolatki, które nie dorosły do tego i są jeszcze poniżej 18 roku życia, i nie za bardzo są w temacie.
NaughtyTit
Posty: 3133 (po ~169 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 31
NaughtyTit
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego najlepiej żeby była to zaufana osoba, a jeżeli fotograf nie życzy sobie żeby ktokolwiek przy tym był, to dla mnie jest sprawa oczywista, że coś jest nie tak.


No to mniej radykalizmu życzę. Jeżeli dla Ciebie jest coś oczywiste w temacie, w którym nie siedzisz to gratuluję. Jest wielu dobrych fotografów, którzy nie życzą sobie przeszkadzających osób na sesji a są zawsze wobec modelek w porządku. Na miejscu fotografa też bym nie chciała, żeby modelinka mi przyszła ze swoim sUodKim MisIackiEm, który będzie zawadzał i przeszkadzał. Do tego śmiechy, przy każdej pozie zerkanie na miSiAckA/mamę czy nie ma nic przeciwko- parodia a nie sesja.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jestem modelką i nie mam zamiaru nią być, a zdjęcia na fotce mogę mieć takie jakie chcę.


Oczywiście, że możesz. Tylko nie zachowuj się jakbyś w modelingu siedziała od lat.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale widzę po Twoich zdjęciach, że dla Ciebie to obojętne.


Pozuję jak chcę. Jak się to zgadza z koncepcją fotografa- dobrze. Jak nie- szukamy innych rozwiązań. Ale normalni ludzie przed sesją ustalają jakieś zasady, więc nigdy nie miałam żadnych nieporozumień.

Konto usunięte
Konto usunięte: Rozchodzi się o nastolatki, które nie dorosły do tego i są jeszcze poniżej 18 roku życia, i nie za bardzo są w temacie.


Rozumiem przecież o co chodzi. Z resztą również o nich pisałam.

Don't push me, cuz I'm close to the edge
and I'll jump of with a rope that's wrapped around your head!

--I know I'm alive when I bleed!--

HandOfFate
HandOfFate
  18 grudnia 2009
NaughtyTit
NaughtyTit: Tylko nie zachowuj się jakbyś w modelingu siedziała od lat.

...a ze niby Ty siedzisz?
Bo jesli tak, to po tych zdjeciach sesyjnych w profilu wnioskuje ze to raczej garazowi fotografowie i raczej nic nadto...aaaaale, co ja tam wiem ?
SaikoFever
SaikoFever
  19 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie iść na fotoshooting nigdy samemu! Najlepiej jest wziąć ze sobą kogoś starszego, np. mamę - jeżeli jest taka możliwość, lub chłopaka, lub przyjaciółkę.

90% profesjonalnych fotografów nie życzy sobie "niepotrzebnego balastu" w studiu, więc z takim podejściem to może zrobisz sesję, u jakiegoś amatora, któremu wszystko jedno :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.