JacekFM
JacekFM
  12 grudnia 2009 (pierwszy post)

Co jakiś czas, jak mantra, powraca temat ,,portfolio,, dla modelek nieprofesjonalnych. Chodzi mi o sciemniackie castingi i ugadywanie na zdjęcia do portfolio.

Zapraszam do dyskusji na ten temat;

feuliette
feuliette
  12 grudnia 2009

portret portret a tu zapytanie " to może akcik?" :zonk:

JacekFM
JacekFM
  12 grudnia 2009

hahaha... a to już jest temat na ksiązkę i to kilkutomowa :)

...najbardziej mi sie podobają ogłoszenia typu; fotograf amator zrobi chętnie bardzo młodej fotomodelce (nie musi byc profesjonalna) bardzo profesjonalną sesję typ nagosc zakryta, do zbiorów własnych :)

feuliette
feuliette
  12 grudnia 2009

są ludzie i parapety . :lol:
koleżanka robi zdjecia i miała "modelkę" z maxmodels lat i ten tekst "a teraz moze akcik " jej fotograf zaproponował .. :zonk:

Flo
Flo
  12 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: "a teraz moze akcik " jej fotograf zaproponował ..

dlatego się umowę spisuje wcześniej..
feuliette
feuliette
  12 grudnia 2009
Flo
Flo: dlatego się umowę spisuje wcześniej..

ale to wiesz... 15 lat i tylko raz chciała spróbować.
to spróbowała :mrgreen:
Insuffisant
Insuffisant
  13 grudnia 2009

Ale chyba nie wszystkie maja takie parcie na szklo, zeby dac sobie zrobic w tym wieku akty.

NaughtyTit
Posty: 3133 (po ~169 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 31
NaughtyTit
  13 grudnia 2009

Wystarczy jasno określić zasady współpracy. Jak fotograf jest profesjonalny to rozumie, że jeśli umawia się na dany zakres to w tym właśnie zakresie będą zdjęcia. Na pewno amatorom, którzy sobie kupili aparat i chcą gołe dupy pooglądać nigdy pozować nie będę.

Don't push me, cuz I'm close to the edge
and I'll jump of with a rope that's wrapped around your head!

--I know I'm alive when I bleed!--

melania666
Posty: 200 (po ~184 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
melania666
  13 grudnia 2009

Zapraszam na sesje na zasadzie /zdjęcia za pozowanie/ - za darmo.
www.kathrinesss.maxmodels.pl
Slideshow: http://www.youtube.com/watch?v=IyI_-VQ020I

Studiuję Grafię i kształcę się w zawodzie Fototechnika

Dragonka

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  13 grudnia 2009

u mnie jest zgoła odwrotnie umawiam sie na portret a dosc czesto mopdelka proponuje to moze bielizna lub akt bys mi zrobil :lol:

spioch
spioch
  13 grudnia 2009
joker4444
joker4444: czesto mopdelka proponuje to moze bielizna lub akt bys mi zrobil


NIe ma to jak przewrotność kobieca :) :lol:
Fieska
Fieska
  14 grudnia 2009

Dla mnie na początku jest zawsze kilka ważnych punktów.
Muszę zobaczyć jakie zdjęcia robił już ten fotograf. Np. na jakich stronach ma konta, żebym mogła je obejrzeć.
Umowa! Jego zadaniem jest spisać umowę i dać mi ją, abym mogła sobie przeczytać i ewentualne wątpliwości wyjaśnić z adwokatem.
Nie iść na fotoshooting nigdy samemu! Najlepiej jest wziąć ze sobą kogoś starszego, np. mamę - jeżeli jest taka możliwość, lub chłopaka, lub przyjaciółkę.

Niestety jest dużo napalonych nastolatek, które marzą o karierze modelki, zameldowały się na stronie MM i sporadycznie, raz na ruski rok, ktoś zaproponuje im fotoshooting, np. fashion, portrety, glamour, outdoor, o akcie nie wspomni i podczas fotoshootingu prosi by pokazać trochę ciała i być trochę bardziej seksi i mała siksa robi to, bo ma wielkie marzenie i nie zastanawia się długo. a potem gdy zobaczy zdjęcia w internecie jest wielki płacz i lament...

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  14 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: NIe ma to jak przewrotność kobieca :)

podobno ekshibicjonizm wpisany w nature człowieka jest a skoro nadarza sie możliwosc jego realizacji...
spioch
spioch
  14 grudnia 2009
joker4444
joker4444: podobno ekshibicjonizm wpisany w nature człowieka jest a skoro nadarza sie możliwosc jego realizacji...


Hmm kobiety są wstydliwe (niektóre) ale jak się wkręcą ... :ninja:
spioch
spioch
  14 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: prosi by pokazać trochę ciała i być trochę bardziej seksi i mała siksa robi to,

NIe musi nawet zbytnio prosić :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.