xxEiTyxx
Posty: 63 (po ~126 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 20
xxEiTyxx
  21 listopada 2009 (pierwszy post)

wiec tak... zajmuje sie fotografia, ale zdjec nie obrabiam... jednak teraz jest inaczej... musze poprawic zdjecie... chodzi o to ze kadr poszedl na drzewo a nie osoby przed nim... no i te osoby sa rozmazane tak troche... ogolnie zdjecie nie jest mi potrzebne ale chce je dac w prezencie komus... i czy ktos wie jak zrobic te osoby ostre? mam photoshop'a cs4 i jesli kto sie jak to zrobic niech bedzie taki mily i mi powie jak to zrobic w tym... albo poda jakis inny program
z gory dzieki

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych i wysublimowanych wpisów na tym forum.
Zastanów się 10 razy, nim się do niego odwołasz, oraz ciesz się wiedzą płynącą z niego :)
***************************************

spioch
spioch
  24 listopada 2009

Tu nie ma co poprawiać ... Ostrość poszła na tło ...
Przecież to już widać z poziomu aparatu

arcadeG
Posty: 28 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
arcadeG
  25 listopada 2009

kupiłaś cs4 za 3koła i nie potrafisz nawet go urzyć? szkoda.

xxEiTyxx
Posty: 63 (po ~126 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 20
xxEiTyxx
  26 listopada 2009
arcadeG
arcadeG: kupiłaś cs4 za 3koła i nie potrafisz nawet go urzyć? szkoda.

bywa.. jakos nie jest mi potrzebny..
a poza tym nie jestem grafikiem tylko fotografem wiec zdjec nie obrabiam ;]
moze kiedys bede go uzywac ;]

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych i wysublimowanych wpisów na tym forum.
Zastanów się 10 razy, nim się do niego odwołasz, oraz ciesz się wiedzą płynącą z niego :)
***************************************

Flo
Flo
  26 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a poza tym nie jestem grafikiem tylko fotografem wiec zdjec nie obrabiam ;]

gwoli ścisłości, to fotografem też nie jesteś, skoro masz takie problemy o jakich piszesz.
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  26 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kadr poszedl na drzewo


Konto usunięte
Konto usunięte: Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych i wysublimowanych wpisów na tym forum. Zastanów się 10 razy, nim się do niego odwołasz, oraz ciesz się wiedzą płynącą z niego :) ***************************************

:crylol:
wybiłaś mnie z uderzenia
obsordine
obsordine
  27 listopada 2009

Niestety osób pierwszoplanowych nie da się wyostrzyć tak by to sensownie i dobrze wyglądało. Sztucznego wyostrzenia używa się raczej do minimalnych modyfikacji (nawet w technicznie dobrych zdjęciach),a nie tak jak u Ciebie,gdy narzędzie nie przyniesie zamierzonego efektu,raczej jeszcze bardziej spartaczy fotkę.

dzela62
dzela62
  3 grudnia 2009
:superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa:
MateuszekxD1909
MateuszekxD1909
  4 grudnia 2009
:superkupa:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.