xxEiTyxx
Posty: 63 (po ~126 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 20
xxEiTyxx
  21 listopada 2009 (pierwszy post)

wiec tak... zajmuje sie fotografia, ale zdjec nie obrabiam... jednak teraz jest inaczej... musze poprawic zdjecie... chodzi o to ze kadr poszedl na drzewo a nie osoby przed nim... no i te osoby sa rozmazane tak troche... ogolnie zdjecie nie jest mi potrzebne ale chce je dac w prezencie komus... i czy ktos wie jak zrobic te osoby ostre? mam photoshop'a cs4 i jesli kto sie jak to zrobic niech bedzie taki mily i mi powie jak to zrobic w tym... albo poda jakis inny program
z gory dzieki

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych i wysublimowanych wpisów na tym forum.
Zastanów się 10 razy, nim się do niego odwołasz, oraz ciesz się wiedzą płynącą z niego :)
***************************************

Fieska
Fieska
  21 listopada 2009
W takim razie zaznacz sobie obszar tej osoby, zrób warstwę, wyostrz.
Tło skopiuj i wybluruj i tą poprzednią warstwę wstaw przed wyblurowanym tłem.
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  21 listopada 2009

jak nie trafiles z ostroscia to ciezko bedzie cos wyrzezbic pokaz foto najlepiej

Fieska
Fieska
  21 listopada 2009
joker4444
joker4444: jak nie trafiles z ostroscia to ciezko bedzie cos wyrzezbic pokaz foto najlepiej


zauważyłam, że jak ktoś pisze tu posta to bardzo mało osób zwraca uwagę na płeć :woot:
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  21 listopada 2009

moze dlatego ze to nie forum randka
zmylila mnie miniaturka myslaem ze to jakis Emo boy :lol:

xxEiTyxx
Posty: 63 (po ~126 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 20
xxEiTyxx
  21 listopada 2009
joker4444
joker4444: myslaem ze to jakis Emo boy

widze ze myslenie nie jest twoja przyszloscia ;]
bo oni nie jestem boy'em ani emo ;]

co do zdjecia to chodzi mi o takie cos
http://img134.imageshack.us/img134/3851/forumgi.jpg
idzie to naprawic?

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych i wysublimowanych wpisów na tym forum.
Zastanów się 10 razy, nim się do niego odwołasz, oraz ciesz się wiedzą płynącą z niego :)
***************************************

DoktorHouse
DoktorHouse
  21 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wiec tak... zajmuje sie fotografia, ale zdjec nie obrabiam... jednak teraz jest inaczej... musze poprawic zdjecie... chodzi o to ze kadr poszedl na drzewo a nie osoby przed nim... no i te osoby sa rozmazane tak troche.


Konto usunięte
Konto usunięte: http://img134.imageshack.us/img134/3851/forumgi.jpg

Taki z Ciebie Fotograf jak ze mnie astronauta.
plus zdjęcia o takim formacie , o takich wymiarach i tak kijowej jakości nadaje się do kosza.
Fieska
Fieska
  21 listopada 2009
http://w.fotka.pl/0a34738683.jpg

tak na szybkiego żeby Ci pokazać o co chodzi... trochę dokładności i może by dało się jeszcze coś poprawić.
fotograf
fotograf
  22 listopada 2009

to chyba tylko na MF sie takie coś może przytrafić? daj takie, będzie oryginalne :fakju:

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  22 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: widze ze myslenie nie jest twoja przyszloscia ;]


Konto usunięte
Konto usunięte: http://img134.imageshack.us/img134/3851/forumgi.jpg

a fotografia twoja zajmij sie lepiej obieraniem ziemniakow :wtf:
xxEiTyxx
Posty: 63 (po ~126 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 20
xxEiTyxx
  22 listopada 2009

o matko ludzie ;x
nie oceniajcie po jednej fotce...
poza tym specjalisci chyba wiedza lepiej od was czy nadaje sie do tego czy nie ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: plus zdjęcia o takim formacie , o takich wymiarach i tak kijowej jakości nadaje się do kosza.

zdjecie specjalnie pomniejszylam bo chodzilo mi tylko aby wam pokazac o co mi chodzi -_-

a problem powstal przez to ze obiektyw byl za duzy a ja za blisko stalam...

Konto usunięte
Konto usunięte: http://w.fotka.pl/0a34738683.jpg tak na szybkiego żeby Ci pokazać o co chodzi... trochę dokładności i może by dało się jeszcze coś poprawić.

o a jak takie cos mozna zrobic?

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych i wysublimowanych wpisów na tym forum.
Zastanów się 10 razy, nim się do niego odwołasz, oraz ciesz się wiedzą płynącą z niego :)
***************************************

Flo
Flo
  22 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a problem powstal przez to ze obiektyw byl za duzy a ja za blisko stalam...

nie, powstał przez to, że nie umiesz ustawić ostrości.
Fieska
Fieska
  22 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: o a jak takie cos mozna zrobic?


pisałam już w pierwszej odpowiedzi :wtf:
fotograf
fotograf
  23 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie oceniajcie po jednej fotce... poza tym specjalisci chyba wiedza lepiej od was czy nadaje sie do tego czy nie ;]

to po co tu piszesz? skoro specjaliści znają się lepiej to zapytaj ich jak naprawić takie coś i nie zawracaj dupy ;)
fenacious
fenacious
  24 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chodzi o to ze kadr poszedl na drzewo a nie osoby przed nim...

nie kadr tylko ostrość, w kadrze masz i drzewo i ludzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: i czy ktos wie jak zrobic te osoby ostre?

zaznaczyć ludzi + wyostrzyć, wyblurować tło i nauczyć się ustawiać ostrość to nie będziesz miała takich problemów.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.