HandOfFate
HandOfFate
  16 listopada 2009 (pierwszy post)

Witam szanownych zgromadzonych, tym razem ja wyskocze z pytaniem :mrgreen:

Otoz...
Chce kupic cos szerszego do systemu nikona, z tym ze koszta graja role glowna, chwilowo nie mam za bardzo kasy. Wpadlem wiec na pomysl kupna nikkora 18-70 f3.5-4.5, szklo stosunkowo niedrogie, owego czasu ponoc dodawane jako kit do d80tki czy tam do d70s, nie pamietam, uchodzilo za jeden z lepszych obiektywow kitowych, mega jasne to ono z cala pewnoscia nie jest, ale do zdjec na zewnatrz chyba wystarczy.
Mial ktos z Was to szklo, jestescie mi w stanie cos o nim powiedziec? Bo cholera potrzeba mi czegos szerokiego a przy obecnym stanie portfela wybor jest mega maly.

Pozdrawiam wszystkich razem i kazdego z osobna.

spioch
spioch
  16 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jakby sie okazalo ze jest ok to fajnie, bo 18mm to juz dosc szeroko, a obiektyw za grosze.

Tylko musisz uważać bo jak juz wyżej napisano jakość materiałów jest lipna .
Ale jak kto dba tak ma ... Jak zamiast kita na M42 zapięty jest Hellios to szyja ciąży do ziemi a jak kit to nic nie czujesz :)
HandOfFate
HandOfFate
  16 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko musisz uważać bo jak juz wyżej napisano jakość materiałów jest lipna . Ale jak kto dba tak ma ...

zgadza sie, ja akurat mega dbam o sprzet foto, pedantycznie nawet, nie kosztuje to grosze, sam na to zarabiam wiec dbam jak moge.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak zamiast kita na M42 zapięty jest Hellios to szyja ciąży do ziemi a jak kit to nic nie czujesz :)

zgadza sie, ale takim ruskim heliosem mozesz rzucac i nic mu nie bedzie :P
spioch
spioch
  16 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zgadza sie, ale takim ruskim heliosem mozesz rzucac i nic mu nie bedzie :P


generalnie na co dzien nie mam nawyku rzucania obiektywami ale jak już to masz rację :)
spioch
dzela62
dzela62
  3 grudnia 2009
:superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa:
MateuszekxD1909
MateuszekxD1909
  4 grudnia 2009
:superkupa:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.