influence
influence
  2 listopada 2009 (pierwszy post)

Witam drogich forumowiczów i tych mniej kompetentnych :ninja: .

Szukałem informacji na temat amatorskiego studia, takiego, które poskładałbym tanio, aby obecnie posprawdzać co i jak (z portretami studyjnymi), a może by coś wyszło ;). Przecież pełno jest takich 'złotych rączek', którzy potrafią zrobić coś z niczego ;D.
A więc, jaki materiał na tło? Obecnie szukam jakiegoś białego/szarego/czarnego?
Oświetlenie?
Na czym zawiesić?
Co jeszcze do tego?
Do dyspozycji mam pokój o wymiarach 3 bądź 3,5 metra wysokości i 4 szerokości ;).

To ma być bardzo 'amatorskie', więc proszę nie proponować rzeczy z kosmicznymi cenami... Wiem, że im droższe, tym lepsze ( choć nie zawsze ), ale na razie nie otwieram studia profesjonalnego...

Pozdrawiam :piwo: bądź :sok:

Pcasso
Pcasso
  5 listopada 2009

domowe mini studio...
trochę świeżego białego prześcieradła
ringlight( lampa pierścieniowa) trochę sklejki, mocowań do żarówek kabelków...pomocy elektyryka i gotowe..
Stare parasolki wymalować rozłożone serbrzanką w sprayu. wmontować żarówke na mocowaniu ... (żarówki nie byle jakieś tam z Tesco za 60gr bo zamiast lampy będziemy mieli lampke nocną )
Podest dla modelki ze starej skrzynki po jabłkach :)

A tak na poważnie odrobina wiedzy na temat oświetlenia, troche kreatywnego myślenia, smykałka do majsterkowania i na prawdę można wiele zdziałać bez sporych nakładów...
Na sieci sporo linków jak na domowym zapleczu zrobić prowizoryczne mini studio :)

TwojeMaleBaby
TwojeMaleBaby
  11 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Domowe mini studio http://www.fotografuj.pl/Article/Domowe_mini_studio_za_grosze/id/71/page/1#content domowe studio http://forum.olympusclub.pl/showthread.php?t=6729

Dzięki, mi też się przyda!
dzela62
dzela62
  3 grudnia 2009
:superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa:
MateuszekxD1909
MateuszekxD1909
  4 grudnia 2009
:superkupa:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.