dany88
dany88
  7 października 2009 (pierwszy post)

Chętnie w wolnym czasie pomogę obrobić zdjęcia przeznaczone na takie portale jak Fotka - Zainteresowanych, zapraszam :)

Nie jest to usługa płatna, bądź jakaś forma reklamy, jestem grafikiem i chętnie wykorzystam swoją wiedzę do pomocy innym w zupełności za friko :)

spioch
spioch
  9 października 2009
dany88
dany88: Nie napisałem tego posta po to aby przedstawiać swoje portfolio, swoje portfolio przedstawiam jedynie ludziom z którymi podejmuje współprace na poziomie zawodowym,


Ja pi***ole ale on jest HARDCOREM :lol:
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  9 października 2009
dany88
dany88: le taką pracę jak napisałeś - wynagradzasz, więc zapraszam Cię do przedyskutowania tej kwestii na priv`ie

no slownym dziekuje :mrgreen:
przeciesz twoja propozycja komercyjna nie jest
dany88
dany88
  9 października 2009
joker4444
joker4444: no slownym dziekuje przeciesz twoja propozycja komercyjna nie jest


Masz racje moja, nie :) Za to Twoja, tak :) Gdybyś był poważnym człowiekiem zrozumiałbyś różnicę i napisał do mnie jak człowiek w sprawie profilu do gx20. Jednak Ty wolisz bawić się w pawiana. :))))

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja pi***ole ale on jest HARDCOREM


Zupełnie nie rozumiem w czym masz problem. Każdy ma prawo do postępowania wg swoich zasad :)
Flo
Flo
  9 października 2009

skoro tak się opierasz, to dla mnie guzik z ciebie a nie grafik, wstydzisz się swoich prac?

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  9 października 2009
dany88
dany88: Masz racje moja, nie :) Za to Twoja, tak :) Gdybyś był poważnym człowiekiem zrozumiałbyś różnicę i napisał do mnie jak człowiek w sprawie profilu do gx20. Jednak Ty wolisz bawić się w pawiana. :))))

normalnie Cie poprosilem ale Ty dzieciak jestes widac i zapewne pojecia nie masz o co poprosilem a od tego zakladasz temat na forum zeby tu pisac a nie prowadzic wzmozona konwersacje na PW ja nie mam na to czasu ani ochoty
i gwarantuje Ci ze z drzewa zszedlem znacznie wczesniej jak ty ...
dany88
dany88
  9 października 2009
Flo
Flo: skoro tak się opierasz, to dla mnie guzik z ciebie a nie grafik, wstydzisz się swoich prac?


Czy tak ciężko zrozumieć że moim celem nie jest żadna forma prezencji?

joker4444
joker4444: normalnie Cie poprosilem ale Ty dzieciak jestes widac i zapewne pojecia nie masz o co poprosilem a od tego zakladasz temat na forum zeby tu pisac a nie prowadzic wzmozona konwersacje na PW ja nie mam na to czasu ani ochoty i gwarantuje Ci ze z drzewa zszedlem znacznie wczesniej jak ty ...


JAJA sobie robisz prosząc o zrobienie profilu do gx20 za darmo, narażasz się na śmieszność o obje dobrze o tym wiemy. I naprawdę nie obchodzi mnie to kto zszedł wcześniej z drzewa, a jeśli wydaje Ci się mnie poprosiłeś to masz racje, wydaje Ci się.
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  9 października 2009
dany88
dany88: JAJA sobie robisz prosząc o zrobienie profilu do gx20 za darmo,

wyjdz stad lepiej dzieciaku a nie bijesz piane :ziew:
po takich wypowiedziach jikt cie tu o nic nie poprosi to pewne
dany88
dany88
  9 października 2009
joker4444
joker4444: wyjdz stad lepiej dzieciaku a nie bijesz piane po takich wypowiedziach jikt cie tu o nic nie poprosi to pewne


Twój poziom inteligencji jest zbyt niski, koleżanko.. żeby mi coś narzucać. Jesteś szanowanym forumowiczem, to widać, ale kim Ty niby kur*& jesteś żeby oczekiwać odmnie dowodów na to czy jestem godny pomagać innym.
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  9 października 2009
dany88
dany88: Twój poziom inteligencji jest zbyt niski, koleżanko.. żeby mi coś narzucać


dany88
dany88: ale kim Ty niby kur*& jesteś

lepiej pomys potem pisz w tej kolejnosci
a liczba postow o byciu szanowanym nie swiadczy
dany88
dany88
  9 października 2009

Daruj sobie mistrzu ciętej riposty, lepiej odpowiedź kto dał Ci prawo podejmowania decyzji o tym czy ktoś jest godny pomagać innym?

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  9 października 2009
dany88
dany88: Daruj sobie mistrzu ciętej riposty,

moja jest cieta?:woot:
nie widziales jeszcze chyba takiej
a przecinkujac epitetami tylko sam siebie pograzasz

dany88
dany88: kto dał Ci prawo podejmowania decyzji o tym czy ktoś jest godny pomagać innym?

a prosze Cie bardzo, jesli twoja godnosc zyska na retuszu zdjec zakompleksionych nastolatek...
dany88
dany88
  9 października 2009
joker4444
joker4444: moja jest cieta?

to była ironia :)

joker4444
joker4444: a prosze Cie bardzo, jesli twoja godnosc zyska na retuszu zdjec zakompleksionych nastolatek...

Może zyska, może nie. Po raz kolejny pomyliłem się mając nadzieje że odpowiesz w sposób porządny.
Zatem ja Ci powiem że nie jesteś w stanie oceniać tego czy powinienem pomagać innym, jesteś tylko marnym człowieczkiem, tak samo jak i ja i siedząc tutaj tracisz czas. Teraz zastanów się.. ja poproszę Cię o Twoje portfolio, potem zastanów się po co miałbym to zrobić.. jak zrozumiesz to co napisałem to punkt dla Ciebie.
HandOfFate
HandOfFate
  9 października 2009

kuva, a ten o tym portfolio, przeczytal madre slowo i napiedala je w kazdym zdaniu :lol:
...nikt Cie chlopcze malinowy o portfolio nie prosi bo mysle ze kazdy watpi w to, ze takowe posiadasz.
Pokaz nam 1 (slownie JEDEN) przyklad zrobionej przez siebie pracy...tadaaaaam.

:crylol:
grafik od 7-miu bolesci sie znalazl, damn, kocham takich samozwanczych artystow...

dany88
dany88
  9 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kuva, a ten o tym portfolio, przeczytal madre slowo i napiedala je w kazdym zdaniu ...nikt Cie chlopcze malinowy o portfolio nie prosi bo mysle ze kazdy watpi w to, ze takowe posiadasz. Pokaz nam 1 (slownie JEDEN) przyklad zrobionej przez siebie pracy...tadaaaaam. grafik od 7-miu bolesci sie znalazl, damn, kocham takich samozwanczych artystow...


haha, widzę że tatuś już ci dał wolne :)

Ok, proszę dla wszystkich chętnych wrzucam swoje zdjęcie które nie jest rewelacyjne wg mnie i wiem że zaraz dostanę odpowiedz że trzeba było wrzucić najlepsza prace a nie 15 minutowe wypociny. Dlatego chciałem jedynie uprzedzić że nie chce mi się teraz włączać i przebierać laptopa żeby was usatysfakcjonować.

Mały pokaz moich możliwości w profilu.
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  9 października 2009
dany88
dany88: i siedząc tutaj tracisz czas.

roznnica miedzy nami taka ze a licznik godzin bije i mam za to kase
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.