dany88
dany88
  7 października 2009 (pierwszy post)

Chętnie w wolnym czasie pomogę obrobić zdjęcia przeznaczone na takie portale jak Fotka - Zainteresowanych, zapraszam :)

Nie jest to usługa płatna, bądź jakaś forma reklamy, jestem grafikiem i chętnie wykorzystam swoją wiedzę do pomocy innym w zupełności za friko :)

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  8 października 2009
dany88
dany88: W sprawie profilu zapraszam na priv.

to tam masz napisane w linku wszystko :)
dany88
dany88
  8 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: znasz mnie? srednio, wiec nie oceniaj...


Czysta obłuda.

Konto usunięte
Konto usunięte: ktos prosi o probke mozliwosci to wypada ja zaprezentowac nie?

Pokaż mi w którym miejscu prosisz o próbkę możliwości forumowy pajacu :) Nie chce mi się także tłumaczyć jaka jest różnica między słowem oferta a prośba.
dany88
dany88
  8 października 2009
joker4444
joker4444: to tam masz napisane w linku wszystko :)


No ja rozumiem Ciebie kolego, ale taką pracę jak napisałeś - wynagradzasz, więc zapraszam Cię do przedyskutowania tej kwestii na priv`ie
HandOfFate
HandOfFate
  8 października 2009
dany88
dany88: Czysta obłuda.

aha, czyli mnie znasz...gratuluje, wal do "mam talent"

dany88
dany88: Pokaż mi w którym miejscu prosisz o próbkę możliwości forumowy pajacu :) Nie chce mi się także tłumaczyć jaka jest różnica między słowem oferta a prośba.

Po co wyzwiska chlopczyku? Nerwy puszczaja? Daj spokoj...
Kiedy poprosilem o probke? W poprzednim poscie wlasnie, gdybys nie zauwazyl.
Niczego nie oferowalem, prosilem o probke, gubimy sie? ;]
dany88
dany88
  8 października 2009

chłopczykiem to ty jesteś dla taty który ci do wanny wchodzi, pisz co chcesz, sam sie gubisz, ja już nie mam zamiaru ci odpowiadać, nie prowadzę konwersacji z idiotami.

Pozdro. i uważaj na tatusia.

HandOfFate
HandOfFate
  8 października 2009
dany88
dany88: chłopczykiem to ty jesteś dla taty który ci do wanny wchodzi


dany88
dany88: Pozdro. i uważaj na tatusia.

:)
podladowales sobie upadajace ego? congrats!
dobra, szkoda czasu na slowne przepychanki z gowniarzami. pzdr panie grafiku...
Fieska
Fieska
  8 października 2009
dany88
dany88: dany88


W czym masz problem, żeby pokazać co potrafisz? :woot:
obsordine
obsordine
  8 października 2009

Nie rozumiem Waszego prześmiewczego tonu oraz czepialstwa.Do tego ta cała 'mania wyższości' i zachowanie jakbyście pozjadali wszystkie rozumy.
Chłopak złożył niezobowiązująca propozycje,zupełnie nieodpłatnie,zaprosił grzecznie zainteresowanych do skorzystania z usługi,bądź dowiedzenia się czegoś ciekawego.
Jeśli Wam się to nie podoba to po prostu odpuśćcie sobie komentarz.Ot co.

dany88
dany88
  8 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W czym masz problem, żeby pokazać co potrafisz?


Napiszę po raz kolejny bo widzę że albo nie umiesz czytać, albo masz problem z logicznym myśleniem.
Nie założyłem tematu po to aby pokazać co potrafię. Założyłem go ponieważ wiem że moja wiedza i umiejętność są na dość dobrym poziomie zajmując się grafiką od 13 roku życia. Tą właśnie wiedzą chciałbym się podzielić z kimś komu jej brak. Dlatego zapraszam do zadawania pytań na które chętnie odpowiem w wolnym czasie. Jeśli ktoś tak jak Ty ma problem ze zrozumieniem tego co napisałem, to zapraszam do pracy nad sobą.

Konto usunięte
Konto usunięte: W czym masz problem, żeby pokazać co potrafisz?


W końcu ktoś normalny :) Nie zwracaj uwagi, dojrzeją zrozumieją. Ja jestem usatysfakcjonowany, już parę osób do mnie napisało i ten post nie okazał się daremny :) pozdrawiam.
dany88
dany88
  8 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: obsordine

Oczywiście chodziło mi o Ciebie, coś źle skopiowałem :)
Fieska
Fieska
  8 października 2009
dany88
dany88: Napiszę po raz kolejny bo widzę że albo nie umiesz czytać, albo masz problem z logicznym myśleniem. Nie założyłem tematu po to aby pokazać co potrafię. Założyłem go ponieważ wiem że moja wiedza i umiejętność są na dość dobrym poziomie zajmując się grafiką od 13 roku życia. Tą właśnie wiedzą chciałbym się podzielić z kimś komu jej brak. Dlatego zapraszam do zadawania pytań na które chętnie odpowiem w wolnym czasie. Jeśli ktoś tak jak Ty ma problem ze zrozumieniem tego co napisałem, to zapraszam do pracy nad sobą.


Problem z czytaniem to tutaj chyba masz tylko ty, bo ja zadałam Ci proste pytanie, a dostałam od Ciebie zbulwersowaną odpowiedź. Po to jest to forum, że ktoś zadaje pytania, zakłada dyskusje, dzieli się umiejętnościami, dlatego do tego są stworzone specjalne posty lub jeżeli chcesz o czymś innym pisać, zakładasz nowy. A jeżeli już piszesz, że chcesz komuś pomóc to ja jako osoba, która się tym interesuje chcę się dowiedzieć na jakim zakresie jesteś w stanie pomóc i zanim wyskoczę z pytaniami czy prośbami chcę mniej więcej wiedzieć czego mogę się spodziewać i czy warto.
dany88
dany88
  8 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Problem z czytaniem to tutaj chyba masz tylko ty, bo ja zadałam Ci proste pytanie, a dostałam od Ciebie zbulwersowaną odpowiedź. Po to jest to forum, że ktoś zadaje pytania, zakłada dyskusje, dzieli się umiejętnościami, dlatego do tego są stworzone specjalne posty lub jeżeli chcesz o czymś innym pisać, zakładasz nowy. A jeżeli już piszesz, że chcesz komuś pomóc to ja jako osoba, która się tym interesuje chcę się dowiedzieć na jakim zakresie jesteś w stanie pomóc i zanim wyskoczę z pytaniami czy prośbami chcę mniej więcej wiedzieć czego mogę się spodziewać i czy warto.


Dziewczyno, przeczytaj najpierw poprzednie posty, tam znalazła byś odpowiedź na swoje pytanie.
Jeśli masz problem to myślę że najpierw się pytasz, ja odpowiadam czy jestem w stanie pomóc. Taka jest naturalna harmonijna kolej rzeczy. Nie muszę Ci się chwalić swoimi pracami i dawać ich do oceny abyś mogła skorzystać z mojej pomocy. Skąd w ogóle taki pomysł....... czy warto. Jeśli wydaję Ci się że nie jestem kimś kto jest Ci w stanie pomóc to po co te pytania? Zaufaj intuicji i odejdź w pokoju.
HandOfFate
HandOfFate
  8 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Problem z czytaniem to tutaj chyba masz tylko ty, bo ja zadałam Ci proste pytanie, a dostałam od Ciebie zbulwersowaną odpowiedź. Po to jest to forum, że ktoś zadaje pytania, zakłada dyskusje, dzieli się umiejętnościami, dlatego do tego są stworzone specjalne posty lub jeżeli chcesz o czymś innym pisać, zakładasz nowy. A jeżeli już piszesz, że chcesz komuś pomóc to ja jako osoba, która się tym interesuje chcę się dowiedzieć na jakim zakresie jesteś w stanie pomóc i zanim wyskoczę z pytaniami czy prośbami chcę mniej więcej wiedzieć czego mogę się spodziewać i czy warto.

nie warto...gosc nie rozumie ze ktos moze chciec wiedziec/widziec co potrafi zanim go o pomoc poprosi...daj spokoj :)
Flo
Flo
  8 października 2009

jak ktoś ma w ciemno dać Ci zdjęcia do obróbki? wielu jest grafików, którzy guzik potrafią zrobić, jeśli rzeczywiście jesteś dobry- pokaż, wtedy może ktoś skorzysta.

dany88
dany88
  8 października 2009
Flo
Flo: jak ktoś ma w ciemno dać Ci zdjęcia do obróbki? wielu jest grafików, którzy guzik potrafią zrobić, jeśli rzeczywiście jesteś dobry- pokaż, wtedy może ktoś skorzysta.


Nie napisałem tego posta po to aby przedstawiać swoje portfolio, swoje portfolio przedstawiam jedynie ludziom z którymi podejmuje współprace na poziomie zawodowym, nie muszę umieszczać go do wglądu na forum po to aby ktoś mógł ocenić czy chce skorzystać z mojej pomocy.
Post ten napisałem po to aby stanowić swego rodzaju alternatywę dla ludzi szukających pomocy.
Nie mam zamiaru się reklamować, chwalić i prezentować. Jeśli komuś nie pasuje taki stan rzeczy, to przecież może ominąć ten post dalekim łukiem. To wszystko w tym temacie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.