KindziaxDD
KindziaxDD
  1 października 2009 (pierwszy post)

Witam Dzisiejszy temat poświęcony będzie sesją fotograficznym. Chciałabym się dowiedziec jak przygotowac się na swoją pierwszą, ale taką w pełni profesjonalną sesję? I jakie są ceny mniej więcej wykonania sesji? Bo pytałam się paru fotografów to cena zwaliła mnie z nóg. A więc pytania:
1. Jak przygotowac się na swoją pierwszą sesję zdjęciową?
2. Jakie są ceny wykonania sesji? Bo pytałam się paru fotografów to cena zwaliła mnie z nóg.
3. Co w fotgrafii liczy się najbardziej (chodzi mi o wygląd)?
4. Wasza jakąś śmieszna przygoda związana z pozowaniem.

zbigz
zbigz
  18 października 2009

"Jak przygotowac się na swoją pierwszą sesję zdjęciową?"
wziąć najlepiej całą kosmetyczkę i jakieś ciuchy ;)

Gothiclady
Gothiclady
  20 października 2009

artfotografica.fotka.pl ma w domu studio i dużo sobie nie liczy a i zdjęcia robi świetne :)

Basia
Basia
  20 października 2009
Gothiclady
Gothiclady: artfotografica.fotka.pl ma w domu studio i dużo sobie nie liczy a i zdjęcia robi świetne :)

to nie jest przypadkiem reklama? :woot:
Gothiclady
Gothiclady
  20 października 2009
Basia
Basia: to nie jest przypadkiem reklama?


nie, przecież to konto fotkowe Oo

a jesli chodzi o plenery, polecam Pcasso :)
Pcasso
Pcasso
  20 października 2009

pierwsza sesja...
Przede wszytkim zrób sobie dzien wczesniej piling buźki...bo wizażystka wtedy bedzie miala mniej robioty...jesli myslisz o akcie staraj się nie uzywac obcisłej bielizny bo negatywnie wpływa to na ciało a nie daj boziu jak zdejmujesz ja przed sesją i zostają ślady po niej....kolejna sprawa higiena osobista, podgolić wydepilowac i takie tam...jesli jesteś osobą która nie nawiązuje szybko kontaktu dobrze jest się spotkac z fotografem wcześniej w celu omówienia szczegółów sesji...mogę tego wymieniac i wymieniać...

Basia
Basia
  20 października 2009
Gothiclady
Gothiclady: nie, przecież to konto fotkowe Oo

nie miałam na myśli tego, że podałaś link, tylko robienie reklamy osobom prywatnym :)
no i pytam, bo swego czasu, jeszcze na poprzednim koncie za podobny post dostałam bana, z ta różnicą, że wspomniana przeze mnie osoba nie miała ''oczka'' :woot:
Gothiclady
Gothiclady
  20 października 2009
Basia
Basia: nie miałam na myśli tego, że podałaś link, tylko robienie reklamy osobom prywatnym :)


to jest nasz fotkowy fotograf :)
maciek90krk
maciek90krk
  26 października 2009

Siema Prośbę Do Was Mam :) Mozecie Wejsc na ta strone http://www.attic.pl/pl/147
I zagłosowac na moje zdjecie ?? Jest To Zdjecie B :) Ankieta Jest Z Lewej Strony :) Dziekuje :)

dzela62
dzela62
  3 grudnia 2009
:superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.