07Migotka
07Migotka
  24 września 2009 (pierwszy post)

kocham robi zdjecia, niedawno kupilam no pol roku temu polejny aparat, teraz zbieram na teleobiektyw i lampe, niewazne zreszta. cale dnie siedze w plenerze zdjecia wygrywaja konkursy itp. ale nieprzepadam za zdjeciami pozowanymi ludzi. na weselach jak robie zdjecia albo dla znajomych albo dla kasy, jestem amatorem wiec gorsze z tego mam.

chcialabym sie zapytac czy mozna z tym wiazac przyszlosc, ale ja nie chce zmarnowac sie w zakladzie i albo na weselach albo robiac zdjecia do dowodow sprzedac dnie. to nie moje hobby, czy wiecie o czyms takim? jak zwiazac przyszlosc z fotografia ale w bardziej naturalnych warunkach?

07Migotka
07Migotka
  26 września 2009

dobra niech wam bedzie, nie umiem robic zdjec, robie tylko na n-k, ktorego nawet nie posiadam i looz, ale ja zadalam pytanie jakie sa mozliwosci dalszego rozwoju -pozniejszej pracy zwiazanej z fotografia i ekologia- poza programami i pracami naukowymi.

HandOfFate
HandOfFate
  26 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dobra niech wam bedzie, nie umiem robic zdjec, robie tylko na n-k, ktorego nawet nie posiadam i looz

eee, serio? w zyciu bym nie wpadl...

Konto usunięte
Konto usunięte: mozliwosci dalszego rozwoju -pozniejszej pracy zwiazanej z fotografia


kursy?
studia pod tym katem?
czizes, rusz glowa!
Flo
Flo
  26 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 07Migotka

dlaczego się migasz zamiast po prostu pokazać zdjęcia?
07Migotka
07Migotka
  26 września 2009

bo jestem migotka i lubie sie migac;) chcialam tylko odpowiedz a nie przesluchanie, dziękuje za pomoc i pozdrawiam wszytskich

spioch
spioch
  26 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bo jestem migotka i lubie sie migac;) chcialam tylko odpowiedz a nie przesluchanie, dziękuje za pomoc i pozdrawiam wszytskich

Jesteś ostro pierdoylenięta i tyle :lol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.