07Migotka
07Migotka
  24 września 2009 (pierwszy post)

kocham robi zdjecia, niedawno kupilam no pol roku temu polejny aparat, teraz zbieram na teleobiektyw i lampe, niewazne zreszta. cale dnie siedze w plenerze zdjecia wygrywaja konkursy itp. ale nieprzepadam za zdjeciami pozowanymi ludzi. na weselach jak robie zdjecia albo dla znajomych albo dla kasy, jestem amatorem wiec gorsze z tego mam.

chcialabym sie zapytac czy mozna z tym wiazac przyszlosc, ale ja nie chce zmarnowac sie w zakladzie i albo na weselach albo robiac zdjecia do dowodow sprzedac dnie. to nie moje hobby, czy wiecie o czyms takim? jak zwiazac przyszlosc z fotografia ale w bardziej naturalnych warunkach?

Jacek80
Jacek80
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak zwiazac przyszlosc z fotografia ale w bardziej naturalnych warunkach?

biorąc pod uwagę Twoje wymogi to zostaje chyba tylo praca dla jakiegoś czasopisma, gazety lub sewrisu www o tematyce odpowiadającej Twoim zainteresowaniom... może National Geographic ;P
No chyba, że to będziesz traktowała tylko jako hobby
07Migotka
07Migotka
  24 września 2009
Jacek80
Jacek80: biorąc pod uwagę Twoje wymogi to zostaje chyba tylo praca dla jakiegoś czasopisma, gazety lub sewrisu www o tematyce odpowiadającej Twoim zainteresowaniom... może National Geographic ;P No chyba, że to będziesz traktowała tylko jako hobby


no i chyba tak zostanie, a szkoda, lubie to a na ekologii to ja raczej czasem grzeczyc nie bede. juz czasu nie mam. a szczerze juz mnie ekologia interesuje tylko dlatego ze dowiaduje sie co gdzie moge znajezc zeby miec dobre ujecia i znalezc nowe obiekty.

Np. uczylam sie ponad rok o rosiczkach i znalazlam nieoznaczone miejsca i mam naprawde udane zdjecia rosiczek.
Flo
Flo
  24 września 2009

to jesteś amatorem czy robisz za pieniądze? O.o

spioch
spioch
  25 września 2009
Flo
Flo: to jesteś amatorem czy robisz za pieniądze? O.o

Za pieniądze to ona może robić ...

:zawik:
spioch
spioch
  25 września 2009
Hmm to mówisz że wygrywasz konkursy tak ?



Hmm na pewno stoją na wysokim poziomie a nagród to nie jestem sobie nawet w stanie wyobrazić !!!
razotka
razotka
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm to mówisz że wygrywasz konkursy tak ?

Przecież to zdjęcie jest zrobione telefonem, a nie porzadną lustrzanką :zonk:
Basia
Basia
  25 września 2009

można gdzieś zobaczyć te Twoje zdjęcia? Jakieś portfolio, galeria czy choćby fotoblog?

HandOfFate
HandOfFate
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kocham robi zdjecia, niedawno kupilam no pol roku temu polejny aparat, teraz zbieram na teleobiektyw i lampe, niewazne zreszta. cale dnie siedze w plenerze zdjecia wygrywaja konkursy itp. ale nieprzepadam za zdjeciami pozowanymi ludzi. na weselach jak robie zdjecia albo dla znajomych albo dla kasy, jestem amatorem wiec gorsze z tego mam. chcialabym sie zapytac czy mozna z tym wiazac przyszlosc, ale ja nie chce zmarnowac sie w zakladzie i albo na weselach albo robiac zdjecia do dowodow sprzedac dnie. to nie moje hobby, czy wiecie o czyms takim? jak zwiazac przyszlosc z fotografia ale w bardziej naturalnych warunkach?

OMFG!!!
Dzwon czym predzej do Cosmopolitan albo Vogue'a albo Vanity Fair...taki talent jak Twoj tylko sie marnuje
:woot:
07Migotka
07Migotka
  25 września 2009

tego ja nie robiłam i dokładnie to jest robione telefonem;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm na pewno stoją na wysokim poziomie a nagród to nie jestem sobie nawet w stanie wyobrazić !!!
07Migotka
07Migotka
  25 września 2009
Flo
Flo: to jesteś amatorem czy robisz za pieniądze? O.o


robie jako amator, ale pobieram za to drobne oplaty, bo jednak to moj czas, ucze sie w praktyce i mam doswiadczenie nijakie wiec to drobne kwoty pozatym papierka nie mam na to.

Basia
Basia: można gdzieś zobaczyć te Twoje zdjęcia? Jakieś portfolio, galeria czy choćby fotoblog?

nie, bo jak mialam bylo kilka razy ze pozniej ktos sie podpisywal pod moje zdjęcia bo wedrowaly po roznych stronach.
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, bo jak mialam bylo kilka razy ze pozniej ktos sie podpisywal pod moje zdjęcia bo wedrowaly po roznych stronach.

zaskocz mnie i pokaz chociaz jedno warte wstawienia na cos innego niz nasza-klasa
HandOfFate
HandOfFate
  25 września 2009
joker4444
joker4444: zaskocz mnie i pokaz chociaz jedno warte wstawienia na cos innego niz nasza-klasa

tez poprosze
Flo
Flo
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tez poprosze

i ja i ja!
spioch
spioch
  26 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, bo jak mialam bylo kilka razy ze pozniej ktos sie podpisywal pod moje zdjęcia bo wedrowaly po roznych stronach.


To pokaż gdzie Ci wstawili te Twoje zdjęcia :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.