joan112
joan112
  7 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Witam.

Jesteśmy parą,która od niedawna zaczęła się bawić w tym sporcie, na początku chcieliśmy się dowiedzieć i usłyszeć trochę waszych komentarzy na temat naszych zdjęć, Ja osobiście bawię się w wizaż i stylizacje, mój chłopak robi zdjęcia. oczywiscie jestem jego asystentką i czasami też pstryknę coś.

drugą sprawą jest szukanie osób/dziewczyn chętnych do eksperymentowania,chciałabym trochę nabyć doświadczenia z makijażem i zdjęciami, więc wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę :-)
www.lukaszsztybe.pl.tl
www.kurczeblade.maxmodels.pl

Z Serdecznymi Pozdrowieniami Joanna :-]

kurczeblade
kurczeblade
  9 sierpnia 2009

flotograf. moderatorka forum fotografia.

Śmiechu warte- szczęgólnie z tym pierwszym słowem"fotograf"- pokaż z której strony ...

Flo
Flo
  9 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Żeby krytykować trzeba mieć choć minimalne pojęcie w temacie,primo naucz się trzymać aparat bo na zdjęciu wyglądasz jakbyś trzymała jakąś ciężką wędkę i łowiła ryby- kto Ci dał moderatora fotografii ?


Konto usunięte
Konto usunięte: flotograf. moderatorka forum fotografia.Śmiechu warte- szczęgólnie z tym pierwszym słowem"fotograf"- pokaż z której strony ...

rozumiem, że coś zabolało. btw. to jak trzymam aparat jest moją sprawą, a pierwsze słowo to nie "fotograf", czytanie nie boli. i nie muszę nikomu niczego udowadniać.
naturalna
naturalna
  9 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. Jesteśmy parą,która od niedawna zaczęła się bawić w tym sporcie, na początku chcieliśmy się dowiedzieć i usłyszeć trochę waszych komentarzy na temat naszych zdjęć, Ja osobiście bawię się w wizaż i stylizacje, mój chłopak robi zdjęcia. oczywiscie jestem jego asystentką i czasami też pstryknę coś. drugą sprawą jest szukanie osób/dziewczyn chętnych do eksperymentowania,chciałabym trochę nabyć doświadczenia z makijażem i zdjęciami, więc wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę :-) www.lukaszsztybe.pl.tl www.kurczeblade.maxmodels.pl Z Serdecznymi Pozdrowieniami Joanna :-]

reklamy są tutaj zabronione.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.