joan112
joan112
  7 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Witam.

Jesteśmy parą,która od niedawna zaczęła się bawić w tym sporcie, na początku chcieliśmy się dowiedzieć i usłyszeć trochę waszych komentarzy na temat naszych zdjęć, Ja osobiście bawię się w wizaż i stylizacje, mój chłopak robi zdjęcia. oczywiscie jestem jego asystentką i czasami też pstryknę coś.

drugą sprawą jest szukanie osób/dziewczyn chętnych do eksperymentowania,chciałabym trochę nabyć doświadczenia z makijażem i zdjęciami, więc wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę :-)
www.lukaszsztybe.pl.tl
www.kurczeblade.maxmodels.pl

Z Serdecznymi Pozdrowieniami Joanna :-]

slodkidran
slodkidran
  7 sierpnia 2009

Słaaaaabo !!!!
:spam: :ban:

GRADEK83
GRADEK83
  7 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w tym sporcie

hmy fotografia to nie sport no ale czasem trzeba się nachodzić nadźwigać :D

Konto usunięte
Konto usunięte: i usłyszeć trochę waszych komentarzy na temat naszych zdjęć

no za wiele ich nie ma ale technicznie do tego co akurat ma/macie na stronce nie mam zastrzeżeń widać że to nie takie tam pstryki tylko już chyba na niektórych widać nawet użycie blendy a i może gdzieś tam parasolka :) No i oczywiście sporo szopa :)
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  7 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: drugą sprawą jest szukanie osób/dziewczyn chętnych do eksperymentowania,chciałabym trochę nabyć doświadczenia z makijażem i zdjęciami, więc wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę :-)

urzekajace ale jak dla mnie ban jak chcecie na fotce reklame to za nia zaplaccie
GRADEK83
GRADEK83
  7 sierpnia 2009

nie widze w tym reklamy a osoba nie podała linków komercyjnych na których mogła by zarabiać... jedynie ciekawa jest naszych opini na temat jej zdjęć...
zapewne jek będzie miała jakieś nowe to przedstawi je na http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=26&t=21&p=111#post6086 i tam już poddamy je krytyce ;) +/-

Jacek80
Jacek80
  7 sierpnia 2009

ogólnie wychodzą fajnie ale.... choć nie jestem profesjonalistą, to widać, że fotograf ma spory "rozrzut" ;)
w sensie takim, że jedne fotki są dobre a inne przypominają zwykłe pstryki...
oczywiście to jest wszystko do poćwiczenia... razem z praktyką, fotki będą wychodzić coraz to lepsze :)

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  7 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie widze w tym reklamy a osoba nie podała linków komercyjnych na których mogła by zarabiać... jedynie ciekawa jest naszych opini na temat jej zdjęć...

podobnie jak ciekawe jest kilkadziesiat osob tygodniowo zakaldajac tematy ze swoim linkiem do n-k:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie podała linków komercyjnych na których mogła by zarabiać

http://www.lukaszsztybe.pl.tl/
czytam i jakas ciezko uwierzyc mi ze prowadzi taki wolontariat mimo braku podanych cen:ninja:
GRADEK83
GRADEK83
  7 sierpnia 2009
joker4444
joker4444: podobnie jak ciekawe jest kilkadziesiat osob tygodniowo zakaldajac tematy ze swoim linkiem do n-k

nie porównujmy n-k do f-models.pl :P

joker4444
joker4444: czytam i jakas ciezko uwierzyc mi ze prowadzi taki wolontariat mimo braku podanych cen

no ale sam widzisz że za te jego fotki może kolo wołac kasę a nie jak czasem inni robią byle co i trzepią kase:/ żal.pl :D
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  8 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie porównujmy n-k do f-models.pl :P

a na MM smieja sie z fotki i to najwiecej takie dzieci neo ze dam se cos uciac ze mieli tu konto
:crylol:


Konto usunięte
Konto usunięte: no ale sam widzisz że za te jego fotki może kolo wołac kasę a nie jak czasem inni robią byle co i trzepią kase

a ja powtorze jeszcze raz co jest "dobre" a co "kiepskie" w fotografii to pojecie bardzo wzgledne ja bym nie zaryzykowal takich twierdzen Moze za kilka lat okaze sie ze ten uznawany powszechnie kicz bedzie uwazany za sztuke przez duze S a prace tuzów zainteresowanie miec nie beda
tak jakby porownyac Picassa do Rubensa ;)

bede sie trzymal tego jednak ze z cala pewnoscia temat ten w zgodzie z regulaminem nie jest:mrgreen:
TheBlackDress
TheBlackDress
  8 sierpnia 2009

Fotografia nie sport - a pasja.
Zdjęcia widziałam na fbl, mam w 'znajomych' :]
Muszę przyznać, że widzę postępy, ale w życiu nie dałabym wam się uczesać w taką klasyczną palemkę :D

GRADEK83
GRADEK83
  8 sierpnia 2009
joker4444
joker4444: a na MM smieja sie z fotki i to najwiecej takie dzieci neo ze dam se cos uciac ze mieli tu konto

ciekawe czy maja tam maxmodels przyjacieli :ziober2:
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  8 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe czy maja tam maxmodels przyjacieli

pojecia nie mam
w kazdym razie tam bana nie dostalem jeszcze:lol:
joan112
joan112
  8 sierpnia 2009

a wiecie co zauważam od dawna w tym "sporcie" ?

Że
najwięcej do powiedzenia i najbardziej wygadanymi "ZNAWCAMI" tej pasji są
Ci którzy walą gniotami gdzie popadnie i nie mają wcale talentu i wyczucia estetycznego w tej pasji , prościej mówiąc NIE NA DAJĄ SIĘ. - dlatego z tej grupy ludzi najbardziej się można pośmiać,bo sami się kompromitują . Powodzenia w zabawie foto-wideo. Pozdrawiam wszystkich wszystko wiedzących.

Flo
Flo
  8 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Że najwięcej do powiedzenia i najbardziej wygadanymi "ZNAWCAMI" tej pasji są Ci którzy walą gniotami gdzie popadnie i nie mają wcale talentu i wyczucia estetycznego w tej pasji , prościej mówiąc NIE NA DAJĄ SIĘ. - dlatego z tej grupy ludzi najbardziej się można pośmiać,bo sami się kompromitują . Powodzenia w zabawie foto-wideo. Pozdrawiam wszystkich wszystko wiedzących.

otwórz oczy człowieku, primo, że nie musisz być drugim Mozartem żeby komentować jego muzykę, secundo, naucz się przyjmować krytykę, nie jesteś w podstawówce.
kurczeblade
kurczeblade
  9 sierpnia 2009
Flo
Flo: joan112:Że najwięcej do powiedzenia i najbardziej wygadanymi "ZNAWCAMI" tej pasji są Ci którzy walą gniotami gdzie popadnie i nie mają wcale talentu i wyczucia estetycznego w tej pasji , prościej mówiąc NIE NA DAJĄ SIĘ. - dlatego z tej grupy ludzi najbardziej się można pośmiać,bo sami się kompromitują . Powodzenia w zabawie foto-wideo. Pozdrawiam wszystkich wszystko wiedzących. otwórz oczy człowieku, primo, że nie musisz być drugim Mozartem żeby komentować jego muzykę, secundo, naucz się przyjmować krytykę, nie jesteś w podstawówce.


Żeby krytykować trzeba mieć choć minimalne pojęcie w temacie,primo naucz się trzymać aparat bo na zdjęciu wyglądasz jakbyś trzymała jakąś ciężką wędkę i łowiła ryby- kto Ci dał moderatora fotografii ?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.