klima20
klima20
  29 lipca 2009 (pierwszy post)

Pierwszy raz będę robić zdjęcia nie w swojej okolicy i nie mam kompletnego pojęcia na plener ślubny, więc moje pytanie jest takie:

Czy para młoda jako, że zamieszkująca tamte tereny, powinna wujść do mnie z jakimś plenerowym pomysłem? ( dodam że sprawdzałam w necie tamte okolice i nie ma tam dosłownie nic, w sumie nic co by zainteresowało państwa młodych:/ )

Czy macie jakies koncepcje na to gdzie zrobić plener kiedy się już jest w przysłowiowej "czarnej dupie"?

A może ktoś z was jest z okolic zgorzelca i robił takie plenerówki, i chce się podzielić ze mną ? :ziober2:

Pozdrawiam panna Klima

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem co mam rozumieć przez pojęcie "niebanalne zdjęcie"

ja bym ich niezle sponiewieral mieliby niebanalne:tak:
klima20
klima20
  29 lipca 2009
joker4444
joker4444: ja bym ich niezle sponiewieral mieliby niebanalne

pierwszy raz trafiły mi się tak zołzowate osoby:/

co do poniewierki....hmmm...myślę, że fajnie by wyszło :ziober2: ale musialabym im chyba podac jakieś silne psychotropy:ziober2:
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co do poniewierki....hmmm...myślę, że fajnie by wyszło ale musialabym im chyba podac jakieś silne psychotropy

na pewno fajnie tylko taka sesje lepiej robic po slubie ewentualnie na slub miec drugi komplet ubran ;)
klima20
klima20
  29 lipca 2009
joker4444
joker4444: na pewno fajnie tylko taka sesje lepiej robic po slubie ewentualnie na slub miec drugi komplet ubran ;)

wszystkie plenery wykonuję po ślubie:tak: dzień lub dwa dnie, zależy jeszcze od pogody, nigdy nie robię w ten sam dzień, bo wiem jak mlodzi są zabiegani :tak:
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystkie plenery wykonuję po ślubie dzień lub dwa dnie, zależy jeszcze od pogody, nigdy nie robię w ten sam dzień, bo wiem jak mlodzi są zabiegani

to niech skacza z tego mostu:tak:

:mrgreen:
klima20
klima20
  29 lipca 2009
joker4444
joker4444: to niech skacza z tego mostu

niech rzucają się pod pociąg :rock:
MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcą czegoś "innego" :)

to niech sie zaczna dupczyc na dworcu kolejowym beda mieli oryginalna sesje jak na nowozencow
wez ich na wies i zrobim sesje na traktorze
choc pewnie bardziej by pasowal kombajn do burakow o ile takie cos istnieje...
i tak nie wymysla niczego na co nie wpadl by juz inny łoryginalny przed nimi
albo mam niech sobie zrobia sesje w rzeźni ogryzając głowe od świni...
19andzius93
19andzius93
  30 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy macie jakies koncepcje na to gdzie zrobić plener kiedy się już jest w przysłowiowej "czarnej dupie"?

a musi to być koniecznie w Zgorzelcu? nie może być w okolicy czy cuś?
albo w jakimś starym lesie?
MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  30 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: albo w jakimś starym lesie?

ale tamci nie chca lasu ani nic z tych rzeczy chca cos oryginalnego co pokaze wszystkim jacy sa zajebisci i wyjatkowi
niech se qrva zrobia sesje plynac w beczce w strone niagary :/
19andzius93
19andzius93
  31 lipca 2009

a np jakieś jezioro? z tego co wiem jak się jedzie na Bogatynię to tam jakieś jest..
albo na tle elektrowni ohh to by było oryginalne :D a jak nie to zrób na torach kolejowych tylko tak żeby akurat pociąg jechał ;)

MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  31 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

niech ich lepiej nad zalew na witce wezmie i utopi w cholere
19andzius93
19andzius93
  31 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: niech ich lepiej nad zalew na witce wezmie i utopi w cholere

też dobrze ;]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.