klima20
klima20
  29 lipca 2009 (pierwszy post)

Pierwszy raz będę robić zdjęcia nie w swojej okolicy i nie mam kompletnego pojęcia na plener ślubny, więc moje pytanie jest takie:

Czy para młoda jako, że zamieszkująca tamte tereny, powinna wujść do mnie z jakimś plenerowym pomysłem? ( dodam że sprawdzałam w necie tamte okolice i nie ma tam dosłownie nic, w sumie nic co by zainteresowało państwa młodych:/ )

Czy macie jakies koncepcje na to gdzie zrobić plener kiedy się już jest w przysłowiowej "czarnej dupie"?

A może ktoś z was jest z okolic zgorzelca i robił takie plenerówki, i chce się podzielić ze mną ? :ziober2:

Pozdrawiam panna Klima

GRADEK83
GRADEK83
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy para młoda jako, że zamieszkująca tamte tereny, powinna wujść do mnie z jakimś plenerowym pomysłem?

tak ale ogólnie jak masz tam nie daleko możesz obczaić czzy sa tam jakies ciekawe miejsca ustronne gdzie na spokonie będziesz mogła przeprowadzić taką sesyjke :)

Konto usunięte
Konto usunięte: dodam że sprawdzałam w necie tamte okolice i nie ma tam dosłownie nic, w sumie nic co by zainteresowało państwa młodych:/


no jak są tory albo rzeka albo jakiś ładny stary budynek to też może być albo las łono natury łonka :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy macie jakies koncepcje na to gdzie zrobić plener kiedy się już jest w przysłowiowej "czarnej dupie"?


w stodole na sianie :D

slabo szukałaś :D
http://www.chwila.com/zgorzelec.zgorzelec.html
Jacek80
Jacek80
  29 lipca 2009

nie ma żadnego parku, zielonego skweru, fontanny, czy czegokolwiek innego, co jakoś wygląda?

Konto usunięte
Konto usunięte: że zamieszkująca tamte tereny

Konto usunięte
Konto usunięte: necie tamte okolice

tamte, tzn jakie ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy para młoda jako, że zamieszkująca tamte tereny, powinna wujść do mnie z jakimś plenerowym pomysłem?

jeżeli para miałaby jakiś fajny pomysł, to czemu nie... w końcu to ich ślub ;)
slodkidran
slodkidran
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy para młoda jako, że zamieszkująca tamte tereny, powinna wujść do mnie z jakimś plenerowym pomysłem? ( dodam że sprawdzałam w necie tamte okolice i nie ma tam dosłownie nic, w sumie nic co by zainteresowało państwa młodych:/ )


Hmm to Ty jesteś fotografem i Ty masz mieć pomysły ewentualnie zaakceptować ich wizję ;D Bo to oni CI zlecają zdjęcia

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy macie jakies koncepcje na to gdzie zrobić plener kiedy się już jest w przysłowiowej "czarnej dupie"?


Hm jak w czarnej dupie to użyj blendy i dodaj błysku na palnik haha
A serio czasem bliska łąka drzewa etc potrafią dać świetny klimat pod warunkiem ładnego światła np wczesny ranek albo zachód słońca

O matko ja tam bym wcale nie pojechał :lol:
klima20
klima20
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak ale ogólnie jak masz tam nie daleko możesz obczaić czzy sa tam jakies ciekawe miejsca ustronne gdzie na spokonie będziesz mogła przeprowadzić taką sesyjke :)

byłam tam i nie ma nic.... stare wojskowe bloki, a jak znalazlam koncepcję na te stare wojskowe bloki to im się nie podobała, każdy pomysł z parkiem, ruinami, fontanna, zielenią jest odrzucony, nie wiem na co oni czekają, żebym im zrobiła wesołe miasteczko ze styropianu ?

Konto usunięte
Konto usunięte: w stodole na sianie :D slabo szukałaś :D

obczajałam już pomysły z sianem, pan młody ma alergię:ninja:
widziałam tą stronę, nic im nie podeszło:/
chcieli by zdjęcia w gerlitz ale jak powszechnie wiadomo każda młoda para jest tam obrzucana jajami a ja nie narażę swojego sprzetu na takie cuś :and:

Jacek80
Jacek80: nie ma żadnego parku, zielonego skweru, fontanny, czy czegokolwiek innego, co jakoś wygląda?

jest, ale nie odpowiada to parze młodej.

Jacek80
Jacek80: tamte, tzn jakie ?

okolice zgorzelca.

Jacek80
Jacek80: jeżeli para miałaby jakiś fajny pomysł, to czemu nie... w końcu to ich ślub ;)

pomysł jeden, padł nawet dobry, piaskownia... fajnie by było żeby byla jeszcze otwarta, myślicie że mogę się bezkarnie do niej "wkraść" ? :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm to Ty jesteś fotografem i Ty masz mieć pomysły ewentualnie zaakceptować ich wizję ;D Bo to oni CI zlecają zdjęcia

mój każdy pomysł jest odrzucany.... na prawde zastanawiam się już nad radykalnymi środkami!

Konto usunięte
Konto usunięte: O matko ja tam bym wcale nie pojechał

no widzisz:and:
agniesiaO3
agniesiaO3
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w stodole na sianie :D

takie wychodza prze... pięknie;) mój brat tez nie miał fajnych miejsc na robienie zdjęć a wyszło mu świetnie:) : http://www.gabsonfoto.pl/galeria04/simpleviewer/index.html
tam na końcu sa zdjęcia z pleneru. przygotuj jakieś fajne gażety, dodatki i nawet na zwykłej łące wyjdzie ładnie;)
GRADEK83
GRADEK83
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: byłam tam i nie ma nic.... stare wojskowe bloki, a jak znalazlam koncepcję na te stare wojskowe bloki to im się nie podobała, każdy pomysł z parkiem, ruinami, fontanna, zielenią jest odrzucony, nie wiem na co oni czekają, żebym im zrobiła wesołe miasteczko ze styropianu ?

tam jakies jeziora są chyba sztuczna czy kopalnia na satelicie cos widać było :D

Konto usunięte
Konto usunięte: obczajałam już pomysły z sianem, pan młody ma alergię widziałam tą stronę, nic im nie podeszło:/ chcieli by zdjęcia w gerlitz ale jak powszechnie wiadomo każda młoda para jest tam obrzucana jajami a ja nie narażę swojego sprzetu na takie cuś

to przy aucie weselnym :D
klima20
klima20
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tam jakies jeziora są chyba sztuczna czy kopalnia na satelicie cos widać było :D

rzęsa i ropuchy :P

Konto usunięte
Konto usunięte: to przy aucie weselnym :D

no bez przesady:P

pomyślałam nad tą piaskownią, można by zrobić zdjęcia w stylu pop art, dmuchane koła piłki plażowe, bede miałą pomocnika, więc mógłby puszczać duże bańki mydlane... para młoda pracuje z dziećmi, wiec takie coś odzwierciedlałby też ich upodobania:)
MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A może ktoś z was jest z okolic zgorzelca i robił takie plenerówki, i chce się podzielić ze mną ?

przeciez macie bardzo fajny park przy tym osrodku kultury niedaleko granicy o ile dobrze pamietam
ew ten kawalek parku przy dawnej jednostce wojskowej mam na mysli to obok starego targu ze szmatami dla skapych germancow :d
no chyba ze nadal wyglada tak jak pare lat temu to wtedy srednio robic zdjecia na syfie a jesli posprzatali to fajna lokalizacja jakies drzewka stawy i łabędzie o ile ich cyganie nie zjedli ;)
albo ten kawalek nad nysa o ile drzewa tam jeszcze istnieja zaraz przy starym przejsciu tez dosyc romantyczny kiedys byl a w tle odpicowane kamienice niemieckie
do tego calkiem niedaleko macie odrestaurowany zamek (nie pamietam jak sie nazywa - ten gdzie nakrecono film "gdzie jest general" czy jakos tak )

przynajmniej jak tam ostatnio bylem kilka lat temu to na pocvzekaniu znalazl bym w zgorzelcu i okolicach calkiem sporo fajnych miejsc na sesje slubna ale spoko po co sie wysilac samemu ktos poda na tacy i glowka nie bedzie bolec wieczorkiem...
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy macie jakies koncepcje na to gdzie zrobić plener kiedy się już jest w przysłowiowej "czarnej dupie"?

jasne szklo wez mala GO spowoduje ze gdziekolwiek zrobisz bedzie widac i tak mlodych only:mrgreen:
klima20
klima20
  29 lipca 2009
joker4444
joker4444: jasne szklo wez mala GO spowoduje ze gdziekolwiek zrobisz bedzie widac i tak mlodych only

oooo ty to masz pomysł :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: MordimerMadderdin

ja nie jestem ze zgorzelca, nigdy w życiu tam nie byłam, proponowałam te tereny które wymienileś ale o to chodzi że młodzi nie chcą takich zdjęć. Chcą czegoś "innego" :)
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: joker4444: jasne szklo wez mala GO spowoduje ze gdziekolwiek zrobisz bedzie widac i tak mlodych onlyoooo ty to masz pomysł

no a jak wtedy nawet ustawione rzedem toi toie potrafia dac piekny blekitny bokeh
:crylol:
klima20
klima20
  29 lipca 2009
joker4444
joker4444: no a jak wtedy nawet ustawione rzedem toi toie potrafia dac piekny blekitny bokeh

mogłabym się tylko tam modlić o toi toia.... :and:
szybciej trafię na drewniana latrynę:and:
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: szybciej trafię na drewniana latrynę

ostatnio modne fotki na torach i przy drewnianych drzwiach:lol:
klima20
klima20
  29 lipca 2009
joker4444
joker4444: ostatnio modne fotki na torach i przy drewnianych drzwiach

może na trasie jakieś zawinę to mogę coś skomponować :ninja:
nie wiem co mam rozumieć przez pojęcie "niebanalne zdjęcie"
w ogóle chciałabym zrobić obscenicznie śmieszny akt ślubny:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.