ImComingUndone
Posty: 607 (po ~86 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ImComingUndone
  12 czerwca 2009 (pierwszy post)
Jestem raczej początkująca jesli chodzi o fotografowanie, choć mam już za sobą parę owocnych prób i ciekawych zdjęć...
Na razie posługuję się aparatem cyfrowym OLYMPUS, ale jest on dość zwykły, male ISO, zdjęcia często wychodzą nieostre. Chciałabym zainwestować w lepszy sprzęt, na pewno nie Canona bo mam złe doświadczenia z paroma modelami. Myślałam o FUJIFILM, nikon lub hp...

I tu własnie pojawia sie moja prośba, moglibyście mi coś doradzić?

Najlepiej by była to cyfrowa lustrzanka, bardzo by mi zależalo na dobrej jakosci zdjęc w trybie nocnym... tak do 1500 zł, max 2 tys. Chodziłoby mi nie tylko o markę, ale i model.
Nie chodzi przecież o reklamę czy antyreklamę, ale o to by sobie nawzajem doradzic.
Proszę o sensowne opinie, może jesli macie aparat który polecacie pochwalcie sie jakims zdjeciem - najlepiej robionym w nocy.
Dzieki z góry za dobre rady i konstruktywne opinie :-)
paulczkow
Posty: 18573 (po ~70 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 20
paulczkow
  14 czerwca 2009
Flo
Flo: mam d40x i okropnie szumi na iso 800< więc do nocnych raczej niezbyt

d40x szumi mocno dopiero od 1600 :ziober2: 800 jest oki... nie wiem chyba masz super wrazliwe oko na szum :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Sony.:)

najlepiej Bravie :ziober2:

ImComingUndone
ImComingUndone: Jaki aparat wybrać?
oczywiscie najlepszy :ziober2:

Pewne rzeczy sie nie zmieniaja ;) Kobieta idealna ;)

Flo
Flo
  14 czerwca 2009
paulczkow
paulczkow: d40x szumi mocno dopiero od 1600 800 jest oki... nie wiem chyba masz super wrazliwe oko na szum

no ja szumu nie znoszę, więc może dlatego :mrgreen: generalnie staram się nie wychodzić poza 400 :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.