ImComingUndone
Posty: 607 (po ~86 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ImComingUndone
  12 czerwca 2009 (pierwszy post)
Jestem raczej początkująca jesli chodzi o fotografowanie, choć mam już za sobą parę owocnych prób i ciekawych zdjęć...
Na razie posługuję się aparatem cyfrowym OLYMPUS, ale jest on dość zwykły, male ISO, zdjęcia często wychodzą nieostre. Chciałabym zainwestować w lepszy sprzęt, na pewno nie Canona bo mam złe doświadczenia z paroma modelami. Myślałam o FUJIFILM, nikon lub hp...

I tu własnie pojawia sie moja prośba, moglibyście mi coś doradzić?

Najlepiej by była to cyfrowa lustrzanka, bardzo by mi zależalo na dobrej jakosci zdjęc w trybie nocnym... tak do 1500 zł, max 2 tys. Chodziłoby mi nie tylko o markę, ale i model.
Nie chodzi przecież o reklamę czy antyreklamę, ale o to by sobie nawzajem doradzic.
Proszę o sensowne opinie, może jesli macie aparat który polecacie pochwalcie sie jakims zdjeciem - najlepiej robionym w nocy.
Dzieki z góry za dobre rady i konstruktywne opinie :-)
Flo
Flo
  12 czerwca 2009

ale Ty chcesz za 2tys samo body czy razem z obiektywem?

ImComingUndone
Posty: 607 (po ~86 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ImComingUndone
  12 czerwca 2009

no chyba dostane taki z obiektywem za 2 tysiaki ;>

moshic
moshic
  12 czerwca 2009
ImComingUndone
ImComingUndone: no chyba dostane taki z obiektywem za 2 tysiaki ;>


z takimi drobnymi lepiej daj sobie spokoj z lustrzanka bo bedzie potem placz ze tyle pieniedzy wydane a tu zdjecia gorsze niz z kompakta ...
ZimnooMi
ZimnooMi
  12 czerwca 2009

wejdź http://www.fotojoker.pl/] na fotojoker
zobacz. albo recenzje na róznych stronach.

polecam Nikona d90 albo d80 . :)
bądź też Sony.:)

ZimnooMi
ZimnooMi
  12 czerwca 2009
http://www.fotojoker.pl/

sorry za tamten link :)
pRiNcEsSs93
Posty: 22 (po ~57 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 31
pRiNcEsSs93
  12 czerwca 2009
http://change.menelgame.pl/change_please/9233573/ mysle ze ten bedzie odpowiedni dla ciebie
Flo
Flo
  12 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: polecam Nikona d90 albo d80 . :)

1500, max 2000 zł?
Vascom
Posty: 2080 (po ~144 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 7
Vascom
  12 czerwca 2009
ImComingUndone
ImComingUndone: tak do 1500 zł, max 2 tys.

Nikon d40 na pewno zamkniesz sie w tych kwotach.
Na pewno lepiej byloby zakupic d60 ale mozesz miec problem by zmiescic sie w w/w kosztach.
anioleceq
anioleceq
  12 czerwca 2009

widziałam ,ze nie chcesz canona ale w tej cenie chyba tez canon eos 400d sie miesci :)
i tez jest dobry na poczatek:)

Flo
Flo
  12 czerwca 2009
Vascom
Vascom: Nikon d40 na pewno zamkniesz sie w tych kwotach.

mam d40x i okropnie szumi na iso 800< więc do nocnych raczej niezbyt
LaTuaOmbra
LaTuaOmbra
  12 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: widziałam ,ze nie chcesz canona ale w tej cenie chyba tez canon eos 400d sie miesci :) i tez jest dobry na poczatek:)

Na początek ? :-) Ja na nim pracuję do dzisiaj, pomimo tego że mam też 40stkę :-) Zwrócił się dawno i zapracował już wielokrotność swoją na siebie :-P Dobry sprzęt.
ImComingUndone
Posty: 607 (po ~86 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ImComingUndone
  12 czerwca 2009

Dziekuje wszystkim :)

Mówicie ze jednak canon dobry? Cóż, może dam mu szanse ;-)
Tak myślę że może jeszcze poczekam, poodkładam troche kasy i kupie coś naprawde dobrego bez ciągłego zerkania w portfel, czy mi wystarczy.
Przegladalam opinie w necie i maly jest wybor dobrej jakosci sprzetu ponizej 2 tys :and: gdyby ktos chcial kupowac moje zdjecia to by sie zwrocilo, hmmm...

moshic
moshic
  12 czerwca 2009

btw, do 2k pln kupi sie uzywanego Canona 30d (ktory bije na glowe wszystkie 3xxd 4xxd) + jakies szklo do tego ...

Ekstaza
Ekstaza
  13 czerwca 2009

NIKON COOLPIX 8400

GORĄCO POLECAM !!!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.