Miiit
Miiit
  9 czerwca 2009 (pierwszy post)

Poszukuje modelek do rozbudowy portfolio jako, że mam teraz więcej czasu.
Oferuje profesjonalną sesje zdjęciową bezpłatnie (pozowanie za zdjęcia).
Zaznaczam na wstępie, że samych portretów nie robię ale mogą być i raczej będą częścią większej sesji zdjęciowej! Nie ukrywam, że interesują mnie konkretne propozycje! Zdjęcia wykonam w okolicach Krakowa lub Krakowie.
zakres pozowania jaki mnie interesuje to minimum zdjęcia w biustonoszu!
Pozdrawiam Miit.

artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  12 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zresztą wystarczy zobaczyć Twoje zdjęcia i wszystko jasne :)

ale że o których Ty mówisz? ;]
skrytykować drugiego fotografującego to nie sztuka - sztuką jest jeśli jest ona konstruktywna krytyką :)

a także sztuką jest przyjąć krytykę i wziązc ja do siebie
ja np. staram się z każdej krytyki wyciągnąć na przyszłość jakieś wnioski :)

:)
jak dla mnie
ładną głębie ostrości masz w zdjęciach lecz kompozycja zbyt centralna i czasem brak czegoś w tych zdjeciach
blików w oczach itp.
ja nie mówię, że np. ja robię nie wiadomo jakie bóstwa ale wyciągam tylko spostrzeżenia :)

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  12 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Miiit:zresztą wystarczy zobaczyć Twoje zdjęcia i wszystko jasne :) ale że o których Ty mówisz? ;] skrytykować drugiego fotografującego to nie sztuka - sztuką jest jeśli jest ona konstruktywna krytyką :) a także sztuką jest przyjąć krytykę i wziązc ja do siebie ja np. staram się z każdej krytyki wyciągnąć na przyszłość jakieś wnioski :) :) jak dla mnie ładną głębie ostrości masz w zdjęciach lecz kompozycja zbyt centralna i czasem brak czegoś w tych zdjeciach blików w oczach itp. ja nie mówię, że np. ja robię nie wiadomo jakie bóstwa ale wyciągam tylko spostrzeżenia :)

fotografowanie to raczej jak malowanie obrazow a nie ukladanie glazury
jak mu sie podobaja jego zdjecia to sa dobre i tyle
innym nie musza
moze za x lat okaze sie ze to co teraz wszyscy krytykuja okaze sie sztuka przez wielkie S
;)
artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  12 czerwca 2009

no ok - ale każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii odnośnie zdjęć :)
a skoro są już pokazywane gdzieś obrazy to wiadomo że komuś się podobają a komuś nie...
ja uwielbiam krytykę :D i nie kryję iż w mych zdjęciach nie ma artyzmu a jest komercha :)

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.