Miiit
Miiit
  9 czerwca 2009 (pierwszy post)

Poszukuje modelek do rozbudowy portfolio jako, że mam teraz więcej czasu.
Oferuje profesjonalną sesje zdjęciową bezpłatnie (pozowanie za zdjęcia).
Zaznaczam na wstępie, że samych portretów nie robię ale mogą być i raczej będą częścią większej sesji zdjęciowej! Nie ukrywam, że interesują mnie konkretne propozycje! Zdjęcia wykonam w okolicach Krakowa lub Krakowie.
zakres pozowania jaki mnie interesuje to minimum zdjęcia w biustonoszu!
Pozdrawiam Miit.

Flo
Flo
  9 czerwca 2009

plener/ studio? masz wizażystkę i fryzjerkę? pokażesz swoje prace czy nie?
jezuu, ludzie nauczcie się pisać ogłoszenia

Miiit
Miiit
  9 czerwca 2009

Nie trzeba dużo myśleć :) prace mam w albumie!
Co do reszty to kwestia dogrania dlatego nic nie precyzowałem !

GRADEK83
GRADEK83
  9 czerwca 2009

Powodzenia ale chyba szybciaj na www.maxmodels.pl znajdziesz:)

Miiit
Miiit
  9 czerwca 2009

Na maxie mam konto ale chciałem jakiejś odskoczni :)

ChangeMee
ChangeMee
  9 czerwca 2009
Flo
Flo: plener/ studio? masz wizażystkę i fryzjerkę? pokażesz swoje prace czy nie? jezuu, ludzie nauczcie się pisać ogłoszenia

no to prawda :jezyk2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zdjęcia wykonam w okolicach Krakowa lub Krakowie.

no ok! przyjadę specjalnie tam.... :szok2:
moshic
moshic
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zakres pozowania jaki mnie interesuje to minimum zdjęcia w biustonoszu!


Konto usunięte
Konto usunięte: prace mam w albumie!


:rotfl: ...
folkemon
folkemon
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: interesują mnie konkretne propozycje!

tylko że sam nie jesteś konkretny
moshic
moshic
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko że sam nie jesteś konkretny


konkretna to ma jedynie obrobke na glamour beauty plastik ;]
moshic
moshic
  10 czerwca 2009

de facto gdybym z czyms takim wjechal na zajecia to by bylo tylko rzucone ze "praca bardzo dobra technicznie ... i to na tyle ... zapraszam za tydzien z nowymi"

artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zakres pozowania jaki mnie interesuje to minimum zdjęcia w biustonoszu!

nie prościej napisać - nie interesują mnie akty czy coś takiego?
chyba że nie o to chodziło ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: że samych portretów nie robię ale mogą być i raczej będą częścią większej sesji zdjęciowej!

tu też nie rozumiem - to będą portrety czy nie ?
tzn że sylwetkowe nie wchodzą w grę? czy jak?

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: de facto gdybym z czyms takim wjechal na zajecia to by bylo tylko rzucone ze "praca bardzo dobra technicznie ... i to na tyle ... zapraszam za tydzien z nowymi"

... ze wyzszosc gatunkowa czujesz:woot:
moshic
moshic
  10 czerwca 2009
joker4444
joker4444: ... ze wyzszosc gatunkowa czujesz


... ze umiem odroznic tandetnego kotleta od porzadnego zdjecia ... zreszta sam zobacz jego "album" ... wyglaskana idealnie skora ... az nienaturalnie gladka i jasna ... zero cieni czy czegokolwiek ... w reklami tzw. "oswietlenie 2D" ... 2ga kwestia to oferta w 1wszym poscie ... to nawet nie jest amatorszczyzna ... to jest jeszcze nizej ...
Miiit
Miiit
  11 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ... ze umiem odroznic tandetnego kotleta od porzadnego zdjecia ...

mosic jak byś miał blade pojęcie o fotografii to nie pisał byś tych głupot na temat zdjęć, obróbki, oświetlenia 2d zresztą wystarczy zobaczyć Twoje zdjęcia i wszystko jasne :)
Pozdrawiam
moshic
moshic
  11 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mosic jak byś miał blade pojęcie o fotografii to nie pisał byś tych głupot na temat zdjęć, obróbki, oświetlenia 2d


aktualnie koncze pierwszy rok fotografii ... tak ... g...o wiem na ten temat :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: zresztą wystarczy zobaczyć Twoje zdjęcia i wszystko jasne :)


:rotfl: ... przeciez nie wrzucam swoich prac na Fotka :zonk: ... jeszcze tego brakowalo zeby ktos je tutaj znalazl ...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.