grsc
grsc
  3 czerwca 2009 (pierwszy post)

Czesc. Mam pytanie. Posiadam zwykła cyfrówkę Sony cybershot DSC-S700, 7,2 MPX. Czy poprzez obróbkę w miarę dobrej jakości zdjęcia da sie uzyskac w miarę "profesjonalne" zdjęcie? Chodzi mi m.in. o efekt jak w lustrzankach- wyostrzenia rzeczy 1 planowej i jednocześnie rozmazania dalszego planu, krajobrazu. Chciałbym także się dowiedzieć czy można w znaczny sposób przerobic zdjęcie z cyfrowki aby bylo jakością podobne do tych z lustrzanki. Niestety nie mam budzetu na taki aparat i mysle nad powyższym rozwiązaniem :P.

paulczkow
Posty: 18573 (po ~70 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 20
paulczkow
  4 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ktoś ustawi bóg wie jaki wielki blur to tak, ale powiem ze da sie otrzymać taki efekt zeby wyglądało naturalnie

taaa :ziober2: probowalem ostatnio i stwierdzilem ze lepiej niech zostanie tak jak jest :P

Pewne rzeczy sie nie zmieniaja ;) Kobieta idealna ;)

grsc
grsc
  4 czerwca 2009

ustawiłem macro i dałem blisko przedmiot. Wyszlo cos takiego.... Ale chyba z postacią człowieka to nie wyjdzie, bo taki efekt ostrosci mam tylko, gdy dam blisko przedmiot na macro. Soryy, za monster rozmairy. Nie chcialo m isie zmniejszac :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.